01.02 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 8
( 0 : 5 )
Skład: Dudek, Diakun, Lipski, Jakiel, Helemejko, Janowicz, Domaszewicz, Maciejewski, Drozd
Skład: Borysewicz, Pieńkowski, Halek, Onufrowicz, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Romejko, Walczyk, Wyskiel, Sadowski
3' Arkadiusz Domaszewicz
9' Arkadiusz Domaszewicz
14' Krzysztof Lipski
15' Daniel Drozd
19' Piotr Maciejewski
32' Jędrzej Diakun
38' Piotr Maciejewski
39' Daniel Drozd
22' Zbigniew Krowicki
30' Błażej Sadowski
35' Grzegorz Wyskiel
Zawodnik meczu: Piotr Maciejewski (Po raz kolejny zagrał bardzo dobre zawody i poprowadził "Biało-czerwonych" do triumfu. Piotr brał ciężar rozgrywania akcji na swoje barki, dużo podawał, a także skutecznie wykańczał dogrania kolegów. Na wyróżnienie zasługuje także Jędrzej Diakun.)

"Tirowcy" tracą tylko trzy punkty do zespołu Jędrzeja Diakuna i w razie wygranej mogą przegonić ich w ligowej tabeli. Łatwo o wykonanie tego zadania nie będzie, ponieważ "Biali" dysponują nie tylko najskuteczniejszą ofensywą w lidze, ale również jedną z lepszych defensyw. Do tego posiadają najbardziej bramkostrzelny duet napastników w drugiej lidze. Arkadiusz Domaszewicz i Piotr Maciejewski razem już 24 razy wpisali się na listę strzelców i liczą na kolejne trafienia. Ciężkie zadanie nie tylko przed Auto Truckiem, ale przed bramkarzem - Marcinem Borysewiczem, który będzie pojedynkował się z supersnajperami Elektrotimu. Czy wyjdzie z tych batalii zwycięsko i tym samym AT jako pierwsze zabierze punkty faworytowi?

1' Dzisiaj w bramce "Żółych" oglądać będziemy Filipa Borysewicza.
3' (0-1) - Po podaniu z rzutu rożnego Jędrzeja Diakuna gola zdobywa Arkadiusz Domaszewicz.
5' Minimalnie niecelne uderznie z ostego kąta Jacka Romejko.
7' Zablokowana uderzenie z rzutu wolnego Tomasz Pieńkowskiego.
9' (0-2) - Strzałem pod poprzeczkę gola zdobywa Domaszewicz.
11' Wprost w bramkarza uderza z dystansu Artur Halek.
12' Tylko w boczną siatkę uderza Michał Janowicz.
13' Wprost w mur złożony z graczy AT strzela Domaszewicz.
14' (0-3) - Mocnym strzałem w długi róg gola zdobywa Krzysztof Lipski.
15' (0-4) - Kolejny gol dla "Biało-czerwonych", tym razem autorstwa Daniela Drozda.
16' - Na placu boju pojawia się Marcin Borysewicz, który zmienia swojego brata w bramce.
17' - Na boisku z bólu zwija się Michał Janowicz i konieczna jest zmiana.
18' Minimalnie obok bramki przelatuje uderzenie z dystansu Filipa Borysewicza. Niestety dla Janowicza futbolówka trafia prosto w niego...
19' (0-5) - Pogromu ciąg dalszy... Piątą bramkę dla swojej ekipy zdobywa Piotr Maciejewski.
21' Niecelne uderzenie z dystansu Filipa Borysewicza.
22' (1-5) - Po zagraniu z autu gola głową zdobywa Zbigniew Krowicki.
24' Nad bramką uderza Piotr Maciejewski.
26' Strzał Drozda nogą broni Marcin Borysewicz.
28' Obok bramki przelatuje uderzenie Krzysztofa Korsaka.
30' (2-5) - Po zagraniu Filipa Borysewicza precyzyjnym strzałem zza pola gola karnego zdobywa ażej Sadowski.
31' Michał Janowicz uderza z dystansu i piłka zatrzymuje się na spojeniu słupka z poprzeczką!
32' (2-6) - Piekielnie mocny strzał z dystansu Jędrzeja Diakuna i piłka zatrzymuje się dopiero w bramce "Żółych".
35' (3-6) - Po minięciu goalkeepera bramkę do "pustaka" zdobywa Grzegorz Wyskiel.
37' Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Marcina Jakiela.
38' (3-7) - Po zagraniu Korsaka gola do pustej bramki strzela Piotr Maciejewski.
39' (3-8) - Maciejewski do Daniela Drozda i mamy ponownie gola do "pustaka".

Kolejny mecz pod "balonem" Elektrotimu i kolejne pewne zwycięstwo! Drużyna Michała Janowicza pewnie zmierza po mistrzostwo oraz awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Auto Truck stracił cztery bramki pod nieobecność swojego nominalnego goalkeeper... Można gdybać co by to było, gdyby Marcin Borysewicz grał od pierwszych minut, ale nie ma co spekulować! W następnej kolejnce "Żółci" zagrają z FC AmRest, "Biało-czerwoni" zaś z Bratem Albertem.