15.01 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 4 : 7 )
Skład: Wosiek, Diakun, Lipski, Domaszewicz, Maciejewski, Derylak, Drozd
Skład: Pisula, Kocaba, Musiał, Pisula, Czerniak, Galant, Runowicz
7' Jędrzej Diakun
12' Arkadiusz Domaszewicz
15' Piotr Maciejewski
15' Arkadiusz Domaszewicz
17' Piotr Maciejewski
18' Krzysztof Lipski
20' Daniel Drozd
21' Jędrzej Diakun
22' Piotr Maciejewski
25' Arkadiusz Domaszewicz
26' Daniel Drozd
31' Piotr Maciejewski
32' Piotr Maciejewski
34' Piotr Maciejewski
4' Marek Pisula
6' Bartosz Musiał
11' Tomasz Runowicz
17' Tomasz Runowicz
24' Bartosz Musiał
39' Przemysław Kocaba
Zawodnik meczu: Arkadiusz Domaszewicz (Arek znowu powiódł swoją drużynę do wygranej. Domaszewicz zdobył trzy bramki i zanotował trzy asysty. Wyróżnić należy również Piotra Maciejewskiego, który sześciokrotnie trafił do siatki rywala. )

Kwiaty Prowansji zagrają jeszcze jeden mecz, pod koniec tygodnia znanym z występów w różnych rozgrywek amatorskich we Wrocławiu - Elektrotimem. Tutaj również bukmacherzy chętniej stawiają na "Elektryków", ale trzeba pamiętać, że dopóki piłka w grze - wszystko może się wydarzyć.

4' (1:0) - Marek Pisula odnajduje się w polu karnym i pokonuje Tomasza Derylaka.
6' Krótko rozegrany rzut wolny i Bartłomiej Wosiek przenosi futbolówkę obok słupka.
6' (2:0) - Druga akcja Kwiatów Prowansji i drugi gol, a piłkę do siatki pakuje Bartosz Musiał.
7' (2:1) - Sprzed pola karnego uderza Jędrzej Diakun i piłka wpada do siatki, tuż przy słupku, obok zasłoniętego Przemysława Pisuli.
8' Wosiek z dystansu i pewnie piłkę łapie Pisula.
10' Maciejewski na skrzydło zagrywa do Arkadiusza Domaszewicza, którego uderzenie z prawej strony zostaje zblokowane i pada łatwym łupem Pisuli.
10' Rajd Domaszewicza zakończony mocnym strzałem, który świetnie broni Pisula.
11' W odpowiedzi Musiał uderza i piłkę nad poprzeczkę przenosi Derylak.
11' (3:1) - Krótko rozegrany rzut rożny. Marek Pisula zagrywa na przedpole do Tomasza Runowicza, który strzałem z pierwszej piłki, przy słupku zaskakuje Derylak.
12' (3:2) - Arkadiusz Domaszewicz oddaje szybki strzał sprzed pola karnego, który wpada do siatki.
14' Piłka zagrana na pole karne Kwiatów Prowansji, a tam strzałem z pierwszej piłki, z woleja Maciejewski przenosi futbolówkę nad poprezczką.
15' (3:3) - Domaszewicz dobrze zagrywa do Maciejewskiego, który nie marnuje tej sytuacji sam na sam. Mamy remis!
15' (3:4) - Domaszewicz podchodzi do wykonania rzutu wolnego sprzed pola karnego i precyzyjnym uderzeniem przy słupku zaskakuje Pisulę! Elektrotim już na prowadzeniu!
17' (4:4) - Szybka akcja KP. Pisula do Runowicza, który z bliskiej odległości doprowadza do wyrównania.
17' (4:5) - Radość z remisu nie trwała długo. Maciejewski huknął z dystansu i odzyskuje prowadzenie dla swojej drużyny.
18' (4:6) - Kolejny strzał i kolejny gol. Po krótko rozegranym rzucie wolnym piłkę do siatki pakuje Krzysztof Lipski.
19' Jakub Karażadżis
20' (4:7) - Daniel Drozd wykorzystuje niepewną interwencję Pisuli i z bliska pakuje piłkę do siatki.
20' Jakub Karadżadżis huknął z dystansu i piłkę do boku paruje Pisula.
21' (4:8) - Jędrzej Diakun oddaje zaskakujący strzał z połowy boiska, który od słupka wpada do bramki.
22' (4:9) - Szybka kontra Elektrotimu. Domaszewicz do Maciejewskiego, a ten drugi nie myli się w sytuacji sam na sam z Pisulą.
24' (5:9) - Musiał odpowiada na trafienie rywala, mocnym strzałem przy słupku pokonując Derylaka.
25' Domaszewicz uderza sprzed pola karnego i świetnie piłkę nad poprzeczkę przenosi Przemysław Pisula. Mamy tylko rzut rożny.
25' (5:10) - Domaszewicz znowu uderza z dalszej odległości i tym razem dopisuje mu szczęście, ponieważ piłka po rykoszecie totalnie zmyla Pisulę i wpada do siatki.
26' (5:11) - Posypała się gra Kwiatów Prowansji. Pewnym strzałem pod poprzeczkę Daniel Drozd pokonuje Pisulę.
28' Krótko rozegrany rzut wolny przed polem karnym KP. Diakun zagrywa do Domaszewicza, który z dość ostrego kąta - fatalnie pudłuje - uderzając na aut.
30' Dwie świetnie interwencje Derylaka po strzałach Przemysław Kocaby.
31' Płaskie uderzenie Musiała sprzed pola karnego - do boku zbija Derylak.
31' (5:12) - Domaszewicz zagrywa do Maciejewskiego i ten płaskim strzałem z bliskiej odległości podwyższa prowadzenie.
32' (5:13) - Drozd przegrywa pojedynek z bramkarzem, ale piłka po chwili do trafia do Maciejewskiego, który z bliska pakuje ją do pustej bramki.
34' Maciejewski mija rywal i oddaje mocny strzał, który przelatuje nieznacznie nad poprzeczką.
34' (5:14) - Maciejewski dostaje piłkę w pole karne i strzałem przy wychodzącym Pisuli - podwyżsa prowadzenie swojej drużyny.
36' Domaszewicz popędził prawą stroną i oddał płaski strzał, który nogami broni Pisula.
38' Maciejewski uderza sprzed pola karnego i piłkę przed siebie zbija Pisula.
39' (6:14) - Marek Pisula zagrywa w pole karne do Przemysława Kocaby, który sprytnym strzałem przy słupku zaskakuje Derylaka.

Tylko siedemnaście minut drużyna Tomasza Runowicza dotrzymywała kroku Arkadiuszowi Domaszewiczowi i spółce, bowiem później zaczęła się kanonada lidera, który zdominował przeciwnika, zaaplikował mu dwucyfrówkę i obronił swoją pozycję w tabeli. Elektrotim odnosi więc drugą wygraną w sezonie, z kolei KP - drugi raz zaznało gorycz porażki. Kwiaty Prowansji w kolejnym swoim meczu podejmą FC AmRest, zaś Elektrotim "skrzyżuje rękawice" z NG Engineering.