09.03 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Kitek, Jakubowski, Pawlak, Tymieniecki, Różalski
Skład: Mosiński, Kaczan, Madera, Andrzejewski, Majak, Ragan, Trojan, Turek
9' Mateusz Pawlak
10' Błażej Różalski
37' Krzysztof Jakubowski
39' Grzegorz Tymieniecki
15' Marcin Majak
21' Marcin Majak
25' Michał Trojan
27' Piotr Andrzejewski
28' Michał Trojan
31' Piotr Andrzejewski
38' Paweł Turek
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Marcin powiódł swoją drużynę do wygranej. Majak był nie do zatrzymania dla defensywy Victorii, strzelając dwie bramki i notując trzy asysty. )

Największym rozczarowaniem sezonu w 1 lidze pod balonem jest postawa Victorii Wrocław i Old Blue Angels. Obie te drużyny miały bić się o najwyższe cele, a tymczasem znajdują się w strefie spadkowej i zaciekle walczą przed degradacją. O ile w zespole Krzysztofa Tyca - ogromny wpływ na słabą grę mają nieustanne kłopoty kadrowe, to jednak nie wiadomo co się dzieje z "Aniołami". Teraz jedni i drudzy bezpośrednio zagrają ze sobą o przełamanie fatalnych serii. OBA - trzech porażek z rzędu, Victoria - pięciu! Kto wykaże się tutaj większym zaangażowaniem i zgarnie trzy oczka, ten przybliży się ku pozostaniu w elicie. Jest o co grać, więc powinno się dziać! Victoria dzisiaj znowu bez zmian i na dodatek w pięciu!

5' Krzysztof Jakubowski zagrywa w pole karne do Błażeja Różalskiego, który oddaje strzał z główki, a ten świetnie na rzut rożny zbija Łukasz Mosiński.
6' Różalski do Jakubowskiego, który strzałem z powietrza przenosi futbolówkę minimalnie nad poprzeczką.
7' Marcin Majak w pole karne do Michała Trojana, który z bliska trafia w Marcina Kitka, a ten na raty chwyta piłkę.
9' (0:1) - Grzegorz Tymieniecki podcina futbolówkę nad obrońcą, ta trafia pod nogi Matuesza Pawlaka, który ją przyjmuje i precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku daje prowadzenie Victorii. Jest to zasłużone prowadzenie ekipy Krzysztofa Tyca.
10' (0:2) - Z rzutu rożnego w pole karne zagrywa Pawlak, a tam odnajduje się Różalski, który strzałem po ziemi, tuż przy słupku pokonuje Mosińskiego.
11' Strzał Piotra Andrzejewskiego z bliska - przed siebie zbija Kitek.
13' Kolejny niecelny strzał OBA, a próbował swoich sił z dystansu - Paweł Turek!
15' Marcin Kaczan huknął z dystansu nad poprzeczką.
15' (1:2) - Majak mija obrońcę i płaskim strzałem w długi róg bramki, strzela gola kontaktowego.
16' Jakubowski strzela z dystansu i piłkę przed siebie z trudem zbija Mosiński.
17' Indywidualny rajd Jakubowskiego zakończony strzałem, który pewnie łapie Mosiński.
18' Trojan przegrywa pojedynek z Kitkiem, po chwili Majak strzela na pustą bramkę, ale Tymieniecki ofiarnie blokuje piłkę zmierzającą pustej bramki.
18' Dwa uderzenia Andrzejewskiego i dwie dobre interwencje Kitka.
19' Majak "nawija" obrońcę i oddaje natychmiastowe uderzenie przy słupku, które nogami na róg zbija Kitek.
21' (2:2) - Składna akcja "Aniołów". Andrzejewski do Trojana, ten do Majaka, który strzałem przy słupku zaskakuje Kitka.
24' Centra Pawlaka w pole karne, a tam Mosiński przenosi futbolówkę nad poprzeczkę.
25' (3:2) - Trojan strzałem z pola karnego, tuż przy słupku pokonuje Kitka.
27' (4:2) - Majak wystawia piłkę Andrzejewskiemu, a ten pakuje ją do pustej bramki.
28' (5:2) - Majak do Trojana i ten podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
30' Trojan strzela sprzed pola karnego - nieznacznie obok dalszego słupka bramki Victorii.
31' (6:2) - Strzał Majaka zamienia się w podanie do Andrzejewskiego, a ten pakuje futbolówkę do pustej bramki.
33' Różalski oddaje techniczne uderzenie sprzed pola karnego, które z trudem Mosiński zbija na rzut rożny.
35' Płaski strzał Kaczana na rzut rożny paruje Kitek.
37' Tymieniecki mija obrońcę i natychmiast strzela na bramkę, tak, że z trudem futbolówkę na rzut rożny zbija Mosiński.
37' (6:3) - Pawlak wystawia piłkę jak tacy Jakubowskiemu, a ten pakuje ją do psutej bramki.
38' (7:3) - Turek precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku nie daje szans Kitkowi.
39' (7:4) - Tymieniecki z autu centruje piłkę w pole karne, a tam niepewnie interweniuje Mosiński i mamy gola.

Dopóki Victoria miała siły to jak równy z równym grała z OBA. Jednakże konsekwentnie grające "Anioły" w drugiej odsłonie zagrały o wiele lepiej i zwyciężyły. Marcin Majak i spółka wygrywając wydostali się z strefy spadkowej i teraz czekają na ruch Asplexu. Victoria natomiast pokazała charakter, ale przegrywając jej szanse na pozostanie w elicie są tylko iluzoryczne. Następne pary meczowe obu ekip to: WSOWLąd - Victoria Wrocław oraz 3M - Old Blue Angels.