24.02 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
7 : 5
( 2 : 4 )
Skład: Mosiński, Jacak, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Trojan, Turek
Skład: Dobosz, Guźniczak, Guźniczak, Sienkiewicz, Wyszomierski, Procyszyn, Janik, Sienkiewicz, Nowakowski
6' Michał Piwowarczyk
9' Piotr Andrzejewski
12' Paweł Turek
18' Marcin Majak
20' Piotr Andrzejewski
34' Marcin Majak
10' Michał Wyszomierski
20' Mateusz Sienkiewicz
20' Miłosz Sienkiewicz
26' Miłosz Sienkiewicz
32' Miłosz Sienkiewicz
35' Michał Guźniczak
36' Marcin Janik
37' Marcin Janik
40' Michał Wyszomierski
Zawodnik meczu: Miłosz Sienkiewicz (Wspólnie z bratem pomogli MOICO w odwróceniu losów tego spotkania, czym zapewnili "Białym" trzy ważne punkty. Miłosz świetne spotkanie zakończył z trzema trafiniami.)

Szanse na tytuł mistrzowski ma jeszcze Moico, ale nie tylko musi liczyć na wpadki Speca, ale również samemu musi punktować. W siódmym tygodniu ekipa Pawła Dobosza "skrzyżuje rękawice" z Old Blue Angels. Te ostatnio gra w kratkę i zamiast bić się o mistrzostwo - okupuje lokatę w środku tabeli. "Anioły" w piłkę grać jednak potrafią i na pewno nie przestraszą się wyżej notowanego przeciwnika. Będziemy świadkami pojedynku dwóch świetnych drużyn i świetnych napastników - Marcina Janika i Marcina Majaka. Który z nich poprowadzi swoją drużynę do wygranej? Czas pokaże!

3' Już 90 minut bez straty gola dostępu do bramki Moico broni fenomenalny Zbigniew Guźniczak.
4' Uderzenie Mateusza Sienkiewicza broni Łukasz Mosiński.
5' Trwa oblężenie bramki "OBA" przez graczy Moico.
5' (0-1) - Marcin Majak dogrywa do Michała Piwowarczyka, a ten pokonuje Zbigniewa Guźniczaka! Tym samym licznik minut bez straty gola zatrzymał się na 92!
7' W słupek z dystansu uderza Paweł Turek i grę od własnej bramki wznowi Z.Guźniczak.
8' Kolejny strzał Turka i tym razem futbolówka trafia w poprzeczkę!
9' - Niebezpieczne zagranie Piotra Andrzejewskiego i mamy żółtą kartkę dla Kierownika "Aniołów".
10' - Za wznowienie gry bez gwizdka żółtą kartkę ogląda Michał Wyszomierski.
12' (0-2) - Najpierw strzał Andrzejewskiego broni Zbigniew Guźniczak, lecz wobec dobitki Pawła Turka jest już bezradny.
14' Zbyt lekko z dystansu uderza Turek i futbolówkę bez trudu chwyta bramkarz Moico.
16' Piotr Andrzejewski z rzutu rożnego zagrywa do Marcina Majaka, a tego uderzenie z trudem broni Zbigniew Guźniczak.
17' Ofiarna interwencja Zbigniewa Guźniczaka po strzale Majaka.
18' (0-3) - Kontra "OBA" Andrzejewski zagrywa do Marcina Majaka, a ten strzałem z pierwszej piłki podwyższa prowadzenie swojej ekipy.
20' (0-4) - Turek do Andrzejewskiego i mamy kolejnego gola dla "Aniołów".
20' (1-4) - Za sprawą Mateusza Sienkiewicza Moico zdobywa bramkę honorową.
20' (2-4)
- Po indywidualnej akcji, strzałem pod poprzeczkę gola zdobywa Miłosz Sienkiewicz.
22' Wysoko nad poprzeczką z rzutu wolnego strzela Marcin Janik.
24' "Wyczyn" Janika powtarza Michał Wyszomierski.
26' (3-4) - Po dograniu z autu Janika bramkę głową zdobywa Miłosz Sienkiewicz.
28' Dwukrotnie górą Łukasz Mosiński, który najpierw broni uderzenie Miłosza Sienkiewicza, a po chwili próbę Michała Wyszomierskiego.
30' - Groźnie wyglądające starcie Marcina Majaka z Mateuszem Sienkiewiczem i gracz Moico opuszcza boisko.
31' Obok bramki przelatuje kąśliwe uderzenie Michała Trojana.
32' (4-4) - Radość w obozie Mocio! Do wyrównania doprowadza Miłosz Sienkiewicz.
33' (4-5) - Błyskawiczna odpowiedź "OBA" i za sprawą Marcina Majaka to "Anioły" odzyskują prowadzenie.
34' (5-5) - Znowu mamy remis! Do wyrównania doprowadza Michał Guźniczak.
36' (6-5) - Z najbliższej odległości na listę strzelców wpisuje się Marcin Janik.
37' - Za przerwanie kontry rywala żółtą kartką ukarany Marcin Janik.
38' Miłosz Sienkiewicz uderza piłkę wślizgiem, a tą pewnie chwyta Łukasz Mosiński.
40' (7-5) - Wzorowa kontra Moico i po zagraniu Jarosława Procyszyna bramkę zdobywa Michał Wyszomierski.

Szalony mecz MOICO, które przegrywało już cztery do zera, a mimo to zdołało odwrócić losy spotkania! Ogromną zasługę w tym wyczynie mieli bracia Sienkiewicze, którzy łącznie zdobyli cztery trafienia, dodali "wiatru w żagle" swoim kolegom. W przyszłej kolejce team Pawła Dobosza "skrzyżuje rękawice" z Victorią Wrocław, natomiast "Anioły" zagrają z "Wojskowymi".

Miłosz Sienkiewicz (MOICO)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl

- Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.