10.02 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
4 : 6
( 3 : 2 )
Skład: Mosiński, Jacak, Kaczan, Piwowarczyk, Majak, Ragan, Turek
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Sikora, Jastrzębski, Rasel, Kahlert, Pasik, Dubiel, Cempel, Kokociński, Kaczmarczyk, Luźny, Rabel, Kokociński
10' Michał Piwowarczyk
11' Marcin Majak
19' Marcin Majak
23' Marcin Majak
30' Marcin Majak
32' Łukasz Ragan
33' Marcin Majak
8' Marcin Kokociński
9' Karol Luźny
13' Szymon Jastrzębski
27' Mateusz Sikora
Zawodnik meczu: Marcin Majak (Nie do powstrzymania przez defensywę rywala, strzelił ważne bramki. Był najbarwniejszą postacią w dzisiejszym meczu.)

Niezwykle wyrównanie zapowiada się starcie sąsiadów w ligowej tabeli, czyli siódmego Old Blue Angels i ósmej KP Ogrodomanii. Obie drużyny mają odpowiednio dwa i jeden punkt przewagi nad strefą spadkową i w bezpośrednim starciu muszą pokusić się o zwycięstwo. Jedni i drudzy w piłkę grać potrafią i nie lubią przegrywać. "Aniołów" do triumfu poprowadzić ma drugi najlepszy strzelec 1 ligi - Marcin Majak.KPO musi na niego uważać i jeżeli uda się Rafałowi Reselowi i jego kolegom z defensywy - tego supersnajpera powstrzymać, to zdobycie punktów powinno być zdecydowanie łatwiejsze. Liczymy na ogromną dawkę piłkarskich emocji i dobry mecz!

3' Zamieszanie w polu karny Ogrodomanii, jest bramka, nie ma bramki istny kocioł !!!
5' Z dystansu uderzył  Damian Dubiel, piłka trafiła w poprzeczkę !
6'
8' (1:0) - Marcin Kokociński otwiera wynik spotkania, strzałem z piętki trafia do siatki.
9' (2:0) - KPO błyskawicznie zdobywa drugą bramkę, kontrę wykończył Karol Luźny.
10' (2:1) - Na raty bramkę kontaktową zdobywa Piwowarczyk, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki.
11' (2:2) - Wszystko rozpoczyna się od nowa, Majak trafia do siatki po podaniu Kaczana.
13' (3:2) - Nie do obrony uderzył Szymon Jastrzębski, piłka wpada pod poprzeczkę !
15' Rasel kapitalnie odbija piłkę po strzale Rasela.
16' Szybko rozegrany rzut wolny przez OBA, na szczęście Rasel na posterunku.
19' - Za rozpoczęcie gry bez gwizdka żółtą kartką ukarny został Marcin Majak.
20' Udana interwencja bramkarza KPO po strzale z dystansu Kaczana.
23' (3:3) - Majak doprowadza do wyrównania, idelanie przymierzył z dystansu.
25' Kapitalna interwencja Rasela, broni atomowy strzał Majaka.
26' Udane wyjście z bramki Mosińskiego, powstrzymał groźny atak rywali.
27' (4:3) - Mateusz Sikora pewnie uderza z dystansu i wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
30' (4:4) - Ależ zrobiło nam się spotknie, cios za cios. Marcin Majak strzałem z rzutu wolnego doprowadza do remisu.
32' (4:5) - Sędzia Pondel stosuje korzyść, Łukasz Ragan pomknął lewą stroną i uderzył celnie w długi róg.
33' (4:6) - Marcin Majak nie ma litosci dla rywala, trafia po raz czwarty w tym meczu.
35' Pewna interwencja bramkarza OBA po strzale z dystansu Sikory.
36' Rzut wolny dla OBA tuż za linią pola karnego, Piwowarczyk trafia prosto w mur.
39' Uderzenie Majaka z dystansnu zostało zablokowane przez jednego z obrońców.

Przez dłuższy okres spotkana wynik był remisowy, OBA przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść dzięki świetniej postawie Marcina Majaka. Napastnik "Aniołów" był dziś niedopowstrzymania. KPO walczyło ale zabrakło cennego doświadczenia.Już w najbliższej kolejce "Anioły" zagrają z M.W.Trade, natomiast KP Ogrodomanię czeka pojedynek z nieobliczalną "VW".