27.01 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 6 : 0 )
Skład: Mosiński, Jacak, Kaczan, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Trojan
Skład: Kędzierski, Gilewski, Golińczak, Nakielski, Kras, Matuszyk, Moskal
25' Marcin Majak
27' Michał Piwowarczyk
35' Michał Trojan
5' Przemysław Matuszyk
8' Tomasz Nakielski
9' Mateusz Gilewski
15' Tomasz Moskal
18' Tomasz Moskal
20' Franciszek Kras
Zawodnik meczu: Przemysław Matuszyk (Kreator gry "Specy", to on sprawiał najwięcej kłopotów defensywie rywala. W spotkaniu zanotował bramkę i dwie asysty. Na wyróżnienie zasługuje Tomasz Moskal.)

W najwyższej klasie rozgrywkowej najciekawiej zapowiada się pojedynek dwóch niepokonanych drużyn. Lidera - FC Spec z challengerem - Old Blue Angels. Obie drużyny posiadają w swoich szeregach wielu znakomitych zawodników, a same posiadają do tego zgrane kolektywy. Obowiązek strzelania bramek pod balonem w ekipie "Specy" należeć w tym sezonie ma głównie do Przemysława Matuszczyka i Tomasza Moskala. Za bramki w "Aniołach" już od wielu lat odpowiada Marcin Majak. Czy ujrzymy istny pojedynek strzelecki obu stron? Czy będziemy po meczu zachwycali się nad postawą całej drużyny, czy pojedynczego zawodnika? Jedno jest pewne - będzie się działo, bowiem obie te drużyny walczą w tym sezonie o majstra, a w razie wygranej OBA może przegonić team Grzegorza Kędzierskiego w ligowej tabeli!

3' Nad bramką przelatuje uderzenie Piwowarczyka.
5' (1-0) - Najpierw strzał Nakielskiego broni bramkarz, lecz wobec dobitki Przemysława Matuszyka jest już bezsilny.
7' Zablokowane uderzenie z pola karnego Tomasza Moskala.
8' (2-0) - Franciszek Kras zagrywa "na pamięć" do Nakielskiego, a ten efektowynm "szczupakiem" pokonuje Mosińskiego.
9' (3-0) - Kolejna bramka głową gracza "Specy" - tym razem gola zdobywa Mateusz Gilewski.
11' Świetna gra defensywna ekipy Grzegorza Kędzierskiego i zawodnicy "Aniołów" mają problemy z jej sforsowaniem.
13' Minimalnie chybione uderzenie z ostrego kąta Michała Trojana.
15' (4-0) - Indywidualna akcja Tomasza Moskala zakończona celnym strzałem w długi róg.
17' Strzał głową Moskala "na raty" broni goalkeeper OBA.
18' (5-0) - Kontra "Specy" Przemysław Matuszyk zagrywa do Tomasza Moskala, a ten strzałem w krótki róg zaskakuje Łukasza Mosińskiego.
19' Tomasz Nakielski z ostrego kąta, ale wprost w bramkarza "Aniołów".
19' Z rzutu wolnego obok bramki uderza Marcin Majak.
20' Przepiękne uderzenie z dystansu Majaka zatrzymuje się na poprzeczce!
20' (6-0) - Przemysław Matuszyk wykłada piłkę Franciszkowi Krasowi, a ten strzałem "do pustaka" podwyższa prowadzenie swojej ekipy.
22' Wysoko nad bramką przelatuje uderzenie Marcina Majaka.
24' Minimalnie obok bramki przelatuje silne uderzenie z dystansu Trojana.
25' (6-1) - Kontra "Aniołów" i Marcin Majak będąc oko w oko z Grzegorzem Kędzierskim pakuje piłkę do bramki!
27' (6-2) - Uderzeniem pod poprzeczkę gola zdobywa Michał Piwowarczyk.
29' "Wiatr w żagle" poczuli gracze "Aniołów" i to oni teraz przeważają.
31' Nieudany strzał z pierwszej piłki Piotra Andrzejewskiego.
33' Obok bramki przelatuje uderzenie Marcina Majaka.
35' (6-3) - Rozluźnienie defensywy "Specy" wykorzystuje Michał Trojan.
37' Nie zamknął teraz świetnego dogrania Andrzejewskiego Michał Piwowarczyk... To powinien być gol!
39' Świetnym refleksem błysnął teraz Grzegorz Kędzierski, który "wyciągnął się jak struna" i obronił uderzenie Marcina Majaka.

Pierwsza odsłona całkowicie pod dyktando graczy Grzegorza Kędzierskiego, co zaowocowało sześcioma bramkami zdobytymi i żadną straconą. W drugiej połowie przegrywająca ekipa zdominowała "Mistrzów" i zaaplikowała Im trzy bramki! Niestety dla OBA na więcej nie pozwolił goalkeeper rywali oraz... czas - i to "Żółci" zdobyli kolejne trzy oczka w obecnej batali. W następnej kolejce "Specy" czeka pojedynek z "VW", zaś "Anioły" zmierzą się z Fulanito.