20.01 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Mieczkowski, Peciak, Cisło, Tumulec, Smolak, Dudzik, Rejentowicz, Czerniak, Orliński
Skład: Mosiński, Kaczan, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Ragan, Trojan, Turek
4' Paweł Dudzik
7' Dawid Smolak
28' Szymon Peciak
35' Rafał Rejentowicz
11' Michał Piwowarczyk
16' Marcin Majak
23' Marcin Majak
27' Piotr Andrzejewski
29' Marcin Majak
30' Piotr Andrzejewski
36' Marcin Majak
Zawodnik meczu: Piotr Andrzejewski (Walczył, asystował, strzelał. Słowem, świetny mecz pomocnika Aniołów. Do spółki z Majakiem rozmontowali obronę EPI i miał największy wkład w efektowną wygraną.)

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Obie ekipy w wyrównanych składach stawiły się pod balonem. Prawdopodobnie będzie tak jak powiedział klasyk: "wygra ten kto strzeli więcej goli" :)

Mecz rozpoczął się od mierzenia sił. Nieśmiałe ataki zakończyły się niecelnymi strzałami. Przełamali się jako pierwsi gracze EPI gdy Dudzik dał prowadzenie w 4 minucie, wykorzystując dobre podanie z autu. Z dystansu w 7 minucie na uderzenie zdecydwał się Smolak i kompletnie zaskoczył bramkarza. Piłka po jego rękach wpadła tuż przy słupku. Prowadząc pewnie EPI cofnęło się czekając na kontry. Więcej miejsca dla OBA poskutkowało ich kolejnymi akcjami i trafieniem Piwowarczyka. Pomocnik aniołów zdecydował się na uderzenie z przed pola karnego i piłka po rykoszecie zmyliła bramkarza. Była 11 minuta i mecz nabierał tempa, chociaż brak było klarownych okazji. OBA grało mądrze co przyniosło trafienie po akcji Andrzejewskiego z Majakiem. Dobre rozegranie piłki w kontrze wykończył ten drugi i mieliśmy remis. Okazje mieli też gracze zielonych, ale główka Orlińskiego minęła poprzeczkę. Po chwili doskonałego podania nie wykończył Smolak i zamiast cieszyć się z gola złapał się za głowę.

Druga połowa rozpoczęła się od szturmowych ataków EPI w myśl zasady "zaraz coś wpadnie". I rzeczywiście wpadło... ale dla OBA. Majak w 23' precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego i bramkarz nawet nie drgnął. Po chwili mógł podnieść wynik jednak przegrał pojedynek z bramkarzem, w dodatku dobrze zaasekurował go obrońca i wybił piłkę, która mogła jeszcze wtoczyć się do bramki. Rosła przewaga, Kaczan uderzył z dystansu w spojenie, a Andrzejwski przytomnie wpakował piłkę do siatki. Kontra EPI przyniosła skutek chwilę później gdy po szybko rozegranym aucie na listę sztrzelców wpisał się Peciak. Radość nie trwała długo. Minutę później duet Andrzejewski Majak dał kolejne trafienie OBA, a w 30 minucie po golu Andrzejewskiego było już 6:3. To nie był koniec. Z wolnego uderzał Rejentowicz i bramkarz był bliski złapania piłki, ale ta ostatecznie wypadła mu z rąk i wpadą do siatki zmniejszając rozmiary porażki. W 36 minucie Majak "profilaktycznie" trafił po raz kolejny. Wszystko wskazywało na to, że OBA nie chciało zapewnić nam emocjonującej końcówki i za wszelką cenę chciało wygrać efektownie. Do końca wynik już się nie zmienił.

Po szybkim prowadzeniu EPI wydawało się że OBA może mieć problemy. Świetnie zagrali jednak Andrzejewski i Majak i to właśnie więcej indywidualnych umiejętności zdecydowało o wyniku.