13.01 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Mosiński, Kaczan, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Ragan, Trojan, Turek
Skład: Niorba, Siabro, Halai, Salo, Prymachenko, Stupak, Nedbailo, Shevchenko, Moroz, Poltoratskiy, Vysochyn
3' Marcin Majak
13' Paweł Turek
15' Michał Piwowarczyk
24' Łukasz Ragan
40' Piotr Andrzejewski
5' Andrii Moroz
30' Konstantyn Poltoratskiy
37' Andrii Moroz
37' Nazar Halai
39' Nazar Halai
Zawodnik meczu: Andrii Moroz (Sprawiał rywalom najwięcej trudu, a swój dobry mecz udokumentował dwoma bramkami. Na wyróżnienie zasługuje takze Marcin Majak.)

Dynamo Wrocław, które mierzy swoje siły we Wrocławskiej C-klasie zimowe rozgrywki zamierza spędzić pod "balonem". Granie na dużych boiskach nijak ma się do gry pod balonem Olimpijskim, a zatem starcie z Old Blue Angels może być dla nich bolesne. "Anioły" bardzo często, czy to ligowo, czy towarzysko toczą boje przy Paderewskiego. Poza tym świetnie znają specyfikę naszej ligi i posiadają w swoich szeregach bramkostrzelnych - Marcina Majaka i Tomasza Szkwarka. Czy Dynamo znajdzie sposób na OBA i zatrzyma jednego z głównych faworytów do mistrzostwa?

2' Obok bramki przelatuje mocne uderzenie z dystansu Prymachenko.
3' Tylko na poprzeczce zatrzymuje się piekielna bomba zza pola karnego autorstwa Marcina Majaka.
3' (0-1) - Uderzeniem z dystansu bramkę zdobywa Marcin Majak.
5' (1-1) - Euforia w obozie Dynama! Do wyrównania doprowadza Andrii Moroz.
7' Uderzenie Marcina Majaka na słupek paruje Niorba.
9' Dwukrotnie świetnym refleksem błysną Łukasz Mosiński, który najpierw obronił uderzenie Moroza, a po chwilii dobitkę Poltpratskiyego.
11' Jak narazie spotkanie stoi na bardzo wysokim poziomie - żadna z drużyn nie jest w stanie przechylić "szali" na swoją korzyść.
13' (1-2) - Po zagraniu Michała Trojana bramkę głową zdobywa Paweł Turek.
15' - Za przerwanie korzystnej akcji rywala poprzez zagranie ręką, żółtą kartkę ogląda Michał Piwowarczyk.
17' Gry w przewadze nie potrafili wykorzystać gracze Dynama i mamy na boisku komplet.
19' Wysoko nad poprzeczką przelatuje próba Piwowarczyka.
22' Ekipa w bordowych trykotch "szuka" bramki wyrównującej.
24' (1-3) - Precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego Niorbę pokonuje Łukasz Ragan.
26' Dwukrotnie uderzenie Trojana broni Vladyslav Norba.
27' Nogami strzał Moroza odbija Łukasz Mosiński.

28' Majak zagrywa z rzutu rożnego do Turka, a ten uderza bardzo niecelnie.
30' (2-3) - Strzał Moroza na słupek paruje Mosiński, lecz wobec dobitki Konstiantyna Poltoratskiyego jest już bezradny! Dynamo Wrocław łapie konntakt z "Aniołami"!
32' Nieudana próba zaskoczenia Mosińskiego przez Andriiego Moroza.
33' W odpowiedzi niecelnie strzela z narożnika pola karnego Marcin Majak.
34' Na rzutu rożny uderzenie Michała Kaczana paruje Vladyslav Niorba.
35' Jedni i drudzy szukają kolejnej bramki, która może dość znacząco zmienić oblicze tego spotkania.
36' Wprost w ręce bramkarza ląduje centrostrzał Michała Piwowarczyka.
37' (3-3) - W zamieszaniu pod kolem karnym rywala najprzytomniej zachowuje się Shevchenko, który dogrywa do Moroza, a ten z najbliższej odległości doprowadza do wyrównania.
37' (4-3) - Ależ niesamowita zwrot sytuacji! Dynamo Wrocław odrobiło dwóbramkową stratę do rywala, a po chwili za sprawą Nazara Halai wychodzi na prowadzenie!
39' - Zółtą kartką za grę na czas ukarany Nazar Halai.
40' (4-4) - Tuż przed końcowym gwizdkiem bramkę dającą jeden punkt zdobywa Piotr Andrzejewski.

Obie drużyny zafundowały nam kapitalane widowisko, w którym do ostatniego gwizdka sędziego wynik był sprawą otwartą! Wynik tej potyczki zmieniał się wielokrotnie i każda z ekip mogła zgarnąć pełną pulę. Z przebiegu spotkania remis jest najbardziej sprawiedliwy, lecz żadna z drużyn nie jest z niego zadowolona, gdyż każda miała trzy oczka "na wyciągnięcie ręki". W najbliższej kolejce "Anioły" spotkają się z EPI Park Domaszczyn, natomiast "Fioletowo-białych" czeka starcie z Victorią Wrocław.