13.03 godz. 13:00, Redeco, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Rozpędowski, Czajka, Fiet, Trojak, Zielonka, Bargiel, Najgrodzki, Trojak, Otoliński, Nojek, Gajer, Kucmus, Szawłowski, Baraniec
Skład: Król, Szczurek, Szczurek, Dębowski, Wąsik, Gradowski
5' Arkadiusz Nojek
32' Łukasz Kucmus
2' Łukasz Król
10' Marcin Dębowski
12' Krzysztof Szczurek
15' Marcin Dębowski
28' Krzysztof Szczurek
30' Mirosław Wąsik
36' Łukasz Król
Zawodnik meczu: Krzysztof Szczurek (Decydwał o obliczy Geostandardu. Napędzał ich ataki, strzelał i asystował. Słowem lider.)

Ostatnią szansę na punkty w tym sezonie będzie miało Stowarzyszenie Odra-Niemen. Geostandard musi zapunktować w tym meczu żeby być pewnym utrzymania niezależnie od wyniku Hectasu.

2' (1:0) Krzysztof Szczurek podaje do Łukasza Króla i ten bez problemu pokonuje bramkarza.
5' (1:1) Okazja Odry-Niemen. Arkadiusz Nojek nie daje się przepchnąć obrońcy i stając oko w oko z bramkarzem umieszcza piłkę w siatce.
10' (2:1) Po okresie wyrównanej gry drugą asystę zalicza Szczurek. Tym razem dobrze podaje do Dębowskiego i Geostandard znów na prowadzeniu.
12' (3:1) Tym razem Krzysztof Szczurek decyduje się na solową akcję którą kończy strzałem w długi róg bramki mimo rozpaczliwej interwencji Rozpędowskiego.
15' (4:1) Szybka kontra Geostandardu. Sam na sam z bramkarzem wychodzi Dębowski, mija golkipera i trafia do pustej bramki.
18' Znów wymiana ciosów bez wielu sytuacji klarownych. Dużo walki w środku pola jednak w duchu sportowej rywalizacji.
22' Znów w kontrze Dębowski. Próbuje na raty. Pierwszy strzał broni Rozpędowski drugie uderzenie wybija obrońca.
24' Znów Dębowski sam na sam Rozpędowskim i po raz kolejny górą golkiper Odry-Niemen.
26' Po strzale Szczurka piłka odbija się od obu słupków, a dobitka z metra Króla wysoko nad poprzeczką.
27' Rozpędowski opuszcz bramkę i jego miejsce między słupkami zajmuje Zielonka.
28' (5:1) Dębowski podaje tym razem do Szczurka i po szybkiej kontrze mamy kolejne trafienie Geostandardu.
30' (6:1) Kopia akcji z przed dwóch minut. Znów dwójkowe wykończenie, znów podawał Dębowski,a przy słupku trafia Wąsik.
32' (6:2) Radość na trybunach bo do siatki trafia Kucmus.
36' (7:2) Król po podaniu Szczurak.

Po mimo nieobecność Piotra Szczurka Geostandard zdominował rywala, zgodnie z oczekiwaniem. Mecz jednostrony, ale cieszy postawa graczy Odry-Niemen ponieważ walczyli do końca i cieszyli się z pojedynczych bramek. Po mimo wyników gra sprawia im przyjemność.

autor: Łukasz Czuchraj