9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

12.03 godz. 16:00, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
3 : 5
( 0 : 4 )
Skład: Przywieczerski, Krzysztofczyk, Dudzik, Majchrowicz, Ziemecki
Skład: Fernandez, Lungu, Kozioł, Martyński, Benzaouia, Jędrzejak
2' Łukasz Majchrowicz
5' Łukasz Majchrowicz
14' Jarosław Przywieczerski
16' Łukasz Majchrowicz
32' Piotr Ziemecki
40' Witold Krzysztofczyk
23' Bartłomiej Kozioł
25' Zouhair Benzaouia
33' Adrian Lungu (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Łukasz Majchrowicz (Łukasz niemalże w pojedynkę rozprawił się z Cloudem. Majchrowicz był nie do zatrzymania dla obrońców tej drużyny, strzelił cztery bramki i zanotował jedną asystę. )

Cloud Raiders również nie może stracić punktów ze swoim najbliższym przeciwnikiem, którym jest Stara Elita, bowiem wtedy pozbawi się szansy na awans. Łatwego zadania Daniel Tarasiewicz i jego koledzy mieć nie będą, bowiem "Czerwoni" w piłkę grać potrafią, a do tego mają w swoich szeregach napastnika "magika", który w pojedynkę potrafi wygrywać mecze. Mowa o najskuteczniejszym zawodniku we Wrocbalu tej zimy - Łukaszu Majchrowiczu. Ten w swoim ostatnim meczu walczyć będzie również o koronę króla strzelców drugiej ligi, ale spacerku w tej kwestii niedoświadczy. Choć dawny Łysył&Bomba Team dysponuje trzecim najlepszym napadem, to jednak Cloud - posiada najszczelniejszą defensywę. Ciekawie zapowiadają się pojedynki Majchrowicza z obrońcami i bramkarzem "Żółtych". Kibice już nie mogą się doczekać, oby tylko piłkarze nie zawiedli i pokazali Nam kawał dobrego futbolu. Cloud dzisiaj bez Daniela Tarasiewicza, a ich rywale bez zmian.

2' (0:1) - Łukasz Majchrowicz dostaje piłkę na pole karne i pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Francka Fernandeza.
4' Adrian Lungu z rzutu wolnego uderza i futbolówka przelatuje obok słupka bramki przeciwników.
5' (0:2) - Majchrowicz zabiera piłkę Zouhairowi Benzaouia, wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem pokonuje Fernandeza.
5' (0:3) - Majchrowicz w kolejnym indywidualnym rajdzie mija dwóch obrońców, bramkarza i pakuje futbolówkę do pustej bramki.
6' Ładna akcja Cloud po której Benzaouia z bliskiej odległości uderza minimalnie obok dalszego słupka bramki Starej Elity.
7' Strzał Benzaouia przed siebie zbija Jarosław Przywieczerski, dobitka zawodnika "Żółtych" przelatuje nieznacznie obok bramki.
8' Rajd Witolda Krzysztofczyka, który mija obrońcę, bramkarza, ale zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę i mamy tylko wznowienie od bramki.
9' Bartłomiej Kozioł staje oko w oko z Przywieczerskim, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem.
10' Strata Majchrowicza przed własnym polem karnym, piłkę zabiera mu Benzaouia, ale dobrze z bramki wychodzi Przywieczerski zażegnując niebezpieczeństwo.
11' Benzaouia wychodzi w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem rywali, mija go, ale jego uderzenie jest mało precyzyjne i golkiper pewnie łapie futbolówkę.
13' Majchrowicz oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który nogami na róg zbija Fernandez.
14' - Czas dla Cloud Raiders!
14' - Przywieczerski wychodzi z piłką poza pole karne i słusznie zostaje ukarany żółtą kartką.
16' (0:4) - Z wolnego Majchrowicz uderza - prosto w Fernandeza. Po chwili Majchrowicz dopada do odbitej piłki i strzałem między nogami golkipera podwyższa prowadzenie Starej Elity.
17' Trzy strzały Cloud. Benzaouia i Przywieczerski nogami przed siebie, po chwili Lungu i po interwencji golkipera mamy słupek. Na końcu uderza Tomasz Musiatowicz - wprost w koszyczek bramkarzowi.
22' Szybka kontra Starej Elity. Krzysztofczyk do Majchrowicza i ten nieznacznie uderza tylko w boczną siatkę.
23' Adrianowi Lungu w ostatniej chwili piłkę wygarnia Przywieczerski.
23' (1:4) - Kozioł wykorzystuje niepewną interwencje Przywieczerskiego i płaskim strzałem przy słupku go pokonuje.
24' Majchrowicz z prawej strony uderza na bramkę, Fernandez broni to uderzenie nogami.
25' (2:4) - Cloud idzie za ciosem, a gola z najbliższej odległości zdobywa Benzaouia.
30' Kozioł stara się zaskoczyć bramkarza strzałem z dość ostrego konta, ale po interwnecji golkipera futbolówka ląduje za linią boczną.
32' (2:5) - Majchrowicz wystawia piłkę Ziemieckiemu i ten pakuje ją do pustej bramki.
33' (3:5) - Bramkarz fauluje zawodnika Cloud i mamy rzut karny. Lungu kontra Majchrowicz i górą kapitan "Żółtych".
34' Mocne uderzenia Krzysztofczyka i Majchrowicza przed siebie odbija Fernandez.
35' Składna akcja Cloud. Marcin Martyński mając miejsce przed polem karnym - uderza - minimalnie obok słupka!
38' Uderzenie Lungu z woleja przelatuje nad poprzeczką.
39' Benzaouia przed 100% szansą na gola. Położył obrońcę, bramkarza i...przelobował bramkę!
39' Dudzik do Ziemieckiego i ten uderza wprost w bramkarza, po chwili Dudzik kończy akcje strzałem i znowu świetnie broni golkiper Cloud.
40' - Faul Krzysztofczyka i żółta kartka dla niego.

Stara Elita nie mając już szans na awans, grając bez zmian - zaskoczyła bijący się o medale Cloud Raiders i pokonując go zakończyła sezon tuż za miejscami gwarantującymi awans. Dawny Łysy&Bomba Team mocno pokrzyżował plany "Żółtym", , żeby awansować, muszą liczyć na to, że MPK Wrocław w ostatnim swoim meczu przynajmniej zremisuje z Brzmieniem Miasta. Dla obu ekip był to ostatni mecz w sezonie zimowym, obu dziękujemy za udział w rozgrywkach i zachęcami do gry w zbliżającej się edycji wiosennej.