9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

06.03 godz. 12:00, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
( 0 : 10 )
Skład: Białecki, Tutak, Wejman, Drabicki, Bembenek, Ziobrowski, Bałaga, Dzwonek
Skład: Fiet, Bargiel, Najgrodzki, Szawłowski, Baraniec
5' Marek Białecki
7' Tomasz Ziobrowski
9' Tomasz Bałaga
11' Tomasz Ziobrowski
12' Tomasz Ziobrowski
13' Bartosz Drabicki
13' Jacek Dzwonek
14' Paweł Wejman
15' Bartosz Drabicki
18' Tomasz Ziobrowski
20' Tomasz Bałaga
22' Jacek Dzwonek
24' Michał Bembenek
26' Bartosz Drabicki
27' Jacek Dzwonek
28' Paweł Wejman
30' Jacek Dzwonek
32' Tomasz Ziobrowski
34' Jacek Dzwonek
35' Paweł Wejman
37' Paweł Wejman
38' Michał Bembenek
39' Michał Bembenek
40' Bartosz Drabicki
33' Damian Fiet
Zawodnik meczu: Bartosz Drabicki (Aktywny przez całe spotkanie, zarówno w obronie, jak i w ataku. Bartek strzelił cztery bramki i trzy asysty. Wyróżnić trzeba również Pawła Wejmana, Jacka Dzwonka oraz Tomasza Bałagę. )

"Biali" czekają na pierwsze punkty w sezonie i ukazali swoim kibicom promyk nadziei, grając nieźle z walczącym o awans - Brzmieniem Miasta. Ten mecz skończył się co prawda ich przegraną - 1:5, ale przerwał serię deklasacji. Odra musi stanąć na wyżynach swoich umiejętności, aby ograć solidnego przeciwnika. Dominik Rozpędowski musi nie tylko notować kapitalne parady, ale motywować swoich kolegów zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Czy będziemy świadkami megasenacji? Czy raczej team Jacka Nosewicza planowo wygra i przybliży się do środka tabeli? Odra przełamała widmo walkowera i zjawiła się na Redeco zdziesiątkowana, bez zmian oraz Dominika Rozpędowskiego i Dawida Gajera w składzie.

3' Bartosz Drabicki uderza sprzed pola karnego, minimalnie obok słupka.
5' Mocny strzał Pawła Wejmana na rzut rożny zbija Michał Szawłowski.
5' - Marek Białecki fauluje wychodzącego sam na sam z pustą bramkę i słusznie zostaje ukrany czerwoną kartką.
5' Między słupkami melduje się Bartosz Tutak.
7' (0:1) - Ziobrowski strzałem pod poprzeczkę daje prowadzenie 3M, które przecież gra w osłabieniu.
9' (0:2) - Tomasz Bałaga strzałem przy słupku podwyższa prowadzenie 3M.
11' (0:3) - Ziobrowski strzałem z najbliższej odległości, z dużego palca strzela drugiego gola w tym spotkaniu.
12' (0:4) -  Kolejna szybka akcja 3m i kolejny gol Ziobrowskiego.
12' (0:5) -  Drabicki mija obrońcę i potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Szawłowskiego.
13' - Czas dla Stowarzyszenia Odra-Niemen.
13' - Zmiana na bramce w Odrze - Szawłowskiego zastępuje Ireneusz Najgrodzki.
13' (0:6) - Jacek Dzwonek mocnym strzałem przy słupku zaskakuje Najgrodzkiego.
14' W słupek uderza Bałaga.
14' (0:7) - Wejman zdobywa kolejnego gola dla swojej drużyny.
15' (0:8) - Drabicki strzałem między nogami bramkarza pakuje piłkę do siatki po raz drugi.
16' Bałaga z bliska uderza wprost w Najgrodzkiego.
18' (0:9) - Ziobrowski kompletuje hattricka.
20' (0:10) - Bałaga precyzyjnym uderzeniem przy słupku podwyższa prowadzenie 3M-u.
22' (0:11) - Drabicki do Dzwonka i ten pakuje piłkę do pustej bramki.
23' Tutak broni nogami strzał Fieta i pewnie łapie dobitkę Anety Bargiel.
24' (0:12) - Michał Bembenek płaskim uderzeniem pakuje piłkę do siatki.
26' (0:13) - Bałaga do Drabickiego i mamy kolejnego gola dla 3M.
27' (0:14) - Bałaga wystawia futbolówkę jak na tacy Dzwonka.
28' (0:15) - Dzwonek do Wejmana i znowu piłka ląduje w siatce.
29' Płaskie uderzenie Fieta na rzut rożny zbija Tutak.
29' Aneta Bargiel przed szansą na gola, ale z bliskiej odległości trafia w Tutaka.
30' (0:16) - Bałaga do Dzwonka i po raz kolejny futbolówka wpada do siatki.
32' (0:17) - Dzwonek wystawia piłkę Ziobrowskiego, który pakuje piłkę przy słupku.
33' - Czas dla Odry!
33' (1:17) - Fiet precyzyjnym strzałem przy słupku zdobywa honorowego gola dla Odry.
34' Mocne uderzenie Barańca przed siebie zbija Tutak.
34' (1:18) - Dzwonek strzałem od słupka nie daje żadnych szans Najgrodzkiemu!
35' (1:19) - Dzwonek do Wejmana i kolejny raz piłka ląduje w siatce!
37' (1:20) - Dzwonek do Wejmana i mamy dwudziestego gola.
37' (1:21) - Drabicki w kontrze wystawia piłkę Wejmana, który pakuje piłkę do pustej bramki.
38' (1:22) - Bembenek po raz drugi w tym meczu pakuje piłkę do pustej bramki.
39' (1:23) - Bembenek kompletuje hattricka.
39' Drabicki uderza w słupek!
40' (1:24) - Drabicki strzałem z najbliższej odległości strzela piątego gola w tym spotkaniu.

Drużyna Jacka Nosewicza bezlitośnie wykorzystała braki kadrowe Stowarzyszenia i je bez litości rozgromiła. Debiutant wygrywając umocnił się na ósmej pozycji w tabeli, z kolei team Dominika Rozpędowskiego, co jest pewne - zakończy zmagania na ostatnim miejscu w tabeli. W następnej kolejce "Odra" zmierzy się z Geostandardem Wrocław, natomiast 3M z Drukgrafem Mirków.