Skład: Puchała, Zięcina, Krajewski, Truchan, Pilarczyk, Toczek, Jański
Skład: Krzysztofczyk, Krawczyk, Majchrowicz, Ludwicki, Glaz
28' Rafał Pilarczyk
34' Seweryn Jański
37' Rafał Pilarczyk
3' Marcin Krawczyk
8' Łukasz Majchrowicz
19' Łukasz Majchrowicz
20' Łukasz Majchrowicz
23' Witold Krzysztofczyk
25' Witold Krzysztofczyk
26' Łukasz Majchrowicz
27' Łukasz Majchrowicz
29' Łukasz Majchrowicz
30' Witold Krzysztofczyk
31' Łukasz Majchrowicz
36' Łukasz Majchrowicz
Zawodnik meczu: Łukasz Majchrowicz (Kreator gry Starej Elity, niemal w pojedynkę rozprawił się z rywalem. Nie tylko zdobywał bramki, a także zanotował parę asyst. Spotkanie zakończył z ośmioma trafieniami!)

Matematyczne szanse na awans mają jeszcze gracze Starej Elity, którzy nie tylko muszą wygrać swoje ostatnie mecze, ale również muszą liczyć na to, że Bielany i Cloud już nie zapunktują. "Czerwonych" w przedostatnim tygodniu zmagań czeka starcie z przedostatnim w tabeli Astechem. Pytanie tylko czy do zdrowia po ostatniej poważnej kontuzji powróci superstrzelec dawnego Łysego&Bomby Teamu - Łukasz Majchrowicz. Jeżeli tak - to drużyna Roberta Puchały musi się bać, jeżeli nie - to kroi się przed nimi niepowtarzalna szansa - przełamania fatalnej serii - siedmiu porażek z rzędu. Jeśli nie zobaczymy Majchrowicza to będzie to sprawdzian dla Starej Elity pod tytułem "Czy istnieje ofensywa bez tego supersnajpera?" Czas pokaże!

1' Obok bramki uderza Marcin Krawczyk.
2' W odpowiedzi Marta Toczek także uderza niecelnie.
3' (1-0)Witold Krzysztofczyk wychodzi sam na sam z Zięciną i pewnym strzałem wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
5' Mocny strzał Marcina Truchana z trudem broni Sebastian Głaz.
7' Mariusz Ludiwcki uderzeniem zza pola karnego sprawdził refleks Kamila Zięciny i będziemy mieli rzut rożny dla Czerwonych.
8' (2-0) – Precyzyjnym uderzeniem z dystansu gola zdobywa Łukasz Majchrowicz.
9' (2-1) – Błąd bramkarza Starej Elity, który podaje futbolówkę do Marcina Truchana, a ten bez problemu wykorzystuje taki prezent.
11' Mocne uderzenie Rafała Pilarczyka odbija się od słupka, a następnie wpada w ręce Sebastiana Głaza.
13' Z ostrego kąta Łukasz Majchrowicz trafia w słupek!
15' (2-2) – Kontra Astechu – Pilarczyk zagrywa do Roberta Puchały, a ten doprowadza do wyrównania.
16' Obok bramki przelatuje strzał Pilarczyka.
18' Po strzale Krzysztofczyka piłkę z linii bramkowej wybija Rafał Pilarczyk!
18' (2-3) – Ależ come back Astechu! Po strzale Seweryna Jańskiego prowadzenie obejmuje ekipa Roberta Puchały!
19' (3-3) – Błyskawiczna odpowiedź Starej Elity, która za sprawą Łukasza Majchrowicza doprowadza do wyrównania!
20' (4-3) – Za ciosem idą Czerwoni, którzy ponownie odzyskują prowadzanie, a na listę strzelców wpisuje się niezawodny Łukasz Majchrowicz.
20' W dogodnej sytuacji wprost w bramkarza uderza Marta Toczek.
21' Nad bramką przelatuje uderzenie Puchały.
23' (5-3) – Łukasz Majchrowicz wykłada piłkę Witoldowi Krzysztofczykowi, a ten pewnym strzałem pokonuje bezradnego Zięcine.
25' (6-3) – Kontra Starej Elity i po dograniu Majchrowicza hattricka kompletuje Witold Krzysztofczyk.
26' W sytuacji sam na sam z Głazem wprost w bramkarza uderza Pilarczyk.
26' (7-3) – Po minięciu bramkarza do "pustaka" trafia Łukasz Majchrowicz.
27' (8-3) – Kopia akcji sprzed 30 sekund i mamy piąte trafienie Majchrowicza.
28' (8-4) – Precyzyjnym strzałem z dystansu gola zdobywa Rafał Pilarczyk.
30' (9-4) – Krzysztofczyk do Łukasza Majchrowicza, a ten po raz szósty pokonuje Kamila Zięcinę.
30' (10-4) – Z wielkim spokojem goalkeepera mija Witold Krzysztofczyk, a następnie bez trudu pakuje futbolówkę do siatki!
31' (11-4) – Strzałem z "dużego" palca bramkę zdobywa Łukasz Majchrowicz.
32' – Czas dla Astechu.
33' Na rzut rożny uderzenie Majchrowicza odbija Zięcina.
34' (11-5)Seweryn Jański posyła "szczura" na bramkę Starej Elity i tym samym kompletnie zaskakuje Sebastiana Głaza!
36' (12-5) – Strzałem z rzutu wolnego kolejną bramkę zdobywa Łukasz Majchrowicz.
37' Strzałem "piętką" bramkarza starał się zaskoczyć Robert Puchała i mamy aut dla Astechu.
38' (12-6) – Po strzale Pilarczyka piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki rywali!

Mimo gry gołą "piątką" Stara Elita poradziła sobie z Astechem, który miał aż trzech zmienników. Do pewnego momentu spotkanie to było bardzo wyrównane, lecz od 19 minuty za sprawą Łukasza Majchrowicza "Czerwoni" sukcesywnie zwiększali swoje prowadzenie. Efekt? Rezultat dwanaście do sześciu, a sam Majchrowicz ośmiokrotnie pokonywał goalkeepera rywali. W przyszłym tygodniu Stara Elita zagra z Cloud Raiders, zaś Astech podejmie Hectas.