9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

06.03 godz. 17:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 4
( 0 : 1 )
Skład: Lungu, Kozioł, Tarasiewicz, Martyński, Jędrzejak, Musiatowicz
Skład: Maryniak, Cacanakos, Rożek, Olejnik, Węgłowski, Sornat, Surmaczewski, Falkiewicz, Głodek, Tatomir, Małolepszy, Lotarski, Nebelski
14' Daniel Tarasiewicz
24' Marcin Martyński
25' Tomasz Musiatowicz
30' Paweł Jędrzejak
29' Piotr Cacanakos
33' Piotr Cacanakos
Zawodnik meczu: Paweł Jędrzejak (To własnie On zdobył bardzo ważne trafienie, które "podcięło skrzydła" MPK i pozwoliło na ogranie wyżej notowanego rywala. Na wyróżnienie zasługuje również Piotr Cacanakos.)

Dawny IBM Blue jako jedyny zespół w 2 lidze, w tym sezonie nie zaznał goryczy porażki i nie będzie chciał jej poznać grając z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym. Najlepsza defensywa w rozgrywkach podejmie trzecią najbardziej bramkostrzelną ofensywę. Porażka w tym spotkaniu bardzo pokrzyżowałaby plany nie tylko mistrzowskie, ale głównie awansowe zespołowi Piotra Cacanakosa. Tutaj dopóki mecz będzie trwał - nikt nogi odstawiać nie będzie i każdy do ostatniej kropli potu walczyć będzie o korzystny rezultat. Kto będzie bohaterem tego pojedynku? Daniel Tarasiewicz, Marek Surmaczewski czy może ktoś zupełnie inny?

2' Uderzenie Marka Surmaczewskiego na rzut rożny odbija Adrian Lungu.
4' Nad bramką przelatuje strzał Pawła Jedrzejaka.
6' Minimalnie chybiony strzał zza pola karnego Łukasza Sornata.
8' Dwukrotnie Piotr Cacanakos nie wykorzystuje dogodnych sytuacji, po których MPK powinno wyjść na prowadzenie. Przy pierwszej próbie nie trafił czysto w futbolówkę, a po chwili przegrał starcie z Adrianem Lungu.
10' Tomasz Musiatowicz uderza z dystansu i górą Mariusz Nebelski.
12' – Czas dla Cloud Raiders.
14' (0-1) – Po podaniu Bartłomieja Kozła, będąc oko w oko z Nebelskim gola zdobywa Daniel Tarasiewicz.
16' Uderzenie Jedrzejaka nogami chwyta Nebelski.
18' W końcówce rywali "przycisnęli" gracze Cloud Raiders, lecz seria ich strzałów blokowana jest przez defensywę MPK.
21' Plecami uderzenie Bartłomieja Kozła broni Mariusz Nebelski.
23' Uderzenie z rzutu wolnego Łukasza Sornata ociera się o poprzeczę i futbolówka opuszcza boisko.
24' (0-2) – Radość w obozie Cloud Raiders, bowiem prowadzenie swojej ekipy podwyższa Marcin Martyński.
25' (0-3) – Kapitalne trafienie głową Tomasza Musiatowicza, który wykańcza jeszcze lepsze dogranie Pawła Jedrzejaka.
26' Ekipa MPK wycofuje bramkarza, ostatnim graczem "Czarnych" będzie Piotr Cacanakos.
27' "Na raty" strzał Łukasza Sornata chwyta Adrian Lungu.
29' (1-3) – Strzałem z rzutu wolnego bramkarza pokonuje Piotr Cacanakos.
30' (1-4) – Błyskawiczna odpowiedź Cloud Raiders, którzy za sprawą strzału w długi róg Pawła Jedrzejaka ponownie odzyskują trzybramkowe prowadzenie.
32' Nieudana próba przelobowania wysuniętego bramkarza przez Tarasiewicza.
32' – Czas dla Cloud Raiders.
33' (2-4) – Strzał z dystansu Cacanakosa po rękach goalkeepera wpada do siatki!
35' Obok bramki przelatuje kąśliwe uderzenie Marcina Martyńskiego.
36' Tomasz Musiatowicz uderza w słupek, a po chwili jego dobitkę z ogromnym szczęściem broni Cacanakos.
38' Ponownie w słupek uderza Tomasz Musiatowicz i piłka wraca do gry. Po chwili ten sam zawodnik będąc oko w oko z Cacanakosem przegrywa starcie z bramkarzem MPK.
40' Z własnej połowy w słupek trafia Marcin Martyński.

Więdzące o zwycięstwie Drukgrafu - MPK musiało ograć rywala Cloud Raiders, aby mieć realne szanse na wywalczenie Mistrzostwa. Niestety tak się nie stało i "ekipa z Mirkowa" jest niemal pewna złotego krążka, a drużyna "Czarnych" ligowe zmagania może zakończyć nawet poza podium. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce, która już za tydzień. W następnym spotkaniu MPK zagra z Brzmieniem Miasta, "dawny IBM" zaś podejmie Starą Elitę.