Skład: Lisowski, Saferna, Kwok, Chlebek, Bielawski, Skrzydłowski, Nakonieczny
Skład: Olszewski, Padziński, Kalisz, Izydorczyk, Deryło, Działoszek
13' Marcin Lisowski
20' Marcin Lisowski
22' Karol Chlebek
26' Marcin Lisowski
28' Radosław Skrzydłowski
29' Fabian Kwok
4' Michał Izydorczyk
5' Michał Izydorczyk
8' Marek Olszewski
14' Marcin Kalisz
24' Marek Olszewski
35' Marcin Kalisz
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Co by Bielany bez Lisowskiego zrobiły? Zapewne niewiele. Marcin napędzał ataki K+N. Strzelił cztery bramki i zanotował asystę. )

Bukmacherzy są zgodni i nie dają najmniejszych szans "Pingwinom". Duet Marcin Lisowski - Fabian Kwok może zapewnić swojej drużynie bardzo cenną wygraną, która pozwoliłaby przybliżyć się ku pierwszej lidze. Grając bez presji - zawodnicy Marcina Żala na pewno łatwo się nie poddadzą. Posiadają bowiem niebagatelny bagaż doświadczeń i potrafią grać w piłkę. Czy to udowodnią i staną się sprawcami sensacji, grając przecwiko najlepszej ofensywie w lidze?

4' (1:0) - Zabójcza kontra Hectasu, po której piłkę do siatki pakuje Michał Izydorczyk.
5' Wojciech Nakonieczny wygarnia piłkę spod nóg Marcinowi Kaliszowi.
5' - Faul Izydorczyka na rywalu i słuszna żółta kartka.
5' (1:1) - Rzut wolny przed polem karnym dla K+N. Marcin Lisowski oddaje płaski strzał, który wpada do siatki tuż przy słupku Daniela Działoszka.
8' (2:1) - Marek Olszewski daje prowadzenie Hectasowi, pewnym strzałem pod poprzeczkę!
10' - Czas dla Bielan!
11' Dobra interwencja Działoszka po strzale Krystiana Saferny!
12' (2:2) - Fabian Kwok dobija piłkę po niepewnej interwencji bramkarza i tym samym doprowadza do wyrównania.
13' (2:3) - Lisowski płaskim strzałem z dużego palca przy słupku zaskakuje Działoszka.
14' (3:3) - Marcin Kalisz po szybkiej kontrze Hectasu pakuje piłkę do pustej bramki. Znowu mamy remis!
16' Słupek po strzale Adriana Deryło!
20' (3:4) - Strzał Lisowskiego z dużego palca wpada do siatki tuż przy słupku!
22' - Karol Chlebek fauluje Deryło i mamy żółtą kartkę!
24' (4:4) - Do remisu strzałem z najbliższej odległości Marek Olszewski!
25' Deryło mija obrońcę i strzela obok słupka!
26' (4:5) - Lisowski strzela czwartego gola dla swojej drużyny i K+N prowadzi.
26' Kalisz huknął z dystansu i piłkę do boku zbija Nakonieczny.
28' (4:6) - Lisowski w tempo podaje do Radosława Skrzydłowskiego, a ten strzałem z najbliższej odległości pokonuje Działoszka.
29' (4:7) - Kwok ubiega bramkarza i pakuje piłkę do siatki po raz drugi w tym meczu.
35' - Deryło dokonuje faulu taktycznego i zostaje ukarany żółtą kartką.
35' Chlebek strzela w boczną siatkę.
35' (5:7) - Kalisz płaskim strzałem przy słupku pokonuje Nakoniecznego.

Niezwykle zacięte widowisko, w którym Bielany musiały się sporo natrudzić, aby wygrać. Na szczęście Marcin Lisowski był tego dnia bardzo dobrze dysponowany i poprowadził swoją drużynę do wygranej, która pozwoliła wskoczyć na pozycję wicelidera. "Pingwiny" przegrywając, raczej zakończą zmagania w "strefie spadkowej". Za tydzień "Bielany" zagrają z "Palmami", zaś "Pingwiny" czeka potyczka z Astechem.