21.02 godz. 17:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Rozpędowski, Fiet, Trojak, Zielonka, Bargiel, Trojak, Otoliński, Nojek, Kucmus, Mormul, Szawłowski, Baraniec
Skład: Słowicki, Szpyra, Skrzypecki, Ostropolski, Bartosik, Czapran, Jarosławski, Prusko, Falkiewicz, Mzyk
38' Damian Fiet
5' Krzysztof Mzyk
15' Wojciech Słowicki
24' Mateusz Skrzypecki
31' Paweł Bartosik
32' Mateusz Skrzypecki
40' Łukasz Prusko
Zawodnik meczu: Wojciech Słowicki (Mimo że nie strzelił bramki to i tak najbarwniejszą postacią na boisku, bardzo wszechstronny zawodnik.)

Tylko kataklizm albo po prostu odmieniona i bajeczna gra Stowarzyszenia Odry-Niemen mogłaby odebrać wygraną Brzmieniu Miasta. Te w tym sezonie tylko raz schodziło z boiska pokonane, a w starciu z ligowymi outsiderami - radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Ofensywą tej drużyny dowodzoni niezawodny Krzysztof Mzyk, który ma zamiar poprowadzić swoich kolegów do kolejnej wygranej. Na jego drodze na pewno stanie bramkarz Odry - Dominik Rozpędowski, ale czy dostanie wsparcie od swoich kolegów i razem napsują krwi faworytowi? Czas pokaże!

3' Rozpędowski broni strzał Skrzypeckiego.
5' (1:0) - Mamy pierwszą bramkę w meczu, Rozpędowskiego pokonuje Mzyk.
7' Jarosławski powalczył w polu karnym po czym oddał strzał na bramkę, obrońca w ostatniej chwili zablokował ten strzał.
8' Prusko strzela zza pola karnego, piłka przeleciała obok bramki.
10' Golkiper Odry-Niemen dobrze wyszedł z bramki i powstrzymał wychodzącego na czytą pozycję Mateusza Skrzypeckiego.
12' Falkiewicz zatańczył w polu karnym z obrońcami Odry, nie zdołał jednak oddać strzału ponieważ świetną interwencją popisał się Rozpędowski.
14' Rzut wolny pośredni dla Brzmieniemiasta, Rozpędowski zbyt długi trzymał piłkę w ręce.
15' - Za rozpoczęcie gry bez gwizdka żółtką kartkę otrzymuje Wojciech Słowicki.
16' Małe zamieszanie na parkiecie, zachowanie Fair-play zawodników Marka Szpyry, oddali piłkę rywalom.
17' - Czas dla Odry.
18' Prusko nie wykorzystuje podania Mzyka, zmarnowania okazja do zdobycia bramki.
22' Niewykorzystana okazja brzmieniemiasta na podwyższenie prowadzenia.
24' (2:0) - Rzut wolny pośredni za drugie zagranie do bramkarza, Mzyk podaje do Skrzypeckiego a Mateusz pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
26' Piłka po strzale z dystansu Słowickiego odbija się od poprzeczki.
27' Rzut wolny dla Odry, Fiet trafia prosto w mur.
28' Kontra Brzmieniemiasta, lewą flanka pomknął Słowicki, uderzył z dużego palca nad poprzeczką.
30' Kontra Odry, Kucmus wychodzi na sam, piłka przełamuje ręca bramkarza i zmierza w kierunku pustej bramki, w ostatniej chwili Robert Skrzypecki wślizgiem wybija piłkę i chroni swój zespół przed utratą bramki.
31' (3:0) - Bartosik zatańczył z obrońcami w polu karnym i pewnym strzałem umieścił piłkę w bramce.
32' (4:0) - Piękny strzał Mateusza Skrzypeckiego z narożnika pola karnego, piłka ląduje w siatce.
33' Bramkarz Odry broni strzał Roberta Skrzypeckiego zza pola karnego.
35' - Czas dla Odry.
36' Niecelny strzał na bramkę Kamila Otolińskiego, piłka przeleciała obok bramki.
37' Rzut wolny będzie wykonywać brzmieniemiasta. Słowicki uderza po ziemi prosto w bramkarza.
38' (4:1) - Nieporozumienie w szeregach obronnych brzemieniemiasta, Fiet pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
40' (5:1) - Łukasz Prusko kończy strzelanie w dniu dzisiejszym.

Odra-Niemen nie miała dziś argumentów na pokonanie przeciwników, brzmieniemiasta pokazało spore doświadczenie w rozgrywkach halowych i zasłużenie zgarnęla komplet punktów. W następnym meczu Odra zagra z 3M, ekipa Marka Szpyry podejmie Drukgraf Mirków.