9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

20.02 godz. 21:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
7 : 4
( 3 : 2 )
Skład: Przywieczerski, Krzysztofczyk, Dudzik, Krawczyk, Majchrowicz, Ludwicki, Ziemecki, Glaz
Skład: Lisowski, Saferna, Kwok, Ziemba, Nakonieczny
11' Łukasz Majchrowicz
20' Witold Krzysztofczyk
34' Witold Krzysztofczyk
36' Marcin Krawczyk
4' Marcin Lisowski
16' Krystian Saferna
18' Fabian Kwok
28' Marcin Lisowski
29' Paweł Ziemba
32' Paweł Ziemba
33' Paweł Ziemba
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Marcin kolejny raz pokazał, że "K+N" jest zależne od jednego gracza! Lisowski jak na kapitana przystało wziął ciężar gry na swoje barki i poprowadził swoją ekipę do triumfu. Na wyróżnienie zasługuje Paweł Ziemba.)

Gdzie dwóch się bije, tam i...cała grupa pościgowa może skorzystać. Swoje mecze oprócz Cloud Raiders muszą wygrać również przedstawiciele K+N Bielan oraz Brzmienia Miasta. Bielany zmierzą się z niebezpiecznyą i również walczącą o promocje do wyższej klasy rozgrywkowej - Starą Elitą. Kto te spotkanie wygra, ten przedłuży swoje szanse na końcowy sukces. Jedni i drudzy nie są tytanami defensywy, ale starają się nadrobić braki w niej - skutecznym graniem w ofensywie. Jeżeli ma się w swoich szeregach tak bramkostrzelnych graczy jak Łukasz Majchrowicz czy Fabian Kwok - tylko i wyłącznie powinno się atakować. Szykuje nam się kanonada strzelecka, a kto w tej okaże się bardziej efektywny - ten zwycięży!

2' Uderzenie Ziemby na rzut rożny odbija Paweł Dudzik.
3' Strzał Łukasza Majchrowicza zatrzymuje się na bocznej siatce.
4' (1-0) - Marcin Lisowski schodzi z piłką do środka, decyduje się na mocne uderzenie sprzed pola karnego i mamy gola dla "K+N".
6' Najpierw uderzenie Krzysztofczyka zatrzymuje się na obrońcy, a po chwili dobitka mija bramkę rywali.
8' W dogodnej sytuacji nad bramką uderza Paweł Ziemba.
10' Niecelnie z rzutu rożnego uderza Łukasz Majchrowicz.
11' (1-1) - Po dograniu z rzutu wolnego, precyzyjnym strzałem gola zdobywa Łukasz Majchrowicz.
13' - Czas dla "Bielan"
15' Strzał Witolda Krzysztofczyka broni Wojciech Nakonieczny.
16' (2-1) - Kontra "K+N" i po podaniu Fabiana Kwoka bramkę zdobywa Krystian Saferna.
18' Łukasz Majchrowicz "zakręcił" Kwokiem, "posadził" Nakoniecznego i uderzył w słupek.
18' (3-1) - "Niewykorzystane sytuację się mszczą" - mógł być remis, a to Kuehne+Nagle zdobywa gola! Kontra "Białch", którą po dograniu Lisowskiego wykańcza Fabian Kwok.
20' (3-2) - Za sprawą Witolda Krzysztofczyka Stara Elita "łapie" kontakt.
22' Fabian Kwok przegrywa starcie z Jarosławem Przywieczerskim.
23' - Kontuzji pachwiny nabawił się Łukasz Majchrowicz.
24' Strzał Saferny nogami odbija bramkarz Starej Elity.
25' Paweł Ziemba także przegrywa starcie z Przywieczerskim.
26' Po strzale Marcina Lisowskiego piłka trafia w słupek i wychodzi na aut.
28' (4-2) - Marcin Lisowski kąśliwym uderzeniem z dystansu zdobywa gola.
29' (5-2) - Po zagraniu Lisowskiego gola zdobywa Paweł Ziemba.
31' Dwukrontnie po uderzeniach graczy Starej Elity obronną ręką wychodzi Wojciech Nakonieczny.
32' (6-2) - Po "założeniu siatki" rywalowi, strzałem w długi róg zdobywa Paweł Ziemba.
33' (7-2) - Ponownie świetnym dograniem popisuje się Marcin Lisowski i ponownie skutecznie akcję wykańcza Paweł Ziemba.
34' - Czas dla "K+N".
34' (7-3) - Złe wznowienie gry przez Wojciecha Nakoniecznego, który podaje futbolówkę wprost pod nogi Witolda Krzysztofczyka, a ten nie zwykł marnować takich prezentó i mamy gola dla "Czerwonych".
36' (7-4) - Po dograniu Krzysztofczyka bramkę zdobywa Marcin Krawczyk.
38' Strzał Pawła Dudzika bez trudu odbija Nakonieczny.
39' Uderzenie z "dużego" palca Marcina Lisowskiego okazuje się minimalnie niecelne.

Aspiracje do awansu po raz kolejny pokazali gracze "K+N", którzy za sprawą ogrania Starej Elity zrobili ogromny krok w kierunku promocji. Po raz kolejny w tym sezonie Marcin Lisowski poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa, mimo iż tym razem nie musiał grać na bramce! Istotny wpływ na wynik spotkania miała kontuzja Łukasza Majchrowicza, której nabawił się przy stanie 3 do 2 przeciwo jego drużynie... Od tego momentu "do głosu" zaczęli dochodzić "Biali", co zaowocowało zdobyciem aż cztery trafienia i trzech punktów po końcowym gwizdku sędziego. W następnej kolejce "Bielany" podejmą Hectas, zaś Starej Elicie na drodze stanie Astech.