14.02 godz. 12:50, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Mielcarski, Król, Szczurek, Szczurek, Szczurek, Gradowski, Loba
Skład: Przywieczerski, Krzysztofczyk, Dudzik, Krawczyk, Majchrowicz, Ziemecki, Rejek
3' Piotr Szczurek
17' Piotr Szczurek
24' Michał Mielcarski
6' Witold Krzysztofczyk
22' Łukasz Majchrowicz
24' Paweł Dudzik
25' Łukasz Majchrowicz
35' Łukasz Majchrowicz
Zawodnik meczu: Łukasz Majchrowicz (Łukasz po raz kolejny powiódł swoją drużynę do wygranej. Majchrowicz strzelił trzy bramki Geostandardowi i wszystkie były bardzo ważne. Wyróżnić należy również Witolda Krzysztofczyka i Piotra Szczurka. )

Dzień później Stara Elita zagra z przedostatnim w tabeli - Geostandardem Wrocław. "Czarni" w tym sezonie jeszcze nie zaznali smaku porażki i jakby można było spaść z 2 ligi - to byliby bardzo blisko tego niechlubnego wyczynu. Bracia Szczurkowie i spółka z każdym kolejnym rokiem wyglądają coraz słabiej, co spowodowało u nich weryfikacje celów przedsezonowych. Teraz chodzi więc głównie o sport i dobrą zabawę. Grając bez większej presji, ale z chęcią zwycięstwa - Geostandard jest w stanie zatrzymać Starą Elitę, ale musi nie tylko znaleźć sposób na zatrzymanie Majchrowicza, a również samemu być skuteczna pod bramką rywali. Czy ta sztuka im się uda? Czy jednak faworyt nie zawiedzie i urządzi sobie strzelaninę?

3' (0:1) - Centra Piotra Szczurka w pole karne, zamienia się w gola, bowiem bramkarza Starej Elity zmylił będący pod bramką Krzysztof Szczurek.
4' Krzysztof Szczurek oddaje strzał z powietrza, który ląduje na słupku!
4' Łukasz Majchrowicz uderza sprzed pola karnego i piłkę przed siebie zbija Daniel Loba.
5' Witold Krzysztofczyk huknął z dystansu i piłka ląduje na poprzeczce bramki Geostandardu.
6' (1:1) - Po szybkiej akcji "Czerwonych" Krzysztofczyk doprowadza do wyrównania.
9' Krzysztof Szczurek oddaje mocny strzał sprzed pola karnego, który na rzut rożny z zbija Jarosław Przywieczerski.
10' Mariusz Szczurek z woleja uderza - wprost w Przywieczerskiego.
10' Piotr Szczurek wycofuje piłkę na przedpole do Krzysztofa Szczurka, który przenosi futbolówkę minimalnie obok słupka.
13' Instynktowna interwencja Przywieczerskiego po kąśliwym strzale Piotra Szczurka.
14' Piotr Ziemiecki nie zamyka dobrej akcji swojej drużyny.
16' Majchrowicz wbiega w pole karne z łatwością, ale przegrywa pojedynek z Lobą.
17' (1:2) - Mariusz Szczurek z prawej strony zagrywa do niekrytego przed polem karnym Piotra Szczurka, który strzałem z woleja pokonuje Przywieczerskiego.
18' Pewnym chwytem po uderzeniu Piotra Szczurka popisuje się Przywieczerski.
22' (2:2) - Po zamieszaniu w polu karnym Geostandardu piłka spada pod nogi Majchrowicza, który strzałem do pustej bramki doprowadza do wyrównania.
23' Słupek po strzale Majchrowicza.
24' Piotr Szczurek podaje do niekrytego w polu karnym Krzysztofa Szczurka, a ten fatalnie kiksuje z najbliższej odległości przenosząc piłkę obok bramki.
24' (3:2) - Dudzik strzałem z "dużego palca" tuż przy słupku zaskakuje Daniela Lobę.
24' (3:3) - Długo się z prowadzenia Stara Elita nie cieszyła, bowiem po chwili Mielcarski doprowadził do wyrównania.
25' (4:3) - Majchrowicz strzałem przy słupku pokonuje Lobę, tym samym przywracając prowadzenie swojej drużynie.
30' Słupek po strzale Krzysztofczyka!
35' (5:3) - Majchrowicz mija obrońcę, wychodzi sam na sam z Lobą i szybkim strzałem pokonuje Lobę.
36' Majchrowicz oddaje strzał sprzed pola karnego, który przed siebie zbija Loba.
36' - Czas dla Geostandardu Wrocław!
38' Krzysztofczyk piętką zagrywa do Dudzika, który oddaje płaski strzał z dystansu, a ten nogami broni Loba.

Mimo porażki - Geostandard Wrocław pozostawił dobre wrażenie i był równorzędnym rywalem dla Starej Elity, która gdyby nie obecność Łukasza Majchrowicza mogłaby przegrać to spotkanie. Po wyrównanym pojedynku trzy punkty trafiają do "Czerwonych", którzy nie tracą szans na awans do 1 ligi. "Czarni" choć z każdym kolejnym meczem radzą sobie coraz lepiej, to jednak nadal okupują "strefę spadkową". Nastepne pary meczowe obu ekip to Geostandard Wrocław-Hectas oraz Kuehne+Nagel Bielany - Stara Elita.