9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

14.02 godz. 19:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Lisowski, Saferna, Bienias, Kwok, Bielawski, Ziemba
Skład: Głowiński, Nowak, Lungu, Kozioł, Tarasiewicz, Martyński, Stasiuk, Musiatowicz
32' Marcin Lisowski (Rzut karny)
28' Marcin Martyński
36' Adrian Lungu
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Kolejny raz wcielił się w rolę bramkarza i ze swojej roli wywiązał się znakomicie. Popisał się kilkoma udanymi interwencjami. )

Wicelider - Kuehne+Nagel Bielany będą mieli  ciężki orzech do zgryzienia, bowiem takim niewątpliwie jest Cloud Raiders. "Żółci" tej zimy jeszcze nie przegrali i ciągle liczą się w walce o awans. Zmierzy się ze sobą najlepsza ofensywa ligi (Bielany) oraz najszczelniejsza defenywa (Cloud). To tylko elektryzuje kibiców, ale co zwycięży? Jedni i drudzy muszą wygrać, aby móc w przyszłym roku biegać po parkiecie w 1 lidze. Tutaj nikt nie będzie odpuszczał, a to powoduje - ogromne emocje. Czy defensywa dowodzona przez Sebastiana Głowińskiego poradzi sobie z najlepszym strzelcem 2 ligi - Fabianem Kwokiem? Odpowiedź na to pytanie poznamy w niedziele wieczorem!

2' Tarasiewicz zobaczył wychodzącego z bramki Lisowskiego, uderzył z własnej połowy jednak bardzo niecelnie.
3' Podanie Saferny do Ziemby, Paweł uderzył w długi róg, pomylił się minimalnie.
4' Krótka wymiana podań miedzy Tarasiewiczem a Musiatowiczem, ten drugi oddał niecelny strzał zza pola karnego.
6' Musiatowicz miał dwie fantastyczne okazje do strzelenia bramki, obydwie zmarnował.
8' Kwok uderzył zza pola karnego obok słupka.
10' Wyjście Lisowskiego na połowę przeciwnika, Marcin oddał mocny strzał, piłka poszybowała nad poprzeczką.
11' Bramkarz Bielańczyków pewnie chwyta piłkę po strzale Bartka Kozioła.
13' - Czas dla Cloud Raiders.
15' Pewna interwencja Nowaka po strzele Bielawskiego.
18' Dobra interwencja Lisowskiego, wznowił szybką kontrę K+N ale została ona przerwana przez Lungu, Adrian pomknął na bramkę rywali i oddał strzał na bramkę. Lisowski nogami wybija piłkę na rzut rożny.
21' Lisowski strzela z połowy boiska, ponownie posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.
22' Ziemba próbował zaskoczyć bramkarza Cloud strzałem z dystansu, Nowak pewnie złapał futbolówę.
25' Lisowski broni strzał Musiatowicz.
28' (1:0) - Cloud obejmuje prowadzenie, strzał zza pola karnego na bramkę zamienia Marcin Martyński
30' Nowak chwyta piłkę i oddaje strzał na bramkę, piłka odbija się od sufitu i wpada do siatki. Gol nie zostaje uznany.
31' Rzut karny, zagranie ręką Głowińskiego we własnym polu karnym.
32' (1:1) - Pewnym egzekutorem rzutu karnego Marcin Lisowski.
33' - Czas dla Cloud.
34' Tarasiewicz obija poprzeczkę !!!
35' Lungu strzela na bramkę i trafia w słupek.
36' - Adrian Lungu nieprzepisowo powstrzymuje Kwoka, zasłużona żółta kartka.
37' Egoistyczne zachowanie Kwoka, oddał niecelny strzał na bramkę zamiast podać do lepiej ustawionego Ziemby.
38' Fenomenalna interwencja Lisowskiego, sparował piłkę na rzut rożny po strzale Musiatowicza.
39' Indywidualna akcja Tarasiewicza, pomknął lewą stroną i trafił w słupek !!!
40' Rzut wolny dla Cloud, Tarasiewicz trafia prosto w mur.

Bardzo wyrównane spotkanie, obie ekipy zagrany na wysokim poziomie i sprawiedliwie podzieliły się punktami. Taki wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn. W następnym meczu Clound zagra z Astech, K+N podejmie Starą Elitę.