9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

13.02 godz. 21:00, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
0 : 7
( 0 : 3 )
Skład: Mielcarski, Król, Szczurek, Szczurek, Szczurek, Dębowski, Wąsik, Loba
Skład: Pilarczyk, Toczek, Jakubowski, Wiktorowski, Puchała, Krzyżanowski, Zięcina, Kos, Słonecki, Curlej
14' Krzysztof Szczurek
17' Marcin Dębowski
19' Mariusz Szczurek
21' Piotr Szczurek
26' Mariusz Szczurek
28' Michał Mielcarski
37' Marcin Dębowski
Zawodnik meczu: Marcin Dębowski (Marcin był motorem napędowym Geostandardu. Harował zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Spotkanie zakończył z dwiema bramkami i asystą.Wyróżnić należy jeszcze wszystkich członków rodziny Szczurek. )

Jakby nie udało się Geostandardowi zdobyć punktów ze Starą Elitą, zawsze pozostaje wcześniejsza szansa by pokonać równie słabo radzący sobie Astech. Jedyna wygrana "Niebieskich" w tym sezonie - to pokonanie Stowarzyszenia Odra-Niemen. Zespół Roberta Puchały posiada więc tylko dwa punkty przewagi nad swoim najbliższym rywalem i w razie porażki, spadnie na przedostatnie miejsce w stawce. Bezpośrednia konfrontacja będzie okazją do tego, żeby się przełamać i wskoczyć na ścieżkę zwycięstw. Kto zatem poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa? Czy będzie to może Mariusz Szczurek czy raczej Marcin Krzyżanowski? A może zupełnie ktoś inny? Czas pokaże!

3' Krzysztof szczurek po podaniu Dębowskiego minimalnie obok słupka.
5' Na boisku po raz pierwszy w tym sezonie swoje umiejętności zaprezentuje Marcin WIKTOROWSKI!!!
8' Przewaga w posiadaniu piłki po stronie Geostandardu, ale nieliczne ataki bez skutku.
10' Spotkanie delikatnie mówiąc nie należy do porywających. Ale
11' Świetna okazja dla Astechu. Strzela z paru metrów Jakubowski jednak fatalnie pudłuje.
12' Krzyżanowski przed kolejną okazją dla niebieskich ale po jego strzale piłka trafia w słupek.
13' Krzyżanowski w dwójkowej kontrze jednak decyduje się na strzał zamiast próbować zagrać do Marty Toczek. Wiadomo co robią sytuacje których się nie trafia.
14' (0:1) - Krzysztof Szczurek z dystansu potwierdza piłkarskie powiedzenie.
17' (0:2) - Dębowski przejmuje piłkę na środku mijając Krzyżanowskiego i w sytuacji sam na sam nie daje Zięcinie.
19' (0:3) - Mariusz Szczurek precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje bramkarza.
20' Jakubowski uderza z trudnej sytuacji z główki ale bez skutku.
21' (0:4) - Daleka piłka od Daniela Loby w pole karne na Piotrka Szczurka, który strzałem z pierwszej piłki pokonuje Kamila Zięcine, który przepuszcza piłkę między rękoma.
22' Mariusz Szczurek oddaje strzał sprzed pola karnego, który do boku zbija Zięcina.
24' Zięcina wygrywa pojedynek z Dębowskim.
26' (0:5) - Mariusz Szczurek strzałem z pola karnego tuż przy słupku zaskakuje Zięcine.
27' Krzysztof Szczurek huknął z dystansu i piłkę na rzut rożny zbija Zięcina.
28' (0:6) - Mielcarski podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
32' Egoistyczne zachowanie Marcina Wiktorowskiego, który w dogodnej sytuacji zamiast podawać do lepiej ustawionego Jakubowskiego, sam strzelał i trafił w bramkarza.
33' Wiktorowski w kontrze w słupek!
35' Mariusz Szczurek trafia wprost w Zięcine.
37' (0:7) - Dębowski dostaje piłkę w pole karne i piętką zaskakuje Zięcine.
39' Marta Toczek w dogodnej sytuacji uderza obok bramki.

Geostandard w świetnym stylu rozbija Astech, nie dając mu żadnych szans i notując tym samym pierwsze zwycięstwo w sezonie. "Niebiescy" znowu rozgrywają bardzo słaby mecz i znowu muszą obejść się smakiem, jeżeli chodzi o zdobycie kolejnych ligowych skalpów. Team Roberta Puchały spada na przedostatnie miejsce w tabeli, a już jutro zmierzy się z liderem - MPK Wrocław. Bracia Szczurkowie i spółka z kolei podejmą Starą Elitę.