9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

07.02 godz. 16:10, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 11
( 0 : 5 )
Skład: Maryniak, Olejnik, Cacanakos, Rożek, Węgłowski, Sornat, Kruszona, Surmaczewski, Falkiewicz, Głodek, Tatomir, Małolepszy, Lotarski, Nebelski
Skład: Rozpędowski, Czajka, Fiet, Trojak, Zielonka, Bargiel, Trojak, Otoliński, Nojek, Kucmus, Szawłowski, Baraniec
1' Marek Surmaczewski
6' Marek Falkiewicz
11' Łukasz Sornat
17' Marek Surmaczewski
18' Piotr Cacanakos
19' Marek Falkiewicz
21' Łukasz Sornat
26' Marek Surmaczewski
27' Piotr Cacanakos
31' Paweł Małolepszy
36' Łukasz Czajka (Gol samobójczy)
39' Piotr Cacanakos
25' Tomasz Trojak
30' Michał Szawłowski
Zawodnik meczu: Piotr Cacanakos (Piotrek był bardzo aktywny w spotkaniu z Odrą. Strzelał, podawał i harował na boisku. Cacanakos zakończył ten mecz z trzema golami na koncie i asystą. Wyróżnić należy również Marka Surmaczewskiego.)

Dzień później MPK podejmie ostatnie w tabeli Stowarzyszenie Odra-Niemen. "Biali" już dawno na Redeco nie wygrali, a w obecnym sezonie - nie ugrali jeszcze ani jednego punktu. Odra raczej nie pozbędzie się łatki dostarczyciela punktów, ale nie znaczy, to, że nie powalczy z drużyną Piotra Cacanakosa. Ostatnia drużyna 2 ligi gra bez większej presji i może napsuć krwi rywalowi, tak samo jak niedawno równie słabo radzący sobie Geostandard Wrocław. Miejmy nadzieje, że nie będzie to mecz z gatunku "do jednej bramki" i Dominik Rozpędowski i spółka przeciwstawią się faworytowi.

1' - Żółtą kartką ukarany Marek Surmaczewski.
3' Dwukrotnie kapitalnymi interwencjami popisuje się Dominik Rozpędowski, który najpierw broni atomowe uderzenie z rzutu wolnego Cacanakosa, a po chwili dobitkę Małolepszego.
5' Nieudane uderzenie z dystansu Pawła Małolepszego.
6' (0-1) - Po podaniu Jarosława Głodka bramkę zdobywa Marek Falkiewicz.
8' Nogami strzał Pawła Małolepszego na aut odbija Dominik Rozpędowski.
10' Kolejna udana interwencja Rozpędowskiego, który tym razem paruje uderzenie Sornata na rzut rożny.
11' (0-2) - Łukasz Sornat podwyższa prowadzenie swojej ekipy.
13' Będąc oko w oko z bramkarzem wprost w goalkeepera trafia Łukasz Sornat.
15' Na rzut rożny strzał Roberta Lotarskiego paruje Rozpędowski.
16' - Zmiana na bramce "Odry" - Dominika Rozpędowskiego zastępuje Michał Zielonka.
17' (0-3) - Po minięciu obrońcy, strzałem w krótki róg Zielonkę pokonuje Marek Surmaczewski.
18' (0-4) - Piotr Cacanakos potężnym strzałem z dystansu zdobywa kolejną bramkę dla MPK.
19' (0:5) - Falkiewicz z najbliższej odległości pokonuje Zielonkę.
19' Głodek huknął z dystansu w poprzeczkę.
21' (0:6) - Węgłowski do Sornata, a ten strzałem od słupka lokuje piłkę w siatce.
24' Po podaniu Cacanakosa w boczną siatkę trafia Sornat.
24' Techniczna próba Cacanakosa i kolejna świetna interwencja Ropędowskiego.
25' Dwie dogodne okazje Tomasza Trojaka i dwukrotnie górą Marek Rożek.
25' (1:6) - Trzecia próba Trojaka przyniosła już gola, jest to honorowe trafienie dla Odry.
26' (1:7) - Szybka akcja MPK i prowadzenie tej drużyny podwyższa tej drużyny Surmaczewski.
27' (1:8) - "Czerwoni" idą za ciosem. Cacanakos pokonuje Rozpędowskiego i mamy deklasacje.
28'  Fenomenalna interwencja Rozpędowskiego po strzale Cacanakosa.
30' (2:8) - Piękna bramka Michała Szawłowskiego z dystansu. Rożek bez szans.
31' (2:9) - Małolepszy strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie.
36' Rozklepana defensywa Odry i Sornat uderza minimalnie obok bramki.
36' (2:10) - Łukasz Czajka pechowo interweniuje i pokonuje włąsnego bramkarza.
39' (2:11) - Zabójcza kontra MPK. Surmaczewski do Cacanakosa, który pewnym strzałem do pustej bramki, kompletuje hattricka.

Totalna demolka w wykonaniu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, który nie dał najmniejszych szans Stowarzyszeniu Odra-Niemen. Dzięki wygranej MPK wskoczyło na fotel lidera i zrobiło kolejny ważny krok w kierunku awansu. Odra po raz kolejny przegrywa i jeszcze tej zimy nie zaznała smaku zwycięstwa. Czy zmieni się to w ich następnym meczu z Drukgrafem Mirków? Następny pojedynek MPK to mecz z kolejnym teamem z dołu tabeli - Astechem.