07.02 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Krzyżanowski, Zięcina, Kos, Krajewski, Skiba, Słonecki, Pilarczyk, Toczek, Juchnowicz, Jański
Skład: Lisowski, Saferna, Bienias, Kwok, Chlebek, Bielawski
2' Marek Słonecki
2' Fabian Kwok
14' Fabian Kwok
25' Fabian Kwok
30' Michał Kos (Gol samobójczy)
30' Fabian Kwok
31' Krystian Saferna
39' Fabian Kwok
40' Sebastian Bielawski
Zawodnik meczu: Fabian Kwok (Fabian niemalże w pojedynkę rozstrzelał Astech, pięciokrotnie pokonując Kamila Zięcine i notując asystę przy trafieniu Bielawskiego. )

Drużynę Marcina Lisowskiego czeka również teoretycznie łatwe zadanie. Na ich drodze stanie znajdujący się w strefie spadkowej - Astech. "Niebiescy" już raczej pogodzili się z tym, że nie powalczą o najwyższe cele, ale nie oznacza, to, że co spotkanie będą składać broń. Robert Puchała i jego koledzy mają ambicje i zawsze walczą o zwycięstwo. Z K+N o przełamanie złej passy, trzech porażek z rzędu - będzie niezwykle ciężko. Bielany posiadają najlepszą ofensywę w lidze, a tercet Kwok-Lisowski-Ziemba może rozmontować niemalże każdą defensywę. Czy Astech stanie na wysokości zadania i zatrzyma rozpędzonego rywala?

1' W bramce K+N po raz kolejny oglądać będziemy Marcina Lisowskiego.
2' (0:1) - Fenomenalna akcja Astechu, którą po podaniu Skiby wykancza Marek Słonecki.
2' (1:1) - Natychmiastowa odpowiedź K+N. Do wyrównania doprowadza Fabian Kwok.
4' Marta Toczek w sytuacji sam na sam z Marcinem Lisowskim uderza obok bramki.
8' Potężna bomba Lisowskiego jednak celność tego strzału pozostawia wiele do życzenia.
11' Pilarczyk staje w sytuacji sam na sam z bramkarzem i trafia w słupek!
14' (2:1) - Po zagraniu Lisowskiego piłkę do siatki pakuje Fabian Kwok.
15' Kwok staje oko w oko z bramkarzem i trafia wprost w niego.
18' Dobra okazja Bielan, po której piłkę z linii bramkowej wybija Kos.
21' Saferna huknął z dystansu i strał ten świetnie broni Kamil Zięcina.
24' Krzyżanoiwski do Marty Toczek, a ta z bliska trafia w Lisowskiego.
25' (3:1) - Saferna w słupek trafia, ale po chwili dobija Kwok, podwyższając tym samym wynik spotkania.
26' Mocny strzał Kwoka - przed siebie odbija Zięcina.
29' Kwok z dystansu - Zięcina przed siebie.
30' (4:1) - Pechowa interwencja Kosa, który pakuje piłkę do własnej siatki.
30' Mocny strzał Słoneckiego z dystansu i świetnie piłkę na rzut rożny zbija Lisowski.
30' (5:1) - Kwok wychodzi sam na sam z Zięciną i płaskim strzałem go pokonuje.
31' Kwok z bliskiej odległości uderza minimalnie obok słupka.
31' (6:1) - Saferna popędził prawą stroną i pewnym strzałem przy słupku pokonał Zięcine.
34' Kos z dystansu i piłkę pewnie łąpie Lisowski.
35' Próba lobu w wykonaniu Pilarczyka i futbolówkę nad poprzeczkę przenosi Lisowski.
36' Pilarczyk widząc pustą bramkę - strzela na nią, ale w ostatniej chwili wślizgiem z linii bramkowej wybija ją Lisowski.
39' (7:1) - Kwok podwyższa prowadzenie K+N.
40' (8:1) - Kwok do Bielawskiego i ten dokonuje dzieła zniszczenia.

Tylko w pierwszej połowie Astech starał się dorównywać kroku Bielanom, ale w drugiej odsłonie nie dał już rady. "Niebiescy" zostali rozstrzelani i odnieśli piątą klęskę w sezonie. Tym samym drużyna Roberta Puchały nadal znajduje się w "strefie spadkowej" i niewiele wskazuje na, to, żeby ta sytuacja miałby ulec zmianie. K+N natomiast wskakuje na pozycję wicelidera i ciągle jest uważane w roli głównego faworyta do wywalczenia awansu do 1 ligi. Następny mecz Marcina Lisowskiego i spółki to pojedynek z Cloud Raiders. Astech zaś "skrzyżuje rękawice" z sąsiadem w tabeli - Geostandardem Wrocław.