9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

07.02 godz. 12:50, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
2 : 4
( 1 : 2 )
Skład: Głowiński, Fernandez, Kozioł, Benzaouia, Jędrzejak, Musiatowicz
Skład: Król, Szczurek, Szczurek, Szczurek, Dębowski, Wąsik, Loba, Jaworski
1' Zouhair Benzaouia
2' Tomasz Musiatowicz
28' Zouhair Benzaouia
33' Paweł Jędrzejak
9' Piotr Szczurek
23' Krzysztof Szczurek
Zawodnik meczu: Zouhair Benzaouia (Zouhair był nie do zatrzymania dla obrońców Geostandardu. Benzaouia był aktywny - spotkanie zakończył z dwoma trafieniami, asystą i asystą drugiego stopnia. Wyróżnić należy również Francka Fernandeza. )

Najwyraźniej Cloud Raiders kocha remisy, bowiem ma ich najwięcej w edycji halowej. Co prawda drużyna Marcina Martyńskiego nie zaznała goryczy porażki, ale często ich podziały punktów mogą być postrzegne jako straty, ponieważ konkurencja, w walce o awans - nie śpi i punktuje bardziej okazale. Jeżeli "Żółci" chcą marzyć o grze na zapleczu Superligi - to muszą pokonać znajdujący się w "strefie spadkowej" - Geonstandard Wrocław. Ten jeszcze w tym sezonie nie poznał smaku wygranej i w końcu będzie chciał to zmienić. Cloud posiada jednak najlepszą defensywę w lidze, ale nie oznacza to, że bracia Szczurkowie i ich koledzy - jej nie sforsują, ponieważ jak mawia klasyk "dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe"!

1' (0:1) - Paweł Jędrzejak w kontrze odgrywa do lepiej ustawionego pod bramką Zouhaira Benzaouia, który do pustej bramki pakuje piłkę.
2' (0:2) - Rozklepana defensywa Geostandardu. Benzaouia do Głowińskiego, który odgrywa do Musiatowicza, a ten pakuje futbolówkę do pustej bramki.
4' Krótko rozegrany rzut wolny. Mariusz Szczurek do Piotra Szczurka, który uderza tylko i wyłącznie w poprzeczkę.
9' (1:2) - Szybki atak Geostandardu. Mariusz Szczurek do Piotra Szczurka, a ten strzałem między nogami bramkarza zdobywa gola kontaktowego.
10' Benzaouia popędził lewą stroną i oddał strzał, którzy przeleciał nieznacznie obok słupka.
11' Jeszcze raz w roli głównej Benzaouia i jego uderzenie nogami broni Daniel Loba.
14' Dwie udane interwencje Loby po uderzeniach Kozioła i Benzaouia.
15' - Czas dla Geostandardu Wrocław!
19' - Czas dla Cloud Raiders!
19' Dwie świetnie interwencje Francka Fernandeza po uderzeniach odpowiednio Mariusza i Krzysztofa Szczurków.
22' Marcin Dębowski staje przed szansą na gola wyrównującego, ale w sytuacji sam na sam uderza minimalnie obok bramki.
22' Potężna bomba Króla i piłkę z problemami - przed siebie wybija Fernandez.
23' (2:2) - Paweł Jaworski pociągnął z piłką kilkanaście metrów, minął w międzyczasie dwóch rywali i oddał piłkę do lepiej ustawionego Krzysztofa Szczurka, który wpakował piłkę do pustej bramki. Mamy remis!
25' Piłkę spod nóg Benzaouia wygarnia Loba. Po uderzenie Musiatowicza z prawej strony i piłkę na rzut rożny kolanami zbija Loba.
26' Jaworski technicznie przymierzył z dystansu i futbolówka przelatuje wysoko nad poprzeczką.
28' (3:2) - Musiatowicz wystawia piłkę do lepiej ustawionego Benzaouia, który płaskim strzałem zaskakuje Lobę.
30' - Czas dla Cloud Raiders!
33' (4:2) - Jędrzejak do Benzaouia, ten mu oddaje i Paweł zdobywa kolejnego gola w tym spotkaniu.
35' Jaworski oddaje potężny strzał sprzed pola karnego, który świetnie broni Fernandez.
36' Benzaouia w kontrze oddaje futbolówkę do Głowińskiego, który w dogodnej sytuacji trafia w słupek! Po chwili to sam Benzaouia uderza w słupek!
37' Krzysztof Szczurek wychodzi w sytuacji sam na sam z Fernandezem i przegrywa ten pojedynek!
38' Boczna siatka po uderzeniu Dębowskiego.

Po bardzo emocjonującym meczu Cloud Raiders w końcu przełamuje serię remisów i w końcu zwycięża, robiąc kolejny ważny krok w kierunku awans do 1 ligi. Ekipa braci Szczurków niestety znowu nie wygrywa i ciągle czeka na pierwszą victorię. Kolejny mecz Cloud Raiders to pojedynek z 3M. Geostandard Wrocław o premierowe punkty w lidze zagra z Astechem.