9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

31.01 godz. 13:40, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
3 : 12
( 2 : 2 )
Skład: Olszewski, Żal, Zaborski, Padziński, Kalisz, Izydorczyk, Mela, Działoszek
Skład: Czajka, Fiet, Zielonka, Trojak, Otoliński, Nojek, Kucmus, Szawłowski
2' Michał Izydorczyk
15' Michał Izydorczyk
22' Marek Olszewski
25' Marek Olszewski
29' Łukasz Mela
30' Michał Padziński
32' Marcin Kalisz
35' Marcin Kalisz
37' Łukasz Mela
39' Łukasz Mela
40' Michał Izydorczyk
40' Marek Olszewski
7' Kamil Otoliński
18' Arkadiusz Nojek
21' Łukasz Kucmus
Zawodnik meczu: Łukasz Mela (Skuteczny zarówno w obronie jak i w ataku, autor hattricka! Na pochwałę zasługuje bramkarz Odry-Niemen, Michał Zielonka, który w pierwszej połowie popisał się kilkoma świetnymi interwencjami.)

Dla Stowarzyszenia Odra-Niemen to drugie spotkanie w ten weekend, tym razem zmierzą się z niedawnym sąsiadem z ligowej tabeli - Hectasem. "Pingwiny" ostatnio zagrały najlepszy mecz w sezonie dotychczas i rozbiły 7:0 - faworyzowany Żar Tropików. Teraz drużyna Marcina Żala będzie chciała udowodnić, że nie była to tylko przysłowiowa jaskółka i zamierza powalczyć o kolejną victorię. Pytanie tylko czy jej się uda, bowiem Odra nie mając nic do stracenia - może sprawić wielką sensację, bo przecież to jest piłka nożna, a jak mawia klasyk: "dopóki piłka w grze - wszystko jest możliwe".

2' (0:1) - Odra-Niemen traci gola już w drugiej minucie! Jego autorem Michał Izydorczyk.
3' Świetna interwencja Zielonki po strzale Marcina Kalisza! Z trybun posypały się gromkie brawa najlepszych kibiców we Wrocbalu!
8' (1:1) - Kamil Otoliński wykańcza rzut rożny swojej drużyny i doprowadza do wyrównania.
10' Michał Zielonka godnie zadtępuje dziś między słupkami Dominika Rozpędowskiego! Kolejna świetna interwencja rezerwowego bramkarz Odry.
14' Olszewski uderza z dystansu... Zielonka broni!
15' (1:2) - Tym razem bramkarz Odry bez szans! Izydorczyk jako jedyny do tej pory zna dziś sposób na Zielonkę.
17' Michał Zielonka broni mocny strzał Meli i dobitkę Działoszka z bliskiej odległości! To jest zdecydowanie mecz Zielonki! A przynajmniej jego pierwsza połowa!
18' (2:2) - Świetna postawa bramkarza pozytywnie wpływa na cały zespół! Arkadiusz Nojek doprowadza do wyrównania!
21' (3:2) - Co za widowisko! Kucmus daje prowadzenie Odrze-Niemen! Trybuny szaleją!!!
22' (3:3) - Radość kibiców odry już minutę później przerywa Marek Olszewski!
25' (3:4) - Kalisz wykłada piłkę Olszewskiemu a ten strzałem z linii pola karnego zrywa pajęczynę z lewego okienka bramki Odry!
29' (3:5) - Łukasz Mela uciszył kibiców Odry-Niemen!
30' (3:6) - Michał Padziński podwyższa prowadzenie dla "Pingwinów", zawodnicy Odry opadają już z sił.
32' (3:7) - Hectas idzie za ciosem! Marcin Kalisz nie daje szans Zielonce!
33' - czas dla Stowarzyszenia Odra-Niemen.
35' (3:8) - Marcin Kalisz strzałem z ostrego kąta pokonuje Zielonkę, który wpuszcza piłkę do bramki pod brzuchem.
37' (3:9) - Atomowy strzał Meli przelatuje obok głów zawodników i rąk bramkarza Odry!
39' (3:10) - Płaski strzał Łukasza Meli i piłka w siatce!
40' (3:11) - Izydorczyk..... i mamy kolejną bramkę!
40' (3:12) - Olszewski strzałem w krótki róg pokonuje Zielonkę.

Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej cześci oglądaliśmy już jednostronne widowisko, w którym dominował Hectas. Świetnie spisujący się między słupkami Zielonka nie miał już sił by radować zespół z opresji i skończyło się pogromem.