31.01 godz. 21:10, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Lisowski, Saferna, Bienias, Kwok, Mirowski, Ziemba
Skład: Mielcarski, Król, Szczurek, Szczurek, Szczurek, Dębowski, Wąsik, Loba
11' Paweł Ziemba
22' Fabian Kwok
23' Paweł Ziemba
29' Fabian Kwok
35' Krystian Saferna
36' Marcin Lisowski
35' Piotr Szczurek
Zawodnik meczu: Paweł Ziemba (Bardzo skuteczny w ofensywie, stwarzał największe zagrożenie dla przeciwników. Dziś strzelił dwie bramki.)

W poprzedniej kolejce Geostandard Wrocław ugrał premierowy punkt w sezonie i to z nie byle kim, bo MPK Wrocław, czyli wiceliderem. Teraz ekipę braci Szczurków czeka równie ciężkie zadanie, zatrzymania challengera - Kuehne+Nagel Bielany. Duet Marcin Lisowski-Fabian Kwok ma chrapkę na kolejne punkty potrzebne do awansu do 1 ligi. Łatwo jednak być nie powinno, ponieważ Geostandard to doświadczona drużyna, która liczy, że w najbliższym czasie ugra premierowe 3 punkty w sezonie. Czy defensywa dowodzona przez Mariusza Szczurka zatrzyma bramkostrzelnych rywali i sprawi nielada sensację?

1' - Rozpoczęcie spotkania. Po raz kolejny między słupkami K+N Bielany Marcin Lisowski.
2' Lisowski staje na wysokości zadania i broni strzał z dystansu Dębowskiego.
3' Piłkę po uderzeniu Kwoka pewnie broni Loba.
5' Mimalnie chybił Krzysztof Szczurek, piłka przeleciała obok bramki.
6' Mirowski strzela zza pola karnego, Ppewnie broni Loba.
7' Zamieszanie w polu karnym Geostandard, Ziemba trafia w słupek.
9' - Niesportowe zachowanie Lisowskiego, zasłużona żółta kartka.
10' Lisowski pewnie chwyta piłkę po strzale Szczurka.
11' (0:1) - Daleki wyrzut Lisowskiego, piłkę przyjmuje Paweł Ziemba i pewnym strzałem zdobywa pierwszą bramkę w meczu.
13' - Czas dla K+N Bielany.
15' Rzut wolny dla Geostandard, Lisowski zagrywa piłkę ręką poza polem karnym. Mariusz Szczurek nie wykorzystuje znakomitej okazji do wyrównania i przenosi piłkę nad poprzeczką.
16' Strzał Krzysztofa Szczurka zza pola karnego, Lisowski odbija piłkę przed siebie.
18' Bienias pomknął lewą stroną i uderzył mocno z "dużego palca", piłka przeleciała obok bramki.
19' Szybkie zagranie Krzysztofa do Mariusza Szczurka, ten drugi uderza z pierwszej piłki, Lisowski na posterunku.
22' (0:2) - Fabian Kwok podwyższa prowadzenie Bielańczyków.
23' (0:3) - Kontra Bielany 2 na 1, Kwok obsłużył celnym podaniem Pawła Ziembe.
25' Niewykorzystana okazja K+N. Sytuacja 2 na 1 spaliła na panewce, golkiper Geostandardu przeczytał podanie Bieniasa.
27' Lisowski wciąż niepokonany, tym razem pewnie broni strzał Piotra Szczurka.
29' (0:4) - Fabian Kwok nie daje żadnych szans Danielowi Lobie, pewnie umieszcza piłkę w siatce.
30' Paweł Ziemba podbijał sobie piłkę na środku boiska po czym oddał groźny strzał na bramkę, futbolówka poszybowała nad poprzeczką.
31' - Czas dla Geostandard Wrocław
32' Loba wybija piłkę na aut po atomowym strzale Pawła Ziemby.
33' Mariusz Szczurek uderza na bramkę rywali, Lisowski na posterunku.
34' Gostandard Wrocław bije głową w mur, brakuje kropki nad "i". Okazje są lecz zespół grzeszy skutecznością.
35' (1:4) - Dystans do rywala zmniejsza Mariusz Szczurek.
35' (1:5) - Mocny strzał z dystansu Krystiana Saferny, piłka przełamuje ręce bramkarza i wpada do siatki.
35' - Czas dla K+N Bielany.
- Lisowski postanowił jeszcze pograć sobie dziś w polu, między słupkami zastępuje go Mirowski.
36' (1:6) - Marcin Lisowski wychodzi sam na sam i pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
37' Mirowski fantastycznie broni strzał z najbliższej odległości Mielcarskiego.
38' Kontra Bielan niewykorzystana przez Lisowskiego.

Kolejne spotkanie w którym kapitan Lisowski staje między słupkiami. Ze swoich obowiązków wywiązał się znakomicie. Ekipa z Bielan zasłużenie ograła Geostandard i systematycznie pnie się w górę tabeli. Obecnie wskoczyli na drugie miejsce, w kolejnym meczu czeka ich mecz na szczycie, podejmą akualnego lidera MPK Wrocław. Geostandard Wrocław o pierwsze zwycięstwo powalczy z Cloud Raiders.