9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

31.01 godz. 17:00, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
2 : 2
( 0 : 0 )
Skład: Lungu, Kozioł, Tarasiewicz, Martyński, Benzaouia, Musiatowicz
Skład: Słowicki, Skrzypecki, Skrzypecki, Szpyra, Bartosik, Czapran, Czerwiński, Lisicki, Kondratowicz, Prusko
22' Bartłomiej Kozioł
32' Bartłomiej Kozioł
23' Wojciech Słowicki
36' Tomasz Lisicki
Zawodnik meczu: Tomasz Czapran (Tomasz wielokrotnie ratował swój zespół z opresji, lecz pozwoliło to "tylko" na wywalczenie jednego oczka. Na wyróżnienie zasługuje strzelec dwóch goli Bartłomiej Kozioł.)

Niezwykłe emocje zapowiadają się w starciu pomiędzy sąsiadami w ligowej tabeli - Brzmieniem Miasta, a Cloud Raiders. "Żółci" mają jeden punkt przewagi nad swoimi rywalami, ale mogą zostać przez nich wyprzedzeni. To w razie wygranej podopiecznych Marka Szpyry. Łatwo jednak o takową nie będzie, gdyż dawna Pasieka jest nieprzewidywalna i nie boi się nikogo. Co prawda wyczyn Cloud jest godny uwagi - jeszcze w tym sezonie nie przegrał, ale już dwukrotnie stracił punkty. Porażka w tym starciu może mocno pokrzyżować plany Danielowi Tarasiewiczowi i spółce i mogą oni nie wywalczyć promocji na zapleczę Superligi. Taki stan rzeczy powoduje, że będziemy świadkami wielkiej walki i piłkarskich emocji. Oj będzie się działo!

1' W bramce Cloud Raiders oglądać będziemy Adriana Lungu.
3' Uderzenie z dystansu Mateusza Skrzypeckiego pewnie broni Adrian Lungu.
5' Obok bramki przelatuje strzał Roberta Skrzypeckiego.
7' Kapitalna interwencja Lungu po strzale Adriana Kondratowicza.
8' Kolejna próba Kondratowicza, lecz tym razem piłka obija boczną siatkę bramki RTV.
10' Uderzenie Musiatowicza odbija Tomasz Czapran.
12' Benzaoia podaje do Musiatowicza, którego uderzenie świetnie broni Czapran.
14' - Czas dla dla Cloud Raiders.
15' Daniel Tarasiewicz oddaje strzał z rzutu wolnego, lecz bardzo niecelny.
16' W odpowiedzi uderza Kondratowicz i także niecelnie.
18' Tylko na słupku zatrzymuje sie uderzenie Bartłomieja Kozła.
22' (0-1) - Wynik spotkania otwiera Bartłomiej Kozioł.
23' (1-1) - Błyskawiczna odpowiedź Brzmienia Miasta i po uderzeniu Wojciecha Słowickiego mamy remis.
25' Minimalnie niecelne uderzenie z połowy boiska Adriana Lungu.
27' Dobra interwencja Czaprana po strzale Tomasza Musiatowicza.
29' Uderzenie Kondratowicza trafia w słupek!
31' Po strzale Mateusza Skrzypeckiego futbolówkę na raty chwyta Adrian Lungu.
32' (1-2) - Kontra "Żółtych" i bramkę zdobywa Bartłomiej Kozioł.
33' - Czas dla Cloud Raiders.
35' Bardzo niecelny strzał z dystansu Marcina Martyńskiego.
36' (2-2) - Kuriozalna bramka Tomasza Lisickiego i mamy remis!
38' Cloud Raiders stara się "przechylić" szalę zwycięstwa na swoją korzyść, czy ta sztuka Im się uda?

W pierwszej połowie graczu obu drużyn nie rozpieszczali nas, lecz w drugiej odsłonie zafundowali nam kapitalne widowisko. Z przebiegu meczu wynik remisowy jest jak najbardziej sprawiedliwy i podział punktów zupełnie odzwierciedla boiskowe wydarzenia. Kolejne spotkanie "IBMersu" to potyczka z 3M, natomiast Brzmienia Miasta zmierzy się "Pingwinami".