24.01 godz. 17:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Słowicki, Skrzypecki, Skrzypecki, Szpyra, Bartosik, Czerwiński, Kondratowicz, Prusko, Falkiewicz, Mzyk
Skład: Puchała, Różański, Krzyżanowski, Zięcina, Skiba, Curlej, Pilarczyk, Toczek, Jański
11' Marek Szpyra
23' Krzysztof Mzyk
26' Adrian Kondratowicz
31' Krzysztof Mzyk
34' Krzysztof Mzyk
36' Adrian Kondratowicz
37' Paweł Bartosik
39' Mateusz Skrzypecki
15' Grzegorz Skiba
19' Marta Toczek
38' Robert Puchała
Zawodnik meczu: Krzysztof Mzyk (W kluczowym momencie pociągnął grę swojego zespołu, zdobył trzy ważne bramki. )

Astech, który po mocarstwowych transferach miał z każdym meczem, stawać się postrachem drugiej ligi, a narazie ma jedynie 3 oczka w dorobku i to zdobyte z ligowym outsiderem - Stowarzyszeniem Odra-Niemen. Po za tym drużyna Roberta Puchały zanotowała dwie porażki, a także ostatnio tą bardzo bolesną, z Drukgrafem Mirków. Czy grając z Brzmienie Miasta, "Niebiescy" się odkują? Ekipa Marka Szpyry również ostatniego weekendu nie może zaliczyć do udanych, bowiem została rozbita przez Kuehne+Nagel Bielany. Kto więc wykaże się większą determinacją i zapewni sobie kolejne cenne trzy oczka? Czy zaciąg transferowy Astechu w postaci Norberta Curleja, Marcina Truchana czy Rafała Pilarczyka - zatrybi i da zwycięstwo swojej drużynie?

3' Dość wyrównane spotkanie, obie ekipy preferują ofensywny styl gry.
5' Czerwiński przegrywa pojedynek sam na sam z Różańskim.
8' Curlej do Skiby a ten trafia tylko w słupek.
10' Puchała obija słupek ! Lekka przewaga Astechu.
11'  (0:1) - Marek Szpyra trafia do pustej bramki po podaniu kolegi z zespołu.
13' Puchała trafia prosto w bramkarza z bardzo bliskiej odległości !!!
15'  (1:1) - Mamy wyrównanie, Grzegorz Skiba trafia z połowy boiska.
17' Falkiewicz przerywa pojedynek sam na sam z Różańskim.
19'  (2:1) -  Astech na prowadzeniu, błyskawiczna kontra, Curlej wykłada piłkę Toczek a Marta trafia do pustej bramki.
20' Różański wychodzi z bramki i powstrzymuje atak Mateusza Skrzypeckiego.
- Zmiana w bramce Astech, Różański wędruje na ławkę rezerwowych a jego miejsce zajmuje Kamil Zięcina.
22' Pierwsza udana interwencja
23'  (2:2) - Krzysztof Mzyk doprowadza do remisu, wszystko zaczyna się od początku.
26'  (2:3) - Kondratowicz wyprowadza swój zespół na prowadzenie, trafia z najbliższej odległości.
28' Nieudana akcja Astech, strzał Jańskiego był bardzo niecelny.
31'  (2:4) - Mzyk znalazł receptę na pokonanie Zięciny, wprawdzie na raty ale skutecznie.
32' Słowicki pewnie chwyta piłkę po strzale Krzyżanowskiego.
33' Napór Astechu wzrasta, Pilarczyk uderza z dystansu, piłka poszybowała nad poprzeczką.
34'  (2:5) - Zięcina pokonany po raz trzeci w dzisiejszym meczu przez Mzyka, napastnik rywali ma dziś patent na golkipera Astechu.
36'  (2:6) - Kompetnie uszło powietrze z drużyny Roberta Puchały, Kondratowicz zdobywa kolejną bramkę.
37'  (2:7) - Co strzał to w sieci, Zięcina dziś bez formy. Podanie Czerwińskiego wykorzystał Barosik.
38'  (3:7) - Dystans do rywala zmniejsza Robert Puchała, uderzył nie do obrony pod samą poprzeczkę.
39'  (3:8) - Podanie z głębi pola, Mateusz Skrzypecki wychodzi sam na sam i pewnie posyła piłkę do siatki.

Pierwsza odsłona spotkania była dość wyrównana, ciężko było wskazać faworyta. Druga część meczu była jednostronnym widowiskiem. Brzmienie miasta pokazało lwi pazur i kompletnie rozłożyło rywali na łopatki. W następym meczu Astech zmierzy się z 3M, ekipa Marka Szpyry powalczy o punkty z Cloud Raiders.