23.01 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Fiet, Trojak, Zielonka, Bargiel, Trojak, Gajer, Kucmus, Szawłowski, Baraniec
Skład: Przywieczerski, Krzysztofczyk, Majchrowicz, Ziemecki, Glaz
7' Dawid Baraniec
19' Łukasz Kucmus
25' Michał Szawłowski
33' Łukasz Kucmus
12' Witold Krzysztofczyk
13' Łukasz Majchrowicz
16' Łukasz Majchrowicz (Rzut karny)
18' Łukasz Majchrowicz
22' Jarosław Przywieczerski
23' Witold Krzysztofczyk
26' Łukasz Majchrowicz
28' Łukasz Majchrowicz
31' Łukasz Majchrowicz
35' Łukasz Majchrowicz
38' Witold Krzysztofczyk
38' Łukasz Majchrowicz
Zawodnik meczu: Łukasz Majchrowicz (Bezkonkurencyjna gwiazda spotkania. Lider Starej Elity bez którego nie byłoby zwycięstwa. Łukasz strzelił osiem bramek i zanotował dwie asysty. )

Stara Elita spisuje się poniżej oczekiwań i raczej i po trzech kolejkach ma tylko trzy oczka i znajduje się tuż nad "strefą spadkową". Grając przeciwko ostatniemu w zestawieniu - Stowarzyszeniu Odra-Niemen - dawny Łysy&Bomba Team będzie faworytem. Nikt w gronie bukmacherów nie stawia na Odrę, która zamiast z każdym meczem zaliczać progres - to gra coraz słabiej. Dwa ostatnie pojedynki - 23 bramki stracone i ani jednej strzelonej - to chluby nie przynosi. Może w starciu przeciwko Starej Elicie będzie lepiej? Jeżeli "Biali" chcą pokusić się o premierowe punkty w lidze, to muszą zagrać perfekcyjnie i zatrzymać fenomenalny duet rywali - Witold Krzysztofczyk-Łukasz Majchrowicz. Nie jeden kibic ostrzy sobie zęby na pojedynek Majchrowicza z Dominikiem Rozpędowskim. Fantastyczny napastnik i świetny bramkarz - jak zakończy się ta rywalizacja i czy w ogóle do takiej dojdzie? Z powodu kontuzji w tym meczu nie zagra Rozpędowski - to wielka strata.

2' Słupek po strzale Łukasza Majchrowicza.
3' Szawłowski mija Krzysztofczyka i oddaje mocny strzał, który nogami broni Sebastian Głaz.
7' (0:1) - Dawid Baraniec dostaje piłkę na pole karne i strzałem na wślizgu pokonuje Glaza.
8' Majchrowicz uderza z dystansu i trafia w poprzeczkę!
10' Majchrowicz mija obrońcę i oddaje mocny strzał, który na raty broni Zielonka.
12' (1:1) - Rozklepana defensywa Odry. Krzysztofczyk-Majchrowicz i Krzysztofczyk umieszcza piłkę w pustej bramce.
13' (2:1) -  Po podaniu Krzysztofczyka piłkę do pustej bramki pakuje Majchrowicz.
13'   - Czas dla Odry!
14' Ziemiecki do Majchrowicza i ten po raz kolejny uderza tylko i wyłącznie w słupek!
16' Majchrowicz powalony w polu karnym i mamy rzut karny.
16' (3:1) - Sam poszkodowany podchodzi do wykonania rzutu karnego i Majchrowicz pakuje piłkę do siatki!
18' (4:1) - Majchrowicz wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem, mija go i pewnym strzałem pod poprzeczkę kompletuje hattricka.
19' (4:2) - Błąd w rozegraniu piłki w defensywie Starej Elity. Piłkę przechwytuje Łukasz Kucmus i mocnym strzałem pod poprzeczkę zaskakuje bramkarza.
20' Majchrowicz staje przed szansą na kolejnego gola, ale znowu trafia w słupek!
21' Uderzenie Fieta do boku paruje Zielonka.
22' (5:2) - Przywieczerski dostaje piłkę od Krzysztofczyka i płaskim uderzeniem pokonuje Zielonkę.
23'  - Krzysztofczyk za pretensje pod adresem arbitra zostaje ukarany żółtą kartką.
24' Kucmus z połowy huknął na bramkę i piłkę do boku zbija Zielonka.
25' (5:3) - Szawłowski oddaje mocny strzał z dużego palca, który wpada do siatki. Odra przegrywa już tylko dwiema bramkami.
26' (6:3) - Majchrowicz natychmiastowo odpowiada na trafienie rywali.
28' (7:3) - Majchrowicz sprytną podcinką pokonuje Zielonkę. Stara Elita powiększa przewagę.
28' Kucmus trafia w słupek!
31' (8:3) - Majchrowicz staje oko w oko z Zielonką i podwyższa prowadzenie swojej drużyny. To już szósta bramka tego zawodnika.
32' Krzysztofczyk uderzył z dystansu - piłkę nogami na rzut rożny zbija Zielonka. Po chwili techniczne uderzenie Majchrowicza - Zielonka zbija do boku.
33' (8:4) - Szybko rozegrany rzut wolny na połowię, za zbyt długą grę bramkarza z piłką przy nodze. Baraniec do Kucmusa podaje i ten oddaje strzał z dystansu, który po interwencji Głaza, odbija się od słupka i wpada do siatki!
35' (9:4) - Kontra Starej Elity. Krzysztofczyk piętką zagrywa do Majchrowicza, a ten strzałem na pustaka podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
38' (10:4) - Krzysztofczyk-Majchrowicz-Krzysztofczyk i piłkę do pustej bramki pakuje ten ostatni.
38' (11:4) - Kontra Starej Elity i piłkę pod poprzeczką umieszcza Majchrowicz.

Do 25 minuty Odra grała nadspodziewanie dobrze i doprowadzała rywali do konsternacji. Niestety wtedy coś pękło wśród "Białych" i doświadczona Stara Elita to wykorzystała w 100%. Łukasz Majchrowicz siał pustoszenie w szeregach defensywnych Stowarzyszenia i zapewnił swojej drużynie drugą wygraną w sezonie. Czy będzie ona przełomowa i dawny Łysy&Bomba Team powalczy jeszcze o najwyższe cele? Co do Odry to grała nieźle, przełamała złą serię - dwóch meczów bez zdobytej bramki, ale suma sumarum - nie uniknęła kolejnej wysokiej porażki. Zespół Dominika Rozpędowskiego ciągle osiada na samym dnie ligowej tabeli i nie wiele wskazuje, żeby ta sytuacja miała się zmienić. Najbliższy pojedynek Stowarzyszenia to spotkanie z Żarem Tropików. Stara Elita natomiast stanie na drodze liderowi - Drukgrafowi Mirków.