9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

17.01 godz. 14:30, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
0 : 15
( 0 : 10 )
Skład: Głowiński, Nowak, Lungu, Kozioł, Martyński, Weremko, Jędrzejak, Musiatowicz
Skład: Czajka, Trojak, Zielonka, Najgrodzki, Trojak, Otoliński, Nojek, Kucmus, Szawłowski
1' Sebastian Głowiński
6' Bartłomiej Kozioł
7' Bartłomiej Kozioł
8' Bartłomiej Kozioł
9' Sebastian Głowiński
10' Marcin Martyński
13' Tomasz Musiatowicz
15' Krzysztof Weremko
16' Kamil Otoliński (Gol samobójczy)
18' Bartłomiej Kozioł
25' Sebastian Głowiński
27' Adrian Lungu
33' Sebastian Głowiński
35' Krzysztof Weremko
39' Marcin Martyński
Zawodnik meczu: Sebastian Głowiński (Nie do przejścia w obronie, bardzo skuteczny pod polem karnym rywala. Wraz z Bartłomiejem Kozłem rozgromili "Odrę".)

Drużyna Dominika Rozpędowskiego gra z jednym z faworytów do awansu - Cloud Raiders i nikt nie daje żadnych szans "Białym". Trzeba jednak liczyć, że kiedyś się przełamią, bo widać progres w ich grze, ale brakuje najzwyczajniej w świecie - szczęścia. Czy te przyjdzie na starcie z "Żółtymi"?

1' W dniu dzisiejszym Odra Niemen grać będzie bez swojego bramkarza Dominika Rozpędowskiego.
1' (0-1) - Już w pierwszej akcji spotkania stan rywalizacji otwiera Sebastian Głowiński.
3' Zbyt nonszalanckie zachowanie Musiatowicza, który będąc oko w oko z goalkeeperem oddaje strzał wprost w bramkarza.
6' (0-2) - Na listę strzelców wpisuje się Bartłomiej Kozioł.
7' (0-3) - Marcin Martyński zagrywa do Kozioła, a ten z najbliższej odległości zdobywa bramkę.
8' (0-4) - Bartłomiej Kozioł technicznym strzałem kompletuje hattricka.
9' (0-5) - Sebastian Głowiński oddaje strzał z dystansu i piłka pod brzuchem Michła Zielonki wpada do siatki.
10' (0-6) - Kozioł "piętką" do Marcina Martyńskiego, a ten bez trudu pokonuje Zielonkę.
12' Trw natarcie Cloud Raiders.
13' (0-7) - Tomasz Musiatowicz podwyższa prowadzenie "Rajdersów".
14' Udana interwencja Zielonki po strzale Weremko.
15' (0-8) - Pogromu ciąg dalszy, tym razem na listę strzelców wpisuje się Krzysztof Weremko.
16' (0-9) - Niefortunna interwencja we własnym polu karnym Kamila Otolińskiego i mamy bramkę samobójczą.
18' (0-10) - Uderzeniem od słupka bramkarza pokonuje Bartłomiej Kozioł.
19' Udana interwencja Michała Zielonki po mocnym strzale Marcina Martyńskiego.
22' Nad poprzeczką przelatuje uderzenie Krzysztofa Weremko.
24' Uderzenie Łukasza Czajki broni Paweł Nowak.
24' Niecelne uderznie z woleja Arkadiusza Nojka.
25' (0-11) - Adrian Lungu do Sebastiana Głowińskiego i piłka w siatce.
26' Głowiński mija obrońce, decyduje się na strzał i instynktownie broni Michał Zielonka.
27' (0-12) - Strzałem z woleja gola zdobywa Adrian Lungu.
29' W boczną siatkę trafia mocny strzał Martyńskiego.
31' Trwa natarcie Cloud Raiders.
32' Kontra "Odry" i po strzale Nojka refleksem błysnął Nowak.
33' Po słupku na aut bramkowy wychodzi uderzenie Tomasza Musiatowicza.
33' (0-13) - Weremko zagrywa w "uliczkę" do Sebastiana Głowińskiego, a ten bez trudu kompletuje hattricka.
34' W dogodnej sytuacji tylko w słupek uderza Krzysztof Weremko.
35' (0-14) - Strzałem w krótki róg trzecią bramkę dla swojego zespołu zdobywa Krzysztof Weremko.
37' Po rękach bramkarza na rzut rożny wychodzi uderzenie Weremko.
38' Świetna interwecja Michała Zielonki po strzale Marcina Martyńskiego.
38' Rzut karny dla Cloud Raiders, do piłki podchodzi Paweł Nowak, lecz trafia w słupek.
39' (0-15) - Strzałem z dystansu gola zdobywa Marcin Martyński.

To spotkanie przypominało istny pojedynek bokserski, szkoda, że ciosy zadawała tylko i wyłącznie jedna drużyna... Niestety dzisiaj ekipa "Odry" nie była w stanie nawiązać walki z mającymi mistrzowskie aspiracje "Rajdersami"... Brak między słupkami Dominika Rozpędowskiego miał ogromny wpływ na wynik tej potyczki, aczkolwiek warto nadmienić, że jego zastępca parokrotnie uratował swoją ekipę od jeszcze wyższego wyniku. W następnej kolejce "Żółci" stoczą bój z liderującym Drukgraf Mirków, "Odra" o pierwsze punkty postara się powalczyć ze Starą Elitą.