Skład: Lisowski, Bienias, Kwok, Skrzydłowski, Biłanik, Mirowski, Ziemba
Skład: Słowicki, Skrzypecki, Skrzypecki, Szpyra, Bartosik, Jaśniewski, Czerwiński, Jarosławski, Kondratowicz, Prusko, Falkiewicz, Mzyk
17' Paweł Ziemba
18' Fabian Kwok
25' Marcin Lisowski
29' Fabian Kwok
30' Krystian Bienias
34' Marcin Lisowski
2' Jarosław Jarosławski
33' Mateusz Skrzypecki
34' Krzysztof Mzyk
Zawodnik meczu: Marcin Lisowski (Marcin choć większość spotkania grał na bramce, to nie przeszkodziło mu to w zdobywaniu bramek i notowaniu asyst. Lisowski ustrzelił hattricka, a także dwa razy asystował. Na wyróżnienie zasługuje również Fabian Kwok. )

Ostatnio premierowej porażki w sezonie zimowych doznało Kuehne+Nagel Bielany, które po "dziwnym meczu" przegrało z Drukgrafem Mirków. Ta porażka nie przekreśla jednak szans Bielan na sukces, a takim jest niewątpliwie - awans do 1 ligi. K+N posiada w swoich szeregach duet napaastników, który może sforsować niemal każdy blok defensywny. Mowa o Marcinie Lisowskim i Fabianie Kwoku, którzy w najbliższej kolejce będą chcieli mocno przyczynić się do zwycięstwa swojej drużyny nad solidnym Brzmieniem Miasta. Ekipa Marka Szpyry musi mieć się na baczności, ale na razie - wszystko w tej drużynie funkcjonuje prawidłowo, o czym świadczą - cztery punkty, w dwóch spotkaniach. Niewątpliwie Bielany będą dotychczas najbardziej wymagającym przeciwnikiem dla dawnej Pasieki. Czy ta znowu zdobędzie cenne punkty? Czy jednak zazna goryczy ligowej porażki? Znowu dostępu do bramki K+N bronić będzie Marcin Lisowski.

1' (0:1) - Szybka, składna akcja K+N. Marcin Lisowski wychodzi z bramki i technicznym strzałem po ziemi pokonuje Łukasza Jaśniewskiego.
2' (1:1) - Natychmiastowa odpowiedź Brzmienie Miasta. Dalekie wyjście Lisowskiego wykorzystuje Jarosław Jarosławski, który lobuje golkipera Bielan, doprowadzając tym samym do remisu!
4' Krzysztof Mzyk uderza sprzed pola karnego i minimalnie chybia - obok słupka!
7' Falkiewicz uderza z pola karnego i instynktownie to uderzenie broni Lisowski.
9' Mzyk z rzutu wolnego przycelował, ale niedokładnie, bowiem piłka przeleciała obok bramki.
13' (1-2) - Stratę Mzyka na gola zamienia Fabian Kwok, który po zagraniu Radosław Skrzydłowskiego pakuje piłkę do pustej bramki.
15' (1-3) - Marcin Lisowski potężnym strzałem podwyższa prowadzenie K+N.
17' (1:4) - Po składnej akcji swojej drużyny piłkę do siatki pakuje Ziemba.
18' Uderzenie Mateusza Skrzypeckiego dobrze broni Lisowski.
18' (1:5) - Kanonada K+N trwa w najlepsze, a po świetnym zagraniu kolegi na wślizgu piłkę do siatki pakuje Fabian Kwok.
24' Bartosik dostaje piłkę na pole karne i z bliska trafia wprost w dobrze ustawionego K+N Bielany!
25' (1:6) - Lisowski uderza płasko sprzed pola karnego i pakuje piłkę do siatki, obok bezradnego Jaśniewskiego.
28' Bartosik huknął z dystansu i instynktownie uderzenie to broni Lisowski.
29' (1:7) - Lisowski do Kwoka, a ten podwyższa prowadzenie swojego zespołu.
29' - Czas dla K+N.
30' (1-8) - Stan rywalizacji podwyższa Krystian Bienias. Istny pogrom!
32' Słowicki oddaje strzał z pola karnego, który minimalnie mija słupek bramki przeciwników.
33' (2:8) - Mateusz Skrzypecki huknął z dystansu i piłka od słupka wpada do siatki.
34' - Lisowski za przerwanie korzystnej sytuacji zostaje ukarany żółtą kartką. Wywołała się żarliwa dyskusja i Mzyk również ogląda kartonik.
35' Mirowski pojawia się na boisku i wchodzi na bramkę, za Lisowskiego.
37' Bartosik uderza płaskie uderzenie sprzed pola karnego i strzał ten nogami broni Mirowski.
38' Kwok wychodzi sam na sam z Jaśniewskim, mija go i...trafia w boczną siatkę.
39' Rzut karny przedłużony dla K+N. Lisowski podcinką stara się pokonać Jaśniewskiego, ale ten nie daje się oszukać.
40' Mzyk huknął z dystansu i trafił w słupek!

Mimo posiadania tylko jednego rezerwowego i grając bez nominalnego bramkarza - Bielany pewnie ogrywają Brzmienie Miasta, a w zasadzie je gromią, robiąc ważny krok w kierunku awansu do 1 ligi. Dawny Futbol.wroclaw.pl doznaje tym samym premierowej porażki w lidze, ale nie traci szans na walkę o najwyższe cele. Najbliższy mecz drużyny Marka Szpyry to pojedynek z Astechem. Kuehne+Nagel Bielany natomiast staną na przeciw ekipie - 3M.