9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

10.01 godz. 16:10, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
( 3 : 5 )
Skład: Skrzypecki, Szpyra, Bartosik, Jaśniewski, Czerwiński, Jarosławski, Lisicki, Kondratowicz, Prusko, Mzyk
Skład: Mielcarski, Król, Szczurek, Szczurek, Szczurek, Rynkiewicz, Dębowski, Wąsik
6' Tomasz Lisicki
13' Adrian Kondratowicz
14' Jarosław Jarosławski
16' Tomasz Lisicki
20' Paweł Bartosik
21' Tomasz Lisicki
24' Adrian Kondratowicz
31' Tomasz Lisicki
32' Adrian Kondratowicz
6' Marcin Dębowski
8' Mariusz Szczurek
10' Krzysztof Szczurek
31' Mariusz Szczurek
37' Mariusz Szczurek
Zawodnik meczu: Tomasz Lisicki (Fantastyczny debiut Tomasza, na swoim koncie zapisał aż cztery bramki. Lepszej przygody z Ligą Wrocbal nie mógł sobie wyobrazić.)

Dwie bardzo doświadczone drużyny naszej ligi staną na przeciwko siebie, by zmierzyć się o kolejne ligowe skalpy. Geostandard Wrocław walczy o premierowe oczka w lidze, zaś Brzmienie Miasta co prawda w pierwszej kolejce zremisowało, ale nie jest to dla nich szczyt marzeń. Tak więc punkt więcej od "Czarnych" ma ekipa Marka Szpyry, ale w razie wygranej Szczurków i spółki - ta sytuacja może się zmienić. Jest o co grać, więc będzie się dziać!

5' (1:0) - Pierwsza groźna sytuacja Geostandardu zakończona strzałem w długi róg bramki przez Marcina Dębowskiego. Jest to również gol dla tej drużyny.
6' (1:1) - Szybka odpowiedź Brzmienie Miasta, a z bliskiej odległości pokonuje Marcina Rynkiewicza - Tomasz Lisicki.
8' (2:1) - Kontra "Czarnych". Mielcarski zagrywa do Mariusza Szczurka w pole karne zagrywa, a ten pewnym strzałem daje prowadzenie Geostandardowi.
10' (3:1) - Krzysztof Szczurek płaskim strzałem z bliskiej odległości pokonuje Jaśniewskiego.
10' Mateusz Skrzypecki huknął z dystansu i piłkę na rzut rożny szczęśliwie zbija Marcin Rynkiewicz.
12' (3:2) - Adrian Kondratowicz zmiejsza dystans do rywala pięknym strzałem, który od słupka i poprzeczki wpada do siatki.
15' (3:3) - Do wyrównania doprowadza Jarosław Jarosławski.
16' (3:4) - Lisiecki sprzed pola karnego uderza i piłka ląduje tuż pod poprzeczką bramki Rynkiewicza.
18' K.Szczurek do M.Szczurka, który z metra trafia w świetnie interweniującego Jaśniewskiego.
19' (3:5) - Składna akcja Brzmienie Miasta. Marek Szpyra idealnie zagrywa do Pawła Bartosika, który płaskim uderzeniem przy słupku zaskakuje Rynkiewicza.
21'  (3:6) - Brzmienie miasta podwyższają prowadzenie, zamieszanie w polu karnym z zimną krwią wykorzystuje Tomasz Lisicki
23' (3:7) - Kapitalny przechwyt Bartosika, pociągnął z piłką kilka metrów zagrał na skrzydło do Kondratowicza a ten trafił w długi róg.
26' Pewna interwencja bramkarza Geostandard po strzale Marka Szpyry.
29' Mariusz Szczurek próbował zaskoczyć bramkarza z najbliższej odległości ale fatalne spudłował.
31' (3:8) - Tomasz Lisicki podwyższa prowadzenie.
31'  (4:8) - Dystans do rywala zmniejsza Mariusz Szczurek.
32'  (4:9) - Kondratowicz kompletuje hat-trika, trafia z najbliższej odległości.
35' Mariusz Szczurek nie trafia z najbliższej odległości, słupek stanął na drodze ekipie Geostandard.
37'  (5:9) - Hat-trik Mariusza Szczurka, Geostandard trafia po raz piąty w tym meczu.
38' Kapitalna interwencja golkipera Brzmienie miasta po strzale Piotrka Szczurka.

Ekipa Marka Szpyry zgarnęła ważne trzy oczka. Zwycięstwo doda im pewności siebie przed kolejnymi meczami. Geostandard mimo braków kadrowych walczyła do końca o ligowe punkty, niestety zeszli z parkietu pokonaniu. W następny meczu brzmieniemiasta podejmie K+N Bielany, ekipa Mariusza Szczurka zagra z 3M.