10.01 godz. 13:40, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Rozpędowski, Czajka, Cielecki, Fiet, Zielonka, Trojak, Otoliński, Gajer, Mormul, Szawłowski, Staroń, Baraniec
Skład: Jakubowski, Puchała, Różański, Krzyżanowski, Zięcina, Krajewski, Skiba, Curlej, Truchan, Pilarczyk, Toczek, Juchnowicz, Jański
11' Norbert Curlej
22' Norbert Curlej
27' Marcin Truchan
31' Grzegorz Skiba
35' Marcin Krzyżanowski
37' Marcin Krzyżanowski
38' Marcin Truchan
Zawodnik meczu: Norbert Curlej (To klasyczny hattrick Norberta ułatwił grę Astechowi, który przez długi czas nie mógł sforsować dobrze ustawionej defensywy - Odry. Curlej oprócz wspomianych trzech bramek, wielokrotnie stwarzał zagrożenie w polu karnym rywala. )

Nie udała się inauguracja zarówno Astechowi, jak i Odrze. Pierwsi nieznacznie ulegli Żarowi Tropików, zaś drudzy zostali rozbici przez Kuehne+Nagel Bielany. Można gdybać co byłoby, gdyby między słupkami "Białych" stał w tamtym meczu - lider - Dominik Rozpędowski. Ten zagra jednak z "Niebieskimi" i jest największą nadzieją swojej drużyny na korzystny rezultat. Czy zatrzyma tak wielką siłę rażenia rywala - w postaci Marcina Truchana, Norberta Curleja czy Rafała Pilarczyka? Zobaczymy! Warte odnotowania są bardzo liczne ławki rezerwowych w obu drużynach. Ekipa Roberta Puchały może pochwalić się dziesięcioosobową kadrą na zmianie. Stowarzyszenie w tym względzie jest nie wiele gorsze, bo ma aż siedmiu zmienników.

1' (1-0) - Norbert Curlej staje oko w oko z Dominikiem Rozpędowskim i umieszcza piłkę przy wychodzącym bramkarzu!
2' Maciej Krajewski staje przed szansą na bramkę, ale uderza wprost w bramkarza.
4' Słonecki zgrywa piłkę do Pilarczyka, którego próba podcinki zostaje wychwycona przez Rozpędowskiego.
7' Robertowi Puchale piłkę spod nóg wygrania Rozpędowski.
9' Truchan huknął z dystansu i piłkę nad poprzeczką przenosi Rozpędowski.
11' (2-0) - Grzegorz Skiba z bliska trafia w bramkarza, ale ten nie ma szczęścia, gdyż spada ona jeszcze pod nogi Curleja, który pakuje piłkę do pustej bramki.
12' Seweryn Jański huknął z dystansu i świetnie jego uderzenie broni Rozpędowski.
13' Dwa strzały Curleja i dwukrotnie górą Rozpędowski.
14' Curlejowi piłkę spod nóg wygrania Rozpędowski.
15' Słonecki z pola karnego uderza obok słupka.
16' Damian Fiet przed szansą na gola i dobrze jego uderzenie broni Różański.
17' W odpowiedzi trzy strzały Marty Toczek, Seweryna Jańskiego i Rafała Pilarczyka, ale wszystkie świetnie broni Rozpędowski.
20' Pilarczyk huknął z dystansu i piłkę przed siebie zbija Rozpędowski.
21' Curlej dostaje piłkę na pole karne i uderza tylko i wyłącznie w boczną siatkę.
22' Dwie udane interwencje Michała Zielonki po strzałach Roberta Puchały i Michała Kosa.
22' (3-0) - Szybko rozegrany rzut rożny i strzałem przy słupku Zielonkę pokonuje Curlej.
24' Fiet do Gajera i płaski strzał tego drugiego łapie bez problemów Różański.
26' Dawid Baraniec z bliska uderza w wychodzącego do niego Różańskiego.
27' (4-0) - Pilarczyk piętką zagrywa do Truchana, który pewnym strzałem na pustą bramkę, podwyższa prowadzenie.
28' Truchan wystawia piłkę jak na tacy Zięcinie, a ten nie trafia do pustej bramki!
29' W kontrze Fiet uderza z prawej strony i piłkę na poprzeczkę paruje Różański.
29' Pilarczyk pechowo zagrywa piłkę do Fieta, a ten nieznacznie chybił uderzając obok bramki.
30' W 30 minucie na parkiecie pierwszy raz w tym sezonie pojawia się legenda RTV Euro AGD - Piotr Jakubowski.
30' (5-0) - Szansa na gola dla Jakubowskiego, ale ten przegrywa pojedynek z bramkarzem, lecz po chwili już cieszy się z bramki, którą zdobył jego kolega - Grzegorz Skiba.
31' Ireneusz Staroń z bliskiej odległości uderza obok bramki.
32' Jakubowski do Curleja, który przegrywa pojedynek z bramkarzem.
33' Kontra Odry i Fiet trafia w słupek!
34' Fiet z dystansu obok słupka, Szawłowski przed chwilą uderza wprost w bramkarza.
35' Dwa groźne strzały Astechu obronione przez Rozpędowskiego - najpierw Puchały, a po chwili Truchana.
35' (6-0) - Krzyżanowski sprzed pola karnego uderza i piłka wpada do siatki tuż przy słupku!
36' Kos wychodzi sam na sam z Rozpędowskim i górą w tym pojedynku bramkarz Odry.
37' (7-0) - Strzał Kosa do boku zbija Rozpędowski, ale wobec dobitki Krzyżanowiskiego jest już bezradny.
38' (8-0) - Truchan huknął z dystansu i piłka wpada do siatki tuż przy słupku.
38' Fiet z woleja i świetnie jego uderzenie, nogami broni Różański.
39' Jański na pustaka zagrywa do Curleja, który przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

Wbrew końcowemu wynikowi, spotkanie było znacznie bardziej zacięte. Astech co prawda wypracował sobie więcej sytuacji strzeleckich, które częto zamieniał na bramki, ale Odra również miała swoje sytuacje i mogła zdobyć kilka goli, lecz głównie Damianowi Fietowi - piłka na nodze "nie siedziała". Nie zmienia to jednak faktu, że w ofensywie u "Niebieskich" - znacznie się poprawiło, ale to kolejne mecze będą wyznacznikami. Astech w najbliższym czasie zagra z liderem - Drukgrafem Mirków, z kolei Stowarzyszenie podejmie - Cloud Raiders.