9 . Geostandard Wrocław (hala) 11 -17 10

13.12 godz. 13:40, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
3 : 6
( 1 : 2 )
Skład: Głowiński, Nowak, Lungu, Martyński, Nawrocki, Benzaouia, Doszczeczko, Jędrzejak, Musiatowicz
Skład: Olszewski, Żal, Zaborski, Kalisz, Izydorczyk, Deryło, Mela
12' Tomasz Musiatowicz
20' Adrian Lungu
21' Paweł Jędrzejak
24' Marcin Doszczeczko
27' Tomasz Musiatowicz
37' Michał Nawrocki
39' Paweł Jędrzejak
10' Marcin Kalisz
25' Tomasz Musiatowicz (Gol samobójczy)
38' Marek Olszewski
Zawodnik meczu: Tomasz Musiatowicz (Walczył na całej długości boiska, harował w defensywie, ale również dołożył swoje cegiełki w defensywie. Mimo iż wpakował pechowo piłkę do własnej siatki, to i tak się zrehabilitował strzelając dwie prawidłowe bramki i notując asystę. )

Cloud Raiders po kilku udanych sezonach na boiskach otwartych we Wrocbalu, teraz ma zamiar sprawdzić się na parkiecie. Na sztucznej trawie udało się w rok uzyskać awans z 2 ligi do Superligi, czy tak będzie równiez w halówce? Dawny IBM Blue posiada w swoich szeregach nietuzimkowych zawodników - Daniel Tarasiewicz, Adrian Lungu, Zouhair Benazouia czy Paweł Nowak. Jednak gra halowa to zupełnie inna bajka. Jak poradzą sobie z Hectasem, który rok temu spadł z 1 ligi i obecnie nie ma w tej ekipie lidera, postaci, która mogłaby sprawić, że "Pingiwny" powalczą o promocje do wyższej klasy rozgrywkowej. Nie ma już od dawna Radosława Dudka i Tomasza Maślaka, a Amadeusz Siwik gra w "Niebieskich" tylko na boiskach otwartych. Faworytem jest więc Cloud, ale czy udźwignie tą rolę?

2' Indywidualna akcja Tomasza Musiatowicza, który obrócił się z rywalem na plecach i oddał płaski strzał, który nogami obronił Łukasz Mela.
4' Marek Olszewski przegrywa pojedynek jeden na jednego z Pawłem Nowakiem.
5' Groźne uderzenie Marcina Kalisza, lecz po raz kolejny świetnym refleksem błysnął Nowak.
6' Potężna bomba z dystansu Olszewskiego, ale wprost w goalkeepera Clouda.
7' Po zagraniu Michała Nawrockiego z rzutu wolnego pośredniego Marcin Dosczeko fatalnie kiksuje.
7' Paweł Jedrzejak strzela sprzed pola karnego i piłkę na raty łapie Mela. Po chiwli Lungu staje przed szansą na gola, ale Mela górą. Jeszcze raz Jedrzejak i znowu Mela.
8' Lungu staje oko w oko z Melą i przegrywa ten pojedynek.
10' (1:0) - Indywidualna akcja Marcina Kalisza, który mija obrońcę i płaskim strzałem pokonuje Pawła Nowaka.
12' (1:1) - Benzaouia z autu zagrywa do Musiatowicza, który strzałem przy słupku pokonuje Melę.
18' Nawrocki sprzed pola karnego i piłkę nogami broni Mela.
19' Lungu z prawej strony strzela w słupek!
20' Izydorczyk z lewej strony uderza i Nowak piłkę zbija do boku.
20' (1:2) - Lungu do Benazouia ten mu oddaje i Adrian strzałem przy słupku pokonuje Mela.
21' (1:3) - Szybki atak Cloud i Jędrzejak z prawej strony umieszcza piłkę między słupkiem, a bramkarzem.
23' Olszewski wychodzi w sytuacji sam na sam z Nowakiem i dobrym wyjściem popisuje się golkiper "Żółtych".
24' - Celowe zagranie ręką przez Marcina Doszczeczko i sędzia Damian Nowak słusznie pokazuje mu żółtą kartkę.
25' (2:3) - Olszewski uderza sprzed pola karnego i pechową interwencją popisuje się Musiatowicz, który pakuje piłkę do własnej bramki.
26' Musiatowicz z pola karnego trafia tylko i wyłącznie w bramkarza.
27' (2:4) - Żal pechowo nabija piłką Musiatowicza, ten wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzałem między nogami bramkarza podwyższa prowadzenie Cloud.
28' Musiatowicz do Lungu posyła półgórną piłkę, kapitan Cloud mija obrońcę i strzela na bramkę, ale niecelnie.
31' Głowiński podaje do Benzaouia, który mija obrońcę i piłkę wygrania mu w porę Mela.
32' Izydorczyk sprzed pola karnego strzela - obok bramki.
33' Olszewski oddaje strzał z prawej strony pola karnego, który pewnie łapie Nowak.
35' Nawrocki strzela sprzed pola karnego i Mela broni to uderzenie nogami.
37' (2:5) - Niepewne wybicie obrońców Hectasu. Piłka trafia pod nogi Nawrockiego, który pewnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowdzenie.
38' (3:5) - Kalisz z prawej strony zagrywa w pole karne, a tam Olszewski strzałem z woleja pokonuje Nowaka.
39' (3:6) - Paweł Jędrzejak vs Łukasz Mela i napastnik Cloud znajduje drogę do bramki między nogami golkipera.

Kolejny mecz i kolejny zacięty, w którym lepiej jednak sprawowali się gracze Cloud Raiders i pewnie wygrali, pokazując tym samym, że walczyć będą o najwyższe cele. "Pingwiny" nie zaprezentowały się najgorzej i udowodniły, że są w stanie napsuć krwi nawet faworytom. Najbliższy mecz Cloud to pojedynek z Żarem Tropików, z kolei Hectas podejmie Starą Elitę.