13.12 godz. 15:20, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Białecki, Tutak, Wejman, Bembenek, Nosewicz, Jędra, Jakieła, Bałaga
Skład: Słowicki, Nawłoka, Skrzypecki, Szpyra, Skrzypecki, Szpyra, Bartosik, Czerwiński, Jarosławski, Prusko, Mzyk
1' Łukasz Jakieła
23' Jacek Nosewicz
30' Łukasz Jakieła
38' Łukasz Jakieła
17' Adrian Nawłoka (Rzut karny)
28' Jarosław Jarosławski
35' Krzysztof Mzyk
Zawodnik meczu: Łukasz Jakieła (Strzelec wszystkich, trzech bramek dla swojej drużyny w tym meczu, a przede wszystkim tej kluczowej - dającej remis w końcówce. Wyróżnienie należy się również obu bramkarzom. )

Na koniec o pojedynku Brzmienie Miasta z 3M. Pierwsi urządzili sobie rok przerwy, ale przed takową do końca walczyli o awans do 1 ligi, odpadając z niej dopiero po barażach. Drudzy debiutują w hali, ale na boisku otwartym pokazali się z dobrej strony - zyskując awans z drugiej do pierwszej ligi. Więcej doświadczenia nabytego na Redeco ma team Marka Szpyry, który jak wszystko dobrze pójdzie - będzie do końca walczył o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Z kolei Jacek Nosewicz i spółka głównie będą nabywać doświadczenie, ale nie oznacza to, że będą chłopcem do bicia. Z dawnym Futbol.wroclaw.pl - powalczą o korzystny rezultat.

1' (0:1) - Szybka kontra 3M. Łukasz Jakieła płaskim strzałem pokonuje Adriana Nawłokę.
4' Mateusz Skrzypecki sprzed pola karnego strzela - obok słupka.
10' Jacek Nosewicz uderza z prawej strony na bramkę i piłkę na raty łapie Nawłoka.
12' Szybka akcja 3M zakończona przez Wejmana strzałem nad poprzeczkę.
14' Świetna interwencja Białeckiego po strzale Mariusza Szpyry.
17' Trzy interwencje bramkarza po strzałach Mariusza Szpyry.
17' (1:1) - Ręka w polu karnym 3M i Adrian Nawłoka potężnym strzałem pokonuje Białeckiego. Mamy remis!
19' Paweł Wejman płasko strzela przed pola karnego - obok bramki.
19' Udrzenie Nosewicza broni bramkarz, dobitka Wejmana w spojenie słupka z poprzeczką.
21' Słupek po strzale Bembenka.
22' Jakieła ucieka obrońcy i strzela wprost w bramkarza.
23' - Żółta kartka dla Jacka Nosewicza za przerwanie kontrataku.
23' Z wolnego Mzyk i Białecki zbija piłkę do boku.
25' Robert Skrzypecki sprzed pola karnego - obok bramki.
26' Mzyk przegrywa pojedynek z bramkarzem.
28' (2:1) - Jarosław Jarosławski daje prowadzenie Brzmienie Miasta strzałem z najbliższej odległości.
30' (2:2) - Długo nie trzeba było czekać na wyrównanie. Podanie Wejmana na bramkę zamienia Jakieła.
32' Robert Skrzypecki strzela sprzed pola karnego i dobrą interwencją popisuje się Białecki.
33' Bartosik stara się zaskoczyć Białeckiego, ale ten świetnie interweniuje. Po chwili składnej akcji nie zamyka Mzyk.
34' Mzyk dostaje piłkę na pole karne i trafia wprost w bramkarza.
35' (3:2) - Mzyk daje prowadzenie Brzmienie Miasta, wykorzystując dobre zagranie Bartosika.
36' Kontra Brzmienie Miasta zakończona strzałem przez Bartosika. Ten jednak obroniony przez Białeckiego.
37' Jakieła w kontrze obok słupka uderza. Słupek po strzale Jarosławskiego. W odpowiedzi wprost w bramkarza strzela Bałaga.
38' Mateusz Skrzypecki w kontrze przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
38' (3:3) - Rozklepana defensywa Brzmienie Miasta. Jakieła-Jędra-Jakieła i mamy remis.

Kolejny emocjonujący mecz, ale też pierwszy remis w tej edycji halowej ligi Wrocbal. Podział punktów z przebiegu spotkania jest jak najbardziej zasłużony, ale również nie mówi nam zbyt wiele o celach obu drużyn na ten sezon. Następny mecz Brzmienie Miasta to batalia z Geostandardem Wrocław. 3M natomiast stanie na przeciw MPK Wrocław.