37' Damian Kustra
40' Artur Brzeźny
40' Fabian Kwok
22' Damian Fiet
27' Tomasz Mirowski (Gol samobójczy)
29' Damian Fiet
30' Damian Fiet
38' Łukasz Czajka
Zawodnik meczu: Fabian Kwok (Gdy Marcin Lisowski bronił dostępu do własnej bramki, to Fabian był odpowiedzialny za strzelanie bramek. Z tej roli wywiązał się należycie - trafiając do siatki sześciokrotnie i notując cztery asysty.)

Łatki "dostarczyciela punktów" chce pozbyć się Stowarzyszenie Odra-Niemen. Te zmierzy się z czwartą siłą poprzedniego sezonu, czyli Kuehne+Nagel Bielanami. Czy Dominik Rozpędowski i jego koledzy z defensywy znajdą sposób na zatrzymanie fenomenalnego i bardzo bramkostrzelnego duetu K+N - Marcin Lisowski-Fabian Kwok? Jeżeli uda się Odrze zabrać punkty Bielanom, wtedy zespół ten pokaże, że trzeba się z nim liczyć. Ekipa Lisowskiego nie może zlekceważyć swojego przeciwnika, chcąc w obecnym sezonie uzyskać awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Obie drużyny dzisiaj bez nominalnych bramkarzy. Lisowski na bramce w K+N, a w Odrze - Michał Kubik.

2' Damian Fiet strzela z prawej strony w boczną siatkę.
4' Ziemba z bliskiej odległości strzela - obok bramki.
6' Wycofana piłka przed pole karne do Lisowskiego i ten z woleja strzela - obok bramki.
8' Kwok puścił przysłowiowego szczura, a takowy został obroniony nogą przez Kubika.
9' Lisowski sprzed pola karnego - obok bramki.
10' (0:1) - Zamieszanie pod polem karnym Odry i piłkę do siatki szczęśliwie pakuje Tomasz Mirowski.
11' Ziemba wystawia piłkę do Lisowskiego, który przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
11' Mocny strzał Anety Bargiel - intynktownie wybroniony przez Lisowskiego.
13' (0:2) - Artur Brzeźny ze skrzydłą schodzi do środka i strzałem przy dalszym słupku pokonuje Kubika.
13' (0:3) - Kolejna bramka dla Bielan. Kwok do Kustry i ten z łatwością pakuje piłkę do pustej bramki.
14' Lisowski zagrywa daleką piłkę do Kwoka - ręką i ten z prawej strony strzela - bramkarz broni.
15' (0:4) - Kwok z bliskiej odległości pokonuje Kubika.
16' (0:5) - Kwok kompletuje hattricka strzałem z najbliższej odległości.
17' (0:6) - Kwok do Kustry i ten podwyższa prowadzenie.
18' (0:7) - Lisowski zagrywa do Kwoka na wolne pole i ten strzałem przy wychodzącym bramkarzu zdobywa swoją czwartą bramkę w tym spotkaniu.
19' Dwie okazje Kacmusa na gola honorowego i dwukrotnie z pojedynków sam na sam wychodzi Lisowski.
21' (0:8) - Brzeźny na pustaka do Kwoka i tak pada kolejna bramka.
22' (1:8) - Damian Fiet huknął z dystansu i po błędzie bramkarza piłka wpada do siatki.
24' (1:9) - Mirowski do Kustry i ten strzałem z bliska pod poprzeczkę pokonuje Kubika.
27' (2:9) - Z rzutu rożnego piłkę zagrywa Kacmus i piłkę do własnej siatki pakuje Mirowski.
29' (3:9) - Fiet z bliskiej odległości zdobywa kolejną bramkę dla Odry. Strzałem przy słupku Damian zaskoczył Marcina Lisowskiego.
30' (4:9) - Odra idzie za ciosem. Dalekie wyjście Lisowskiego, pusta bramka i Fiet to wykorzystuje strzelając do pustej bramki. Jest to hattrick tego zawodnika.
31' (4:10) - Lisowski z bramki wchodzi do pola i od razu strzela gola.
32' Kapitalna interwnecja Kubika po strzale Kwoka.
32' (4:11) - Kontra K+N. Kwok do Lisowskiego i ten strzałem na pustą bramkę podwyższa prowadzenie.
33' (4:12) - Kwok tym razem zostaje obsłużony podaniem przez Lisowskiego, strzelając tym samym szóstą bramkę w tym meczu.
34' - Czas dla Odry.
36' Lisowski sprzed pola karnego - obok bramki.
37' (4:13) - Kwok do Kustry i ten strzałem na pustą bramkę pokonuje Kubika.
38' (5:13) - Łukasz Czajka staje oko w oko z Mirowskim i płaskim strzałem przy słupku - go pokonuje.
39' Kontra Odry. Fiet do Kacmusa i ten przegrywa pojedynek z bramkarzem.
40' (5:14) - Lisowski do Brzeźnego i ten strzałem pod poprzeczkę pokonuje Kubika.
40' (5:15) - Kwok od Lisowskiego i kolejny gol Bielan.

Kuehne+Nagel Bielany grając w dosyć okrojonym składzie - nie dało żadnych szans Stowarzyszeniu Odra Niemen. Bielany przez cały mecz przeważały i tylko na chwilę oddały pole przeciwnikom. Wysoka, pewna wygrana daje nadzieje na to, że ten sezon będzie należał do drużyny Marcina Lisowskiego. Co do Odry - to nie miała dzisiaj argumentów na pokonanie dobrze funkcjonującej maszyny i raczej nie będzie walczyła o najwyższe cele. W następnym swoim meczu K+N podejmie Drukgraf Mirków, zaś Odra zmierzy się z Astechem.