12.03 godz. 17:40, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Malina, Niciński, Szozda, Zaborowski, Oborzyński
Skład: Borczyński, Kinal, Musielak, Kosma, Goguł, Garcarek, Garłowski, Łutczak, Placek, Ślusarczyk, Dudziak, Pietruszka, Dudała, Kwiecień
22' Łukasz Kopyś
25' Mariusz Malina
35' Piotr Kozaczewski
36' Zbigniew Zaborowski
9' Maciej Kosma
Zawodnik meczu: Zbigniew Zaborowski (Zbyszek poprowadził swój zespół do bardzo cennej wygranej z GM Roads. Zaborowski był niezwykle aktywny, napędzał ataki RTV, strzelił bramkę i zanotował asystę. )

Hitem ostatniej kolejki będzie mecz pomiędzy liderem - GM Roads i challengerem - RTV Euro AGD. Pierwsi są już pewni awansu do Superligi, ale nie są pewni pierwszego miejsca, bowiem tuż za ich plecami czają się Michałki. Piotr Garcarek i spółka potrzebują punktu, aby sięgnąć po złote medale. "Ertefałowcy" podobnie, chcąc wejść do wrocbalowej elity. Jednakże obie te drużyny są ambitne i nie zadowolą się remisem, a więc ujrzymy świetny pojedynek, dwóch zgranych i doświadczonych ekip. Która z nich okaże się bardziej zdeterminowana?

2' Łukasz Kopyś urwał się Piotrowi Garcarkowi i oddaje uderzenie obok bramki.
3' Jacek Dudała do Łukasza Borczyńskiego, który upadając strzela nieznacznie niecelnie obok bramki.
5' Krótko rozegrany rzut wolny przez GM, po którym Garcarek oddaje mocny strzał, a ten do boku zbija Marcin Niciński.
6' Potężna bomba Michała Goguła z dystansu i Niciński z trudem zbija futbolówkę spoza światła bramki.
7' Kolejna próba Goguła i kolejna szczęśliwa interwnecja Nicińskiego.
9' (1:0) - Szybki atak GM-u. Garcarek centruje piłkę w pole karne, a tam znajduje się Maciej Kosma, który pewnym strzałem, z najbliższej odległości, w samo okienko otwiera wynik spotkania.
13' Pozostawiony bez opieki Kopyś staje przed szansą na gola i trafia w słupek!
14' Uderzenie Kopysia z powietrza minimalnie przelatuje obok słupka bramki strzeżonej przez Kinala.
15' Mariusz Malina uderza z pola karnego, Kinal ten strzał świetnie broni nogami.
16' Borczyński do Dudały i ten z bliska strzela na bramkę RTV, ale fantastyczną interwencją popisuje się Niciński zbijając piłkę przed siebie.
16' Borczyński płasko strzela z dystansu i nogami na aut piłkę paruje Niciński.
17' Marek Oborzyński uderza sprzed pola karnego i futbolówka przelatuje nieznacznie nad poprzeczką.
18' Oborzyński zgrywa piłkę do Kozaczewskiego, a ten natychmiastowo uderza - wprost w Kinala.
20' Techniczne uderzenie Kopysia z rzutu wolnego na rzut rożny
21' Malina w kontrze uderza tylko i wyłącznie w boczną siatkę. W odpowiedzi Goguł - obok bramki.
22' Kopyś z wolnego kąśliwie strzela - Kinal odbija piłkę do boku.
22' (1:1) - Bierna postawa obrońców GM-u, którzy nie wyszli do niekrytego przed polem karnym Kopysia. Ten decyduje się na strzał, który po rykoszecie od obrońcy wpada do siatki tuż pod poprzeczkę.
25' (1:2) - Andrzej Szozda z rzutu wolnego idealnie zagrywa w pole karne, tam odnajduje się Malina, który pewnym strzałem z bliska pokonuje Kinala.
26' Płaski strzał Kosmy przelatuje nieznacznie obok dalszego słupka bramki RTV.
29' Garcarek podcina piłkę nad obrońcą, ta trafia do Damiana Placka, który oddaje strzał z powietrza, a ten świetnie broni Niciński.
32' Rozklepana defensywa RTV, ale Goguł zamiast podać do lepiej ustawionego Borczyńskiego, decyduje się na strzał, który ląduje na aucie.
33' Kozaczewski oddaje płaski strzał sprzed pola karnego, który przelatuje nieznacznie obok bramki.
33' - Czas dla RTV Euro AGD!
34' Zaborowski kąśliwie uderza na bramkę, Kinal przed siebie piłkę zbija.
35' (1:3) - Fatalny błąd Sławomira Łutczaka, który nie przeciął dalekiego zagrania Nicińskiego. Te pada łupem Zaborowskiego, który wystawia piłkę Kozaczewskiemu, a ten strzela do pustej bramki.
36' (1:4) - Defensywa GM-u to już pojędzie względne. Zaborowski staje oko w oko z Kinalem i pewnym strzałem zamyka kwestię, kto zwycięży w tym spotkaniu.
38' - Czas dla GM-u. "Biali" wycofują bramkarza - teraz ostatnim graczem jest Garcarek!
39' Strzał Goguła z prawej strony przed siebie zbija Niciński.

RTV Euro AGD w świetnym stylu zakończyło sezon halowy. "Ertefałowcy" zagrali świetne spotkanie, będąc bardziej konkretni od GM Roads i wygrywając zapewnili sobie powrót do Superligi oraz brązowe medale. Zespół Piotra Garcarka zagrał najsłabszy mecz w sezonie i teraz, żeby sięgnąć po złoto musi liczyć na to, że Tomtex ugra punkty z Michałkami. Dla obu tych drużyn był to ostatni mecz zimą. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.