06.03 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
2 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Jastrzębski, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Grobelny, Laskowski, Socki, Tobjasz
Skład: Guźniczak, Guźniczak, Pikul, Zawisza, Sienkiewicz, Sienkiewicz, Procyszyn, Walczak, Janik, Nowakowski
15' Grzegorz Goławski
25' Grzegorz Bogacz
38' Przemysław Gorszkowski
12' Mateusz Sienkiewicz
14' Marcin Zawisza
14' Marcin Janik
24' Kamil Pikul
39' Mateusz Sienkiewicz
Zawodnik meczu: Wojciech Jastrzębski (Pod nieobecność Łukasza Waksmańskiego - Wojtek był ostoją swojej defensywy. Jastrzębski zanotował wiele kapitalnych interwencji i dzięki jego paradom udało się ugrać remis z Moico. )

Z walki o utrzymanie nie rezygnuje Moico, które wczoraj pechowo zremisowało z Michałkami i starciło dwa oczka, które mogły pomóc w pozostaniu w pierwszej lidze... W dniu dzisiejszym zadanie również ciężkie, ponieważ team Wojciecha Jastrzębskiego jest bardzo doświadczony i będzie chciał zmazać plamę porażki z RTV.

2' Zbigniew Guźniczak na rzut rożny paruje strzał Radosława Tobjasza.
4' Kontra Noki zakończona niecelnym uderzeniem Grzegorza Bogacza.
6' Dwójowa akcje Kaczmara z Tobjaszem i strzał tego drugiego broni Zbigniew Guźniczak.
8' Obok bramki przelatuje uderzenie z woleja Michała Guźniczaka.
10' Z rzutu wolnego wprost w bramkarza uderza Dominik Kaczmar.
12' - Za faul taktyczny żółtą kartką ukarany Mateusz Sienkiewicz.
13' Wymanewrował obronę teraz Marcin Janik, lecz oddał niecelny strzał.
14' (1:0) - Będąc sam na sam z goalkeeperem Marcin Janik podcinką pokonuje bramkarza rywali.
14' – - Za wejście przed czasem na boisko żółtą kartką ukarany Marcin Zawisza
15' (1:1) - Strzałem z najbliższej odległości do wyrównania doprowadza Grzegorz Goławski.
16' Wojciech Jastrzębski wygarnia piłkę spod nóg Michałowi Guźniczakowi.
18' Mateusz Sienkiewicz uderza w słupek!
19' Marcin Zawisza huknął z dystansu i piłkę przed siebie zbija Jastrzębski!
20' Szybka kontra Moico i płaski strzał Guźniczaka, nogami broni Jastrzębski!
21' W boczną siatkę trafia Walczak!
24' - Faul Pikula i słuszna żółta kartka!
25' (1:2) - Bogacz pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Guźniczaka!
27' Mateusz Sienkiewicz w kontrze uderza obok bramki.
28' Jastrzębski świetnie broni uderzenie z dystansu Sienkiewicza.
28' Słupek po centrze Mateusza Sienkiewicza.
35' Grobelny w kontrze oddaje płaski strzał, który ląduje na bocznej siatce.
37' Michał Guźniczak strzela i instynktownie strzał ten broni Jastrzębski. Po chwili dobija Janik i znowu górą Jastrzębski!
38' - Gorszkowski nieprzepisowo blokuje piłkę i zostaje ukarany żółtą kartką.
39' (2:2) - Rozklepana defensywa Nokii. Michał Guźniczak do Mateusza Sienkiewcza i ten piętką doprowadza do wyrównania.

Fantastyczne widowisko zaprezentowały Nam obie te drużyny, które zakończyło się remisem. Ten nikomu nic nie dał. Drużyna Wojciecha Jastrzębskiego już dawno się w lidze utrzymała i nie ma szans na awans. "Biali" zdobywając jedno oczko - spadają z ligi. Jest to trzeci zespół, który musi pożegnać się z pierwszą ligą, po The Hornets i money4you. W następnej kolejce Moico zmierzy się z Botami, natomiast Nokia zagra z Husarią Bagdad.