05.03 godz. 18:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
5 : 5
( 1 : 4 )
Skład: Serwatka, Guźniczak, Sienkiewicz, Sienkiewicz, Walczak, Janik, Nowakowski
Skład: Kazimierczak, Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Bogusz, Schmidt, Ludwiczak, Sobczyk
7' Remigiusz Kazimierczak (Gol samobójczy)
10' Krzysztof Walczak
15' Krzysztof Walczak
18' Mateusz Sienkiewicz
31' Mateusz Sienkiewicz
18' Włodzimierz Styczyński
22' Artur Komorowicz
23' Marek Ludwiczak
28' Adrian Sobczyk
33' Robert Olejniczak
Zawodnik meczu: Krzysztof Walczak (Krzysiek był motorem napędowym Moico. Strzelił dwie bramki i zanotował asystę. Wyróżnić należy również Marka Ludwiczaka, Adriana Sobczyka oraz Mateusza Sienkiewicza. )

Nikt tutaj nie stawia na team Pawła Dobosza, który gra ostatnio poniżej oczekiwań. Trzeba jednak pamiętać, że "Biali" jako jedyni pokonali w tym sezonie innego ligowego hegemona - GM Roads. Nie mogą zawodnicy tej drużyny żyć przeszłością i żeby powalczyć o utrzymanie - muszą wznieść się na wyżyny, by ograć niezwykle zgrane i doświadczone Michałki. Tercet Robert Olejniczak-Włodzimierz Styczyński-Adrian Sobczyk jest w stanie rozmontować każdą defensywę w rozgrywkach, ale czy da radę z tą dowodzoną przez Zbigniewa Guźniczaka?

4' Adrian Sobczyk oddaje płaski strzał, który przed siebie zbija Zbigniew Guźniczak.
5' Słupek po strzale Łukasza Nowakowskiego.
6' Z woleja uderza Marek Ludwiczak i piłka po jego próbie przelatuje obok bramki.
7' (0:1) - Wrzutka w pole karne z rzutu rożnego w wykonaniu Miłosza Sienkiewicza i pechowo interweniuje Remigiusz Kazimierczak, który pakuje piłkę do własnej bramki.
10' Po strzale Sobczyka przed siebie futbolówkę odbija Guźniczak.
10' (0:2) - Mamy kolejnego gola dla Moico, a piłkę do siatki pakuje Krzysztof Walczak.
11' Płaski strzał Marcina Janika na raty broni Konrad Schmidt.
13' Po strzale Sobczyka piłkę na słupek paruje Guźniczak.
15' (0:3) - Kontra Moico po której Walczak pakuje piłkę do siatki między nogami Schmidta.
15' - Czas dla Michałków!
18' (1:3) - Robert Olejniczak zagrywa górną piłkę do Włodzmierza Styczyńskiego, który przyjmuje ją i strzałem przy słupku pokonuje Guźniczaka.
18' (1:4) - Piłka w pole karne i zamieszaniu piłkę piętką do siatki pakuje Mateusz Sienkiewicz.
19' Piłkę spod nóg Olejniczakowi wygarnia Guźniczak.
22' (2:4) - Szybka kontra Michałków. Marek Ludwiczak zagrywa piłkę na wolne pole do Artura Komorowicza, który strzałem na wślizgu pokonuje Guźniczaka.
23' (3:4) - Rozklepana defensywa Moico. Ludwiczak do Włodzimierza Styczyńskiego, który wykłada mu piłkę jak na tacy i ten pakuje ją do bramki z najbliższej odległości. Michałki walczą i stracą tylko jednego gola do swojego rywala.
24' Styczyński huknął sprzed pola karnego i piłkę klatką piersiową broni Guźniczak.
25' Po podaniu Walczaka piłki do pustej bramki nie pakuje Miłosz Sienkiewicz, który uderza tylko i wyłącznie w słupek!
27' Mateusz Sienkiewicz staje przed szansą na gola i piłkę po jego uderzeniu pewnie łapie Schmidt.
27' Uraz Guźniczaka i mamy przerwę w grze!
27' Słupek po strzale Nowakowskiego.
28' (4:4) - Szybka kontra Michałków. Sobczyk do Ludwiczaka, ten odgrywa mu futbolówkę, a ten pakuje ją do pustej bramki. No i mamy remis!
31' (4:5) - Odpowiedź Moico. Walczak wykłada piłkę Mateuszowi Sienkiewiczowi, a ten pakuje ją do pustej bramki.
33' (5:5) - Olejniczak sprytną podcinką pokonuje Guźniczaka i znowu mamy remis!
34' Mateusz Sienkiewicz mija obrońcę i trafia w słupek!
35' Serwatka wygarnia piłkę spod nóg Komorowiczowi, ale uderza w ofiarnie interweniującego Schmidta.
36' Sobczyk w kontrze strzela wprost w Guźniczaka.
36' - Czas dla Michałków!
37' Schmidt wygrywa pojedynek z Mateuszem Sienkiewiczem.
38' Sobczyk staje przed szansą na gola, ale przegrywa pojedynek z Guźniczakiem.
40' Piłka meczowa dla Michałków. Mateusz Sienkiewicz z bliska uderza wprost w boczną siatkę.

Udana pogoń Michałków, którzy zagrali bardzo słaby mecz w defensywie. Przegrywając już 1:4 udało im się dogonić rywala, lecz strata punktów może kosztować ich zdobycie mistrzowskiego tytułu. Ekipa Pawła Dobosza musi mówić o sporym pechu, bo przytaczając słowa Zbigniewa Guźniczaka, jego koledzy na drugą połowę "nie wyszli". Remis daje im jeszcze szanse na utrzymanie, ale wygrana byłaby bardziej cenna. Już jutro Moico zmierzy się z Nokia, natomiast Michałki z Husarią Bagdad.