05.03 godz. 17:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 9 : 0 )
Skład: Szydłowski, Mikołajczyk, Wysoczański, Mankiewicz, Rybak, Burakowski
Skład: Kinal, Kosma, Garcarek, Garłowski, Placek, Ślusarczyk, Dudziak, Dudała
28' Piotr Rybak
30' Michał Szydłowski
2' Jacek Dudała
2' Damian Garłowski
3' Jacek Dudała
4' Michał Szydłowski (Gol samobójczy)
8' Łukasz Ślusarczyk
8' Damian Placek
13' Piotr Garcarek
16' Bartosz Dudziak
26' Jacek Dudała
34' Łukasz Ślusarczyk
34' Maciej Kosma
Zawodnik meczu: Jacek Dudała (Pod nieobecność Goguła i Borczyńskiego, to Jacek dowodził ofensywą GM-u i spisał się ze swojej roli znakomicie. Dudała strzelił trzy bramki i zanotował dwie asysty.)

Bardzo nieciekawa jest również sytuacja The Hornets, którzy poprzednie cztery mecze przegrali, a ostatnio victorie zanotowali w drugim swoim meczu. Wielka w tym sprawka kłopotów kadrowych jakie trapią zespół Alojzego Dychusa. "Szerszenie" muszą w tym elemencie się poprawić, bo inaczej spadną z ligi. Przegrana praktycznie przekreśla ich szanse, a grają przecież z wiceliderem - GM Roads. Beniaminek spisuje się fantastycznie, o czym świadczy fakt, że nie przegrał ligowej potyczki od pierwszej kolejki, notując w tym czasie sześć zwycięstw z rzędu. Ekipa Piotra Garcarka by sięgnąć po tytuł mistrzowski i zapewnić sobie awans - musi wygrać i na pewno zrobi wszystko w tym kierunku. Czy będziemy świadkami kolejnego pogromu The Hornets? Czy raczej w końcu Nas zaskoczą, przyjdą zmobilizowani na Redeco i powalczą o ligowy byt? "Szerszenie" grać będą dzisiaj bez nominalnego bramkarza i trójką w polu!

2' (1:0) - Z najbliższej odległości piłkę do siatki pakuje Jacek Dudała.
2' (2:0) - Damian Garłowski z dystansu strzela i Michał Szydłowski przepuszcza piłkę do bramki.
3' (3:0) - Garłowski do Dudały i ten podwyższa prowadzenie GM-u.
3' Szydłowski odbija piłkę przed siebie po strzale Garłowskiego.
4' (4:0) - Piotr Wysoczański po uderzeniu Dudały pakuje piłkę do własnej bramki.
8' (5:0) - Damian Placek wystawia piłkę Ślusarczykowi, a ten strzałem z dużego palca podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
8' (6:0) - Placek również wpisuje się na listę strzelców.
8' (7:0) - Drugi strzał Placka w tym meczu i drugi gol tego zawodnika. Mamy deklasacje!
10' Poprzeczka po potężnym strzale Garlowskiego.
11' Michał Szydłowski strzela z dystansu, z rzutu wolnego i piłkę na rzut rożny zbija Kinal.
13' (8:0) - Piotr Garcarek huknął z dystansu i piłka od słupka wpada do siatki.
16' (9:0) - Ślusarczyk zgrywa głową do Bartosza Dudziaka, który pakuje piłkę pod poprzeczkę!
17' - Na boisku meldują się spóźnienie Burakowski i Rybak.
18' Indywidualna szarża Wysoczańskiego zakończona strzałem płaskim, który do boku zbija Kinal!
21' Płaskie uderzenie Placka pewnie łapie Marcin Burakowski.
22' Dwie sytuacje Garłowskiego i dwie świetne interwencje Burakowskiego!
26' (10:0) - Dziesiąta bramka dla GM-u i piłkę do iatki pakuje Dudała. Jest to hattrick tego zawodnika.
27'
Garłowski huknął z dystanu i piłkę przed siebie zbija Burakowski.
28' Placek zostaje ukarany żółtą kartką za chamski faul.
28'
(10:1) - Piotr Rybak z dystansu uderzył i zaskoczył tym samym Kinala. Jest to pierwszy gol dla The Hornets.
30' (10:2) - Michał Szydłowski oddaje techniczne uderzenie przy słupku, które wpada do siatki obok bezradnego Kinala.
33' - Czas dla The Hornets!
34' (11:2) - Dudała do Ślusarczyka i ten podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
34' (12:2) - Dudała do Kosmy i ten pakuje piłkę do pustej bramki!
35' Szydłowski sprzed pola karnego uderza i instynktowną interwencją popisuje się Kinal.
36' Wysoczański sprzed pola karnego uderza i nogami świetnie broni Kinal!
39' Świetna parada Burakowskiego po strzale Dudały.

Bardzo wysoka i pewna wygrana GM-u, która pozwoliła im powrócić na fotel lidera. Można gdybać co byłoby, gdyby od pierwszych minut "Szerszenie" grały w pełnym składzie i z nominalnym bramkarzem. Są to jednak gdybania, a liczą się fakty. Drużyna Alozjego Dychusa pożegnała się dzisiaj z ligą i w przyszłym sezonie będzie występowała w najniższej klasie rozgrywkowej. Następnym rywalem obu drużyn będzie Real Compensación.