21.02 godz. 15:20, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
2 : 17
( 0 : 8 )
Skład: Ronczkowski, Maksimowski, Cylny, Wójcik, Młynarczyk, Sidor, Kazimierczak, Siwek
Skład: Dychus, Szydłowski, Dychus, Mikołajczyk, Wysoczański
2' Krzysztof Ronczkowski
5' Marcin Siwek
8' Jacek Maksimowski
11' Adam Cylny
12' Paweł Wójcik
17' Marcin Siwek
18' Marcin Siwek
19' Adam Cylny
21' Marcin Siwek
22' Marcin Siwek
26' Krzysztof Ronczkowski
30' Marcin Siwek
32' Marcin Siwek
34' Piotr Młynarczyk
35' Adam Cylny
38' Krzysztof Ronczkowski
39' Adam Cylny
28' Krzysztof Mikołajczyk
28' Grzegorz Dychus
Zawodnik meczu: Marcin Siwek (Motor napędowy ataków Botów, był nie do zatrzymania przez defensywę rywali. Marcin poza siedmioma bramkami zaliczył także kilka asyst. Na wyróżnienie zasługują Cylny oraz Ronczkowski.)

Przed sezonem eksperci wypowiadali się o The Hornets i Botach jako o dwóch głównych kandydatach do awansu. Niestety boiskowa rzeczywistość stała się dla nich przykra, bo jedni i drudzy zaciekle muszą walczyć o utrzymanie w 1 lidze. Co kolejkę obie te drużyny nie mogą skorzystać ze swoich najmocniejszych "piątek", a teoretyczne postacie drugoplanowe - nie potrafią wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i poprowadzić drużynę do cennych triumfów. Graczami, którzy w obu tych ekipach robią różnice, są Jacek Mądrzejewski i Mateusz Młynarczyk, ale częściej ich nie ma na meczu niż są. Jeżeli zjawią się w niedziele na Redeco - będziemy świadkami świetnego widowiska, które będzie gratką dla wszystkich kibiców. Kto zwycięży w tym spotkaniu zrobi ważny krok w kierunku pozostania w lidze?

1' Jak narazie ekipa Hornetsów tylko w czterech, więc zgodnie z regulaminem czekamy pięć minut, aż brakujący zawodnik dojedzie. W przeciwnym wypadku "Szerszenie" będą grać w osłabieniu...
1' Kolejnym kłopot "Pomarańczowych" to brak nominalnego bramkarza i między słupkami oglądać będziemy Michała Szydłowskiego... Na "szczęście" dla Hornetsów ich rywale także bez goalkeepera, a na bramce występować będzie Cezary Kazimierczak.
1' Rozpoczynamy spotkanie, gdzie "Pomarańczowi" występować będą w czterech.
2' (0-1) - Krzysztof Ronczkowski otwiera wynik spotkania.
4' Gracze Alojzego Dychusa niemal całą trójką stoją we własnym polu karnym...
5' (0-2) - "Na raty" goalkeepera pokonuje Marcin Siwek.
6' Na placu boju melduje się Piotr Wysoczański i od teraz "Szerszenie" grać będą w komplecie.
8' (0-3) - Jacek Maksimowski będąc oko w oko z bramkarzem pewnym strzałem wpisuje się na listę strzelców.
10' Starcie z Szydłowskim przegrywa Piotr Młynarczyk.
11' (0-4) - Strzałem zza pola karnego bramkę zdobywa Adam Cylny.
12' (0-5) - Paweł Wójcik minął rywala, zszedł do środka i pewnym strzałem pokonał bezradnego Szydłowskiego.
14' Strzał Wysoczańskiego broni Kazimierczak.
15' - Czas dla The Hornets.
17' (0-6) - Rywali dobija Marcin Siwek.
18' (0-7) - Kontra Botów, Siwek zagrywa do Cylnego, ten oddaje Siwkowi i mamy hattricka.
18' Alojzy Dychus strzela z "dużego" palca i Cezary Kazimierczak wybija piłkę na rzut rożny.
19' (0-8) - Pogromu ciąg dalszy... Kolejną bramkę dla Botów zdobywa Adam Cylny.
21' - Zmiana w bramce Botów - miejsce Kazimierczaka zastępuje Paweł Wójcik. "Szerszenie" także robią zmianę - między słupkami drugą odsłonę rozpocznie Alojzy Dychus.
21' (0-9) - Uderzeniem między nogami bramkarza pokonuje Marcin Siwek.
22' (0-10) - Kolejne trafienie Marcina Siwka.
24' Kapitalna interwencja Alojzego Dychusa po uderzeniu Adama Cylnego.
26' (0-11) - Niepewną interwencję Dychusa wykorzystuje "lis pola karnego" Krzysztof Ronczkowski.
27' (1-11) - Honorowe trafienie dla "Szerszeni", które po kontrze zdobywa Krzysztof Mikołajczyk.
28' (2-11) - Drugą bramkę dla The Hornets zdobywa Grzegorz Dychus.
30' (2-12) - Strzałem w długi róg gola zdobywa Marcin Siwek.
32' Fatalny kiks Maksimowskiego, który spudłowałz metra do pustej bramki!
32' (2-13) - Marcin Siwek uderza i mamy kolejną bramkę dla Botów.
34' (2-14) - Po dograniu Siwka bramkę zdobywa Piotr Młynarczyk.
35' (2-15) - Adam Cylny podwyższa prowadznie Botów.
36' Mało brakowało, aby kapitalną "piętką" bramkę zdobył Adam Cylny, lecz jego próba okazała się minimalnie niecelna.
38' (2-16) - Krzysztof Ronczkowski po raz trzeci pokonuje goalkeepera w tym spotkaniu.
39' Ofiarną interwencją uderzenie Cylnego broni Alojzy Dychus i mamy przerwę w grze.
39' (2-17)  Po zagraniu z rzutu rożnego Siwka bramkę zdobywa Adam Cylny.

Ogromne braki kadrowe "Szerszeni" sprawiły, że rywal urządził sobie trening strzelecki i zdobył aż 17 bramek. Kolejna porażka The Hornets w obecnym sezonie i zamiast walki o awans, będziemy oglądać w końcówce sezonu walkę o utrzymanie. Zawodzące w obecnej batali "Szerszenie" bój o utrzymanie rozpoczną od potyczki z GM Roads...W dużo lepszej sytuacji znajdują się "Bordowi", którzy przy sprzyjających wynikach rywali mogą zająć nawet miejsce na podium, aczkolwiek na chwilę obecną ekipa Ronczkowskiego powinna skupić się na walce o bezpieczne utrzymanie, a takie można uzyskać ogrywając RTV Euro AGD (triumf w tym spotkaniu także znacząco przybliży Boty do pudła).