21.02 godz. 14:30, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
2 : 3
( 0 : 1 )
Skład: Bzowski, Banaś, Nawrocki, Mikiciński, Kałmuk, Woźniak, Bosek
Skład: Angrecki, Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Kot, Wach, Rogowski, Kucharek
16' Mateusz Mikiciński
31' Łukasz Bosek
38' Artur Nawrocki
17' Artur Rogowski
23' Artur Rogowski
25' Krzysztof Stachowski
Zawodnik meczu: Grzegorz Bzowski (W końcówce spotkania świetnymi interwencjami sprawił, że drużyna miała szansę na zwycięstwo, które udało się wyrwać rywalom po strzale Artura Nawrockiego.)

Ścisk w tabeli jest ogromny, a różnica pomiędzy czwartym, a ósmym zespołem wynosi zaledwie dwa punkty. Ekipa Radosława Banasia jest nieprzewidywalna, ale posiada ogromny potencjał w postaci wielu solidnych zawodników, takich jak Mateusz Mikiciński, Grzegorz Bzowski czy Artur Nowak - oni mogą być głównymi bohaterami każdego widowiska, ale czy dadzą radę grającym z nożem na gardle money4you? Hala Redeco wszystko zweryfikuje!

2' Dwukrotnie górą Grzegorz Bzowski w starciu z Michałem Przybysławskim.
4' Uderzenie Banasia bez trudu broni Kot.
6' Nieudana próba z dystansu Łukasza Boska.
8' Kolejna próba Radosława Banasia i ponownie górą Marek Kot.
10' - Czas dla Husarii Bagdad.
12' Położył obrońcę, później bramkarza Artur Rogowski i w dogodnej sytuacji strzelił obok bramki.
14' Bardzo nieudany strzał z dystansu Łukasza Boska.
16' (0-1) - Po dograniu Banasia gola zdobywa Mateusz Mikiciński
17' - Żółta kartka dla Artura Rogowskiego.
18' Bomba Radosława Banasia zatrzymuje się na słupku!
19' Kolejna próba Banasia i tym razem górą Marek Kot.
22' Strzał z ostrego kąta Boska nogą odbija Marek Kot.
23' (1-1) - Artur Rogowski uderza w krótki róg i piłka po nodze Bzowskiego wpada do siatki.
25' (2-1) - Z rzutu wolnego Rogowski zagrywa do Kucharka, ten wykłada piłkę Krzysztofowi Stachowskiemu i mamy na prowadzeniu money4you!
27' Z dystansu niecelnie uderza Banaś, a po chwili w Bzowskiego trafia Wach.
29' Refleks Kota sprawdził teraz Mateusz Mikiciński - górą bramkarz.
31' (2-2) - Kapitalne podanie Marcina Kałmuk do Łukasza Boska, a ten bez trudu trafia do pustej bramki.
32' - Czas dla Husarii Bagdad.
33' Indywidualny rajd Rogowskiego zakończony strzałem w boczną siatkę.
34' Kąśliwe uderzenie Rafała Przybysławskiego z trudem broni Bzowski.
35' Na koncie Husarii Bagdad pięć przewinień, każde kolejne skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym.
36' Niecelny strzał z woleja Artura Rogowskiego.
37' Egoistyczne zachowanie Jacka Woźniaka, który zamiast dogrywać do lepiej ustawionego partnera trafił w bramkarza.
38' Trwa natarcie graczy Rafała Przybysławskiego, lecz jak narazie górą Bzowski.
38' (2-3) - Szósty faul chciał wymusić Artur Rogowski, sędzia nie dał się nabrać, poszła kontra "dawnego Domino" i po strzale Artura Nawrockiego Husaria zdobywa komplet punktów!

Pojedynek ten przypominał przejażdzkę rollercoasterem, gdzie stan rywalizacji zmieniał się niczym w kalejdoskopie. Ostatecznie po końcowym gwizdku Arbitra bardziej zadowoleni z tej "przejażdzki" byli gracze Husarii Bagdad, którzy zrobili ogromny kierunek ku utrzymaniu, a nawet może ku brązowemu medalowi. W następnej kolejce ekipa Banasia zmierzy się z Michałkami, natomiast money4you czeka walka o utrzymanie z Tomtexem.