20.02 godz. 17:40, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
( 1 : 2 )
Skład: Angrecki, Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wyszumirski, Dembowski, Rogowski, Kucharek, Szczepanik
Skład: Dobosz, Guźniczak, Guźniczak, Zwierzyński, Zawisza, Wyszomierski, Procyszyn, Walczak, Nowakowski
9' Tomasz Angrecki
18' Michał Guźniczak (Gol samobójczy)
29' Jarosław Kucharek
30' Michał Przybysławski
36' Jarosław Kucharek
39' Marcin Dembowski
40' Krzysztof Stachowski
20' Marcin Zwierzyński
23' Michał Wyszomierski
Zawodnik meczu: Jarosław Kucharek (Cała drużyna money4you rozegrała bardzo dobre zawody, lecz najskuteczniejszy pod bramką rywala był właśnie Jarosław. Na wyróżnienie zasługuje kreator gry "Białch" Artur Rogowski.)

Również w pierwszej lidze emocje sięgać będą zenitu. Niezwykle ważne spotkania w kontekście utrzymania rozegrają Moico, money4you, Boty oraz Tomtex. Podopieczni Pawła Dobosza na parkiet wybiegną raz i zagrają z ostatnim w tabeli money4you. Jeżeli w tym spotkaniu dawny Interam przegra - to praktycznie może pożegnać się z zapleczem Superligi. Mimo, że dwa punkty więcej od ekipy Rafała Przybysławskiego mają Marcin Janik i jego koledzy, to jednak szanse są jak najbardziej wyrównane. Tutaj będzie toczyła się walka o najmniejszy skrawek parkietu, powinien to być istny mecz walki. Kto zwycięży ten przedłuży swoje szanse na pozostanie w rozgrywkach. Kto będzie górą w tym pojedynku?

3' Uderzenie Marcina Janika broni Marek Szczepanik.
5' Jak narazie żadna z drużyn nie potrafi osiągnąć przewagi i gra toczy się w środkowej strefie boiska.
7' Fatalnie rozegrany rzut wolny przez Artura Rogowskiego i piłkę przejmuje obrońca Moico.
9' (0-1) - Radość w obozie money4you, bowiem po strzale Tomasza Angreckiego "Biali" wychodzą na prowadzenie!
11' Niecelne uderzenie z ostrego kąta Krzysztofa Walczaka.
13' Faul Marka Szczepanika na Marcinie Janiku i mamy rzut wolny dla Moico.
14' Uderzenie lobem Michała Guźniczaka z linii bramkowej wybija Artur Rogowski.
16' Uderzenie Rogowskiego odbija Zbigniew Guźniczak.
18' (0-2) - Bramka samobójcza Michała Guźniczaka, który przeciął podanie Artura Rogowskiego i... wpakował futbolówkę do własnej bramki.
20' (1-2) - Po dograniu Łukasza Nowakowskiego bramkę sprytnym strzałem zdobywa Marcin Zwierzyński.
21' Świetnym wślizgiem groźną kontrę Moico przerywa Szczepanik.
23' (2-2) - Janik podaje do Michała Wyszomierskiego, a ten strzałem z "dużego" palca doprowadza do wyrównania.
25' Obok słupka przelatuje strzał Kamila Pikula.
27' Bez trudu uderzenie Rafała Przybysławskiego chwyta Zbigniew Guźniczak.
29' (2-3) - Dwójkowa akcja Michała Przybysławskiego z Jarosławem Kucharkiem i ten drugi zdobywa gola.
30' (2-4) - Fenomenalne trafienie Michała Przybysławskiego, który kapitalnym zwodem przy strzale, zmylił bramkarza i wpisał się na listę strzelców.
32' Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Tomasza Angreckiego.
34' Na rzut rożny strzał Pikula paruje Szczepanik.
36' (2-5) - Zabawili się teraz z bramkarzem gracze money4you i po podaniu Artura Rogowskiego bramkę zdobywa Jarosław Kucharek.
38' Błysnął refleksem Zbigniew Guźniczak przy strzale głową Krzysztofa Stachowskiego.
39' - Żółta kartka dla Marcina Dembowskiego za złą zmianę.
40' (2-6) - Strzałem z własnej połowy gola zdobywa Krzysztof Stachowski.

W meczu o utrzymanie górą gracze Rafała Przybysławskiego, którzy tym samym przedłużają szanse na pozostanie w pierwszej lidze. Jeśli ekipa Pawła Dobosza pragnie zostać na zapleczu Superligi musi zacząć punktować, a okazja na przełamanie już za 2 tygodnie podczas potyczki z Michałkami, natomiast money4you już jutro zagra z Husarią Bagdad.