Skład: Pondel, Semotyuk, Baran, Słowiński, Kopeć, Gruszka, Skotnicki, Kohut
Skład: Banaś, Mikiciński, Kałmuk, Woźniak, Bosek
31' Andriy Semotyuk
32' Andriy Semotyuk
33' Tomasz Pondel
37' Andriy Semotyuk
38' Łukasz Skotnicki
39' Radosław Kohut
40' Piotr Baran
38' Mateusz Mikiciński
Zawodnik meczu: Tomasz Pondel (Od trzech sezonów Pondel swoje najlepsze mecze w hali rozgrywa przeciwko Husari. Tym razem było podobnie. Trafił dwa razy i kilka razy otwierał kolegom drogę do bramki celnymi podaniami.)

Tylko zwycięstwo interesować będzie znajdujący się w strefie spadkowej Tomtex, który również "skrzyżuje rękawice" z Husarią Bagdad, ale w sobotę. W historii starć obu drużyn, czyli dawnego Domino i WrSport.pl - górą zawsze, byli zawodnicy braci Pondel, którzy dwa lata temu wygrali - 6:3, a przed rokiem - 6:4. Czy "Biali" skorzystają z tendencji do trzech razy sztuka i w końcu przełamią złą serię? Kto wygra w tym spotkaniu przybliży się ku utrzymaniu, a więc nikt nie powinien tutaj odstawiać nogi, a każda z ekip powinna walczyć do ostatku sił! Kto będzie bohaterem swojej drużyny i będzie noszony na rękach po końcowym gwizdku? Kapitanowie; Tomasz Pondel czy Radosław Banaś? Najlepsi snajperzy Dawid Kloczkowski czy Piotr Baran? Bramkarze; Tomasz Słowiński czy Grzegorz Bzowski? A może ktoś zupełnie inny?

3' Mikicinski zagrywa przed pole karne do Banasia, ten bez namysłu uderza na bramkę, piłka przeleciała minimalnie obok spojenia słupka z poprzeczką.
4' Semotyuk wygrał pojedynek z dwoma obrońcami, uderza niecelnie zza pola karnego.
6' Piękna interwencja Słowińskiego, sparował piłkę na rzut rożny po strzale napastnika Husarii.
8' Kohut nie trafia do pustej bramki !!!!
10' - Czas dla Husarii.
12' Nieporozumienie Kopysia z Baranem i nie ma bramki dla Tomtexu.
13' Uderzenie Barana z lewej nogi, tylko słupek. Piotrek próbuje jeszcze dobić swój strzeł jednak niecelnie.
14' (0:1) - Pondel dobrze dostrzegł Kohuta, Radek trafia po raz pierwszy do siatki.
15' (0:2) - Zamieszanie w polu karnym, nadbiegający Semotyuk z zimną krwią umieszcza piłkę w siatce.
16' Mikiciński trafia tylko w boczną siatkę.
17' - Czas dla Tomtex.
19' Mikiciński zagrywa w pole karne, niefortunną interwencją popisał się Gruszka, o mały włos nie pokonał własnego bramkarza, trafił w słupek.
21' Fenomenalna interwencja bramkarza Husarii Bagdad, paruje piłkę na rzut rożny po strzale Gruszki.
23' Baran wychodzi sam na sam i posyła piłkę obok bramki.
24' Rzut wolny dla Tomtexu, Kopeć oddaj niecelny strzał.
26' Udane wyjście z bramki Kałmuka, powstrzymał wychodzącego na czystą pozycję Pondla.
27' Strzał z dystansu Kopcia, bramkarz sparował piłkę na rzut rożny.
28' - Czas dla Husarii Bagdad.
29' Rzut wolny dla Husarii, Mikiciński trafia prosto w mur.
30' (0:3) - Pondel posyła "szczura" po ziemi, piłka ląduje w siatce.
31' (0:4) - Tomtex idzie za ciosem, Semotyuk trafia w długi róg.
32' (0:5) - Semotyuk kompletuje hat-trika.
33' (0:6) - Tomasz Pondel !!!! Tomtex dobija rywala.
35' Kopeć uderza z "dużego palca" obok bramki.
36' Bramkarz Husarii zagrywa do Boska, ten oddaje strzał, Słowiński paruje piłkę na rzut rożny.
37' (0:7) - Tomtex nie ma litości dla rywala, niewykorzystana kontra Husarii zemściłą się, Semiotyuk trafia do bramki rywala.
38' (0:8) - Pondel wykłada piłkę Skotnickiemu.
38' (1:8) - Honorowe trafienie Husarii, Mikiciński trafia z dystansu.
39' (1:9) -Kohut strzela swoją drugą bramkę w meczu.
40' (1:10) - Kohut zagrywa do Barana, ten dopełnia formalności.

Ekipa Słowińskiego znalazła złoty środek i pewnie pokonała Husarię. Duży wpływ na taki wynik miała frekwencja w szeregach drużyny Radka Banasia. Takie roztrzygnięcie spotkania sprawiło, że sytuacja w pierwszej lidze jest bardzo ciekawa. Tomtex za dwa tygodnie podejmie money4you, z tym samym rywalem Husaria zagra już jutro.