14.02 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 1 )
Skład: Dychus, Szydłowski, Dychus, Myka, Mikołajczyk, Wysoczański, Cichy
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Rudy, Bogacz, Kuta, Grobelny, Laskowski, Socki, Tobjasz
3' Jakub Myka
18' Bartłomiej Socki
37' Radosław Tobjasz
Zawodnik meczu: Łukasz Waksmański (Ciężko było wybrać zawodnika dzisiejszego spotkania, jednak to Łukasz pozostawił dziś po sobie dobre wrażenie broniąć świetnie w kilku groźnych sytuacjach. )

Zamiast walczyć o awans do Superligi - nie są pewni utrzymania i muszą walczyć właśnie o takowe. Mowa o spadkowiczu - Nokii i The Hornets. Pierwsi - ostatnie trzy mecze z rzędu przegrali, drudzy - nie wygrali od czterech spotkań. Teraz jedni i drudzy, grając ze sobą bezpośrednio - będą chcieli za wszelką cennę się przełamać. Obie ekipy muszą zjawić się jednak na Redeco w najmocniejszych składach - rządni wygranej, a wtedy ujrzymy wspaniałe widowisko - godne 1 ligi. Komu uda się odwrócić zły los i zwyciężyć, by zrobić kolejny bezcenny krok w kierunku pozostania na zapleczu Superligi?

3' (0:1) - Rzut rożny dla "Szerszeni", Szydłowski zagrywa w pole karne, nadbiegający Myka pewnie umieszcza piłkę pod poprzeczkę.
6' Waksmański wybił piłkę na rzut rożny po strzale Dychusa.
9' Nieudany strzał Grobelnego, uderzył bardzo niecelnie.
11' Fenomentalna interwencja Cichego, broni piłkę po strzale Grobelnego.
13' Waksmański z wielkim trudem broni strzał Mikołajczyka.
15' Cichy broni strzał Sockiego.
17' Wysoczański znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, wyręczył Cichego i pewnie wybił piłkę z własnego pola karnego.
18' (1:1) - Socki uderzył nie do obrony w krótki róg. Wszystko zaczyna się od początku.
23' Myka zbyt długo zwlekał z oddanie strzału i cała akcja spaliła na panewce.
24' Cichy z problemami wybiaja piłkę po strzale Laskowskiego.
25' Socki trafia w poprzeczkę !!!
27' Drugie zagraniie do bramkarza i rzut wolny pośredni dla Nokii, Socki posłał piłkę obok bramki.
28' Laskowski zagrywa na skrzydło do Grobelnego, futbolówkę po strzale Michała wybił Cichy.
30' Dychus zagrał do Myki, Jakub przegrywa pojedynek z Waksmańskim.
33' Bardzo wyrównany pojedynek, wynik jest bardzo sprawiedliwy. Obie ekipy prezentują dziś wyrównany poziom.
35' Alojzy Dychus zagrywa prostopadłą piłkę do Myki, Kuba wychodzi sam na sam i trafia prosto w bramarza.
37' (2:1) - Nokia obejmuje prowadzenie,Tobjasz autrem trafienia.
38' Waksmański ratuje swój zespół przed utratą bramki, wybił piłkę na rzut rożny po strzale Myki.
39' Myka niecelnie uderza z dystansu.
40' Kontra Nokii, Laskowski zagrywa do Sockiego a ten trafia w słupek !

Bardzo wyrównane spotkanie, wynik remisowy utrzymywał się do samego końca. Więcej szcześcia w końcówce spotkania mieli zawodnicy Nokii i to oni zgarnęli komplet punktów. Te trzy oczka są dla nich bardzo cenne. W kolejnym spotkaniu ekipa Wojtka Jastrzębskiego zagra z Realem, "Szerszenie" powalczą o zwycięstwo z Botami.