07.02 godz. 15:20, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
( 3 : 1 )
Skład: Fiedler, Pondel, Pondel, Semotyuk, Baran, Słowiński, Kopeć, Gruszka, Skotnicki, Kohut
Skład: Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Malina, Niciński, Szozda, Zieliński, Zaborowski, Oborzyński, Krysiński
3' Bartosz Fiedler
33' Tomasz Słowiński
39' Szymon Kopeć
14' Łukasz Kopyś
15' Bartosz Zieliński
20' Łukasz Kopyś
26' Piotr Krysiński
27' Marek Oborzyński
Zawodnik meczu: Bartosz Zieliński (Nie do zatrzymania dla obrońców Tomtexu. Bartek kreował sytuacje RTV - zanotował dwie asysty i strzelił również ważnego gola. )

Lider, challenger, a także wicelider zagra ważny mecz. Rywalem RTV Euro AGD będzie Tomtex, który zamiast bić się tym sezonie awans, znajduje się w strefie spadkowej i zaciekle walczy o utrzymanie. "Czerwoni" mają coś do udowodnienia, bowiem ostatni pojedynek z "Ertefałowcami" zakończył się dla nich porażką - 1:2. Czy teraz ekipa braci Pondel weźmie odwet na spadkowiczu i zrobi bardzo cenny krok w kierunku utrzymania? Czy defensywa dowodzna przez Michała Pondla znajdzie sposób na zatrzymanie najskuteczniejszego gracza 1 ligi - Bartosza Zielińskiego?

3' Płaskie uderzenie Zaborowskiego jednak pewnie w bramce interweniuje Pondel.
3'  (0:1) -  Bartosz Fiedler strzałem po długim rogu otwiera wynik spotkania.
5' Niciński wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam ze Skotnickim.
8' Szybka kontra Tomtexu po której w znakomitej sytuacji znalazł się Tomasz Pondel jednak jego strzał odbił Niciński.
11' Gracze Tomtexu wychodzą w sytuacji 2 na 1. Kopeć zagrywa do Barana po strzale którego po raz kolejny Niciński dobrze interweniuje.
13' Oborzyński podaje do Maliny, którego strzał w nieznacznej odległości mija bramkę strzeżoną przez młodszego z braci Pondel.
14' (1:1) - Po zagraniu Maliny z rzutu rożnego piłkę do bramki kieruje Łukasz Kopyś.
15' (2:1) - RTV Euro AGD idzie za ciosem! Strzał Bartosza Zielińskiego po którym piłka odbija się od słupka i wpada do bramki.
17' Po strzale Kopcia Niciński odbija piłkę nogami.
19' Polańczyk popędził prawą stroną i uderzył po długim rogu, po czym piłkę na rzut rożny sparował Michał Pondel.
20' (3:1) - Łukasz Kopyś pakuje piłkę do pustej bramki po zagraniu Oborzyńskiego.
24' Początek drugiej połowy to gra głównie w środku pola bez żadnych groźnych sytuacji z obydwu stron.
26' (4:1) - Piotr Krasiński w sytuacji sam na sam pewnym strzałem umieszcza piłkę w bramce.
27' Niciński odbija piłkę po strzale Skotnickiego z rzutu wolnego.
27' (5:1) - Po znakomitej indywidualnej akcji Zieliński wykłada piłkę Markowi Oborzyńskiemu któremu nie pozostało nic innego jak umieścić ją w pustej bramce.
30' Paweł Pawłowski wygrał przebitkę z Bartoszem Fiedlerem, ale przegrał pojedynek z dobrze wychodzącym do niego Michałem Pondlem.
32' Po strzale Kopcia Niciński wybija futbolówkę na rzut rożny.
33'   (5:2) - Po uderzeniu Semotyuka piłka trafia w słupek jednak dobitka Tomasza Słowińskiego znajduje drogę do bramki.
35' - Czas dla Tomtexu! "Połączeni Piłką" dokonują zmiany w swoich szeregach, wycofując bramkarza. Michała Pondla między słupkami zastępuje Tomasz Słowiński - "Czerwoni" rzucają wszystko na jedną kartę.
36' Dalekie zagranie Maliny z własnej połowy wprost na głowę Zaborowskiego jednak jego strzał jest zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza Tomtexu.
38' Kopeć mija Nicińskiego, ale jego strzał z ostrego kąta w ostatniej chwili z linii bramkowej wybija Mariusz Malina.
39'   (5:3) - Szymon Kopeć płaskim strzałem tuż przy słupku zmniejsza stratę do rywala.

RTV Euro AGD odnosi pewne zwycięstwo będąc w przekroju całego spotkania lepszym zespołem. Tomtex przebudził się w końcówce jednak na odrobienie strat zabrakło czasu. Kolejny mecz RTV Euro AGD to pojedynek z money4you natomiast Tomtex zagra z Moico.