07.02 godz. 13:40, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
10 : 1
( 3 : 0 )
Skład: Bzowski, Banaś, Kloczkowski, Mikiciński, Kałmuk, Woźniak, Bosek
Skład: Dobosz, Gul, Guźniczak, Guźniczak, Pikul, Wyszomierski, Kowalski, Walczak, Janik, Nowakowski
27' Dawid Kloczkowski
7' Krzysztof Walczak
16' Michał Guźniczak
17' Łukasz Nowakowski
24' Michał Guźniczak
25' Michał Wyszomierski
25' Kamil Pikul
26' Michał Guźniczak
37' Krzysztof Walczak
38' Michał Wyszomierski
40' Marcin Janik
Zawodnik meczu: Michał Guźniczak (Michał był niezwykle aktywnym zawodnikiem w starciu przeciwko Husarii. Guźniczak zanotował asystę i strzelił trzy bramki. Wyróżnić należy również Marcinów - Walczaka i Janika.)

Po zwycięstwie na inauguracje, z każdym kolejnym meczem Moico radzi sobie coraz gorzej. Seria trzech porażek z rzędu nie wygląda ciekawie, ale trzeba się przecież w końcu przełamać. Okazja nadaży się grając z nieprzewidywalną Husarią Bagdad. Dawne Domino radzi sobie nadspodziewanie dobrze i znajduje się w czubie tabeli. Łatwo jednak "Białym" tego stanu rzeczy, utrzymać nie będzie, bo ekipa Pawła Dobosza grać w piłkę potrafi i posiada większe doświadczenie od swoich rywali. Kto zatem okaże się lepszy? Guźniczak czy Bzowski, Janik czy Mikiciński? Zobaczymy.

3' Strzał Marcina Janika nogami broni Grzegorz Bzowski. W odpowiedzi uderza Mateusz Mikiciński i trafia w Zbigniewa Guźniczaka.
4' Mikiciński w dogodnej sytuacji trafia w słupek, po chwili do odbitej piłki dopada Dawid Kloczkowski i przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
6' Paweł Dobosz w kontrze zagrywa do Janika, który przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.
7' (1:0) - Krzysztof Walczak po szybkiej kontrze swojego zespołu, pakuje piłkę do pustej bramki, tym samym dając prowadzenie Moico.
9' Michał Wyszomierski mija Bzowskiego i uderza na bramkę, tak, że piłkę z linii bramkowej wybija Marcin Kałmuk.
10' - Czas dla Moico.
13' Radosław Banaś uderza sprzed pola karnego i piłka przelatuje minimalnie obok słupka.
16' (2:0) - Szybka akcja Moico i piłkę do siatki z najbliższej odległości pakuje Michał Guźniczak.
17' (3:0) - Moico podwyższa prowadzenie swojej drużyny, a piłkę do siatki pakuje Nowakowski.
18' Świetna interwencja Guźniczaka po strzale Mikicińskiego.
18' Dobosz przed szansą na gola i kapitan Moico trafia wprost w bramkarza.
21' Janik może podwyższyć prowadzenie swojej drużyny, ale trafia wprost w dobrze wychodzącego Bzowskiego.
24' (4:0) - Szybko rozegrany rzut wolny przez Moico i sprytnym uderzeniem Bzowskiego pokonuje Michał Guźniczak.
25' (5:0) - Wyszomierski huknął z dystansu i pakuje piłkę pod poprzeczkę.
25' (6:0) - To jest pogrom. Po podaniu Walczaka piłkę do siatki pakuje Pikul.
26' (7:0) - Michał Guźniczak mija bramkarza i pakuje piłkę do pustej bramki.
26' - Czas dla Moico!
27' (7:1) - W końcu gola strzela Husaria, a po interwencji bramkarza gola zdobywa Dawid Kloczkowski.
28' Dwie świetnie interwencje Bzowskiego po strzałach Janika i Guźniczaka.
29' Jacek Woźniak uderza sprzed pola karnego i piłkę do boku zbija Zbigniew Guźniczak.
32' Wyszomierski mija rywala i staje oko w oko z Bzowskim, ale trafia wprost w niego.
33' Janik wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem, lobuje go i trafia w poprzeczkę.
34' Wyszomierski z dystansu uderza i piłkę przed siebie zbija Bzowski.
35' Walczak przed szansą na gola, ale w sytuacji sam na sam uderza obok słupka.
37' Jeszcze jedna sytuacja i Walczak trafia wprost w bramkarza.
37' (8:1) - Sprytną podcinką Walczak pokonuje Bzowskiego.
38' (9:1) - Walczak do Wyszomierskiego, a ten podwyższa prowadzenie, pakując piłkę do "pustaka". To jest pogrom!
39' Guźniczak z bliskiej odległości uderza wprost w bramkarza.
40' (10:1) - Janik w dogodnej sytuacji, sprytnym uderzeniem zaskakuje Bzowskiego i tym samym dokonuje dzieła zniszczenia.

To był istny pogrom Moico, które choć nie było faworytem, rozbiło Husarię Bagdad i zrobiło ogromny krok w kierunku utrzymania. Kolejny mecz Moico to pojedynek z Tomtexem. Husaria Bagdad zmierzy się również z drużyną braci Pondel, ale tydzień później.