06.02 godz. 21:00, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
0 : 9
( 0 : 0 )
Skład: Kazimierczak, Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Wojtasik, Schmidt, Ozieraniec
Skład: Dychus, Dychus, Mikołajczyk, Jankowski, Cichy, Rybak
24' Włodzimierz Styczyński
28' Artur Komorowicz
30' Robert Olejniczak
31' Włodzimierz Styczyński
32' Paweł Ozieraniec
38' Robert Olejniczak
38' Dariusz Wojtasik
40' Dariusz Wojtasik
40' Włodzimierz Styczyński
Zawodnik meczu: Włodzimierz Styczyński (Cała drużyna Michałków rozegrała fenomenalne zawody, ale to właśnie Włodzimierz "napoczął" oraz dobił rywala. Na wyróżnienie zasługują również Dariusz Wojtasik oraz Paweł Ozieraniec.)

"Szerszenie" ostatnio nie radzą sobie najlepiej, bowiem nie wygrały od trzech spotkań i bardziej kręte stały się dla nich drogi ku Superlidze. "Pomarańczowi" wręcz przeciwnie, gdyż przegrali tylko raz tej zimy i mogą jeszcze nie jednego zaskoczyć. Jedni i drudzy posiadają niezwykle doświadczenie i jakość, aby pokonać każdy zespół w 1 lidze. Kto będzie głównym aktorem sobotniego widowiska? Mateusz Młynarczyk czy Robert Olejniczak?

1' W bardzo okrojonym skladzie wystąpią dzisiaj zawodnicy "Szerszeni", którzy będą musieli sobie radzić bez Mateusza Młynarczyka, Jakuba Myki czy Michała Szydłowskiego.
3' Uderzenie Styczyńskiego na raty broni Tomasz Cichy.
5' Strzał Grzegorza Dychusa na rzut rożny odbija Kondrad Szmitd.
7' Na słupku zatrzymuje się uderzenie Dychusa Juniora.
9' Wprost w bramkarza z dystansu trafia Paweł Ozieraniec.
11' Pewna interwencja Szmitda po uderzniu Mikołajczyka.
12' Zablokowane uderzenie z rzutu wolnego Piotra Rybaka.
13' Starcie z Tomaszem Cichym przegrywa Dariusz Wojtasik.
14' Grzegorz Dychus oddaje strzał z ostrego kąta, lecz trafia wprost w bramkarza Michałków.
15' - Czas dla Michałków.
17' Minimalnie obok słupka przelatuje strzał Włodzimierza Styczyńskiego.
18' Strzał Olejniczaka broni Cichy, po chwili z woleja niecelnie uderza Wojtasik.
19' Tomasz Cichy po raz kolejny wychodzi obronną ręką, tym razem po strzale Pawła Ozierańca.
22' Zabawił się teraz z obrońcami Robert Olejniczak, lecz jego strzał ofiarną interwencją obronił Tomasz Cichy.
24' (0-1) - Po dograniu Dariusza Wojtasika bramkę zdobywa Włodzimierz Styczyński.
26' Nieudana próba przelobowania bramkarza w wykonaniu Piotra Rybaka.
27' Mocny strzał Rybaka przed siebie zbija Schmitd, a po chwili świetnym refleksem bramkarz Michałków wybija piłkę spod nogi Mikołajczyka.
28' (0-2) - Artur Komorowicz po minięciu bramkarza zdobywa drugą bramkę dla "Pomarańczowych".
30' (0-3) - Futbolówkę Jankowskiemu odbiera Robert Olejniczak i z zimną krwią pokonuje Cichego.
31' (0-4) - Kolejna bramka dla Michałków! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Styczyński.
32' (0-5) - "Poklepały" teraz Michałki! Ozieraniec-Wojtasik-Ozieraniec i po słupku piłka wpada do siatki.
34' Strzał Olejniczaka na aut paruje Tomasz Cichy.
36' Nieudany strzał na pustą bramkę z połowy boiska w wykonaniu Pawła Jankowskiego.
37' - Czas dla The Hornets.
38' (0-6) - Strzałem pod poprzeczkę bramkę z "dużego" palca zdobywa Robert Olejniczak.
38' (0-7) - Najpierw uderzenie Dariusza Wojtasika broni Tomasz Cichy, a po chwili ten sam gracz dobija własne uderzenie i mamy kolejną bramkę dla "Pomarańczowych".
40' (0-8) - Kolejne uderzenie Wojtasika i mamy drugie trafienie tego gracza w tym spotkaniu.
40' (0-9) - Rywali dobija Włodzimierz Styczyński.

Pierwsza połowa to napór i dominacja "Pomarańczowych", lecz świetnie między słupkami spisywał się Tomasz Cichy i do 24 minuty mieliśmy bezbramkowy remis. Wtedy to "Hornetsi" opadli z sił i zostali "zmasakrowani" przez doświadczonych Michałków, którzy w 16 minut zdobyli aż dziewięć bramek! Rezultat ten sprawia, że drużyna Artura Komorowicza jest  liderem pierwszej ligi ex aequo z GM Roads i jednym z dwóch głównych kandydatów do awansu do Superligi! W następnej kolejce będący w kryzysie "Szerzenie" zagrają ze spadkowiczem z Superligii - Nokią, zaś "Pomarańczowych" czeka starcie z "Królami Odszkodowań".