30.01 godz. 19:30, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
Skład: Fiedler, Pondel, Pondel, Semotyuk, Baran, Słowiński, Kopeć, Gruszka, Studnicki, Kohut
Skład: Szydłowski, Dychus, Mikołajczyk, Wysoczański, Młynarczyk, Cichy, Rybak
13' Piotr Baran
19' Tomasz Pondel
29' Bartosz Fiedler
4' Mateusz Młynarczyk
14' Krzysztof Mikołajczyk
23' Piotr Rybak
Zawodnik meczu: Mateusz Młynarczyk (Mateusz był bardzo aktywny, nie tylko w defensywie, ale i w ofensywie. Zdobył jedną bramkę. Na wyróżnienie zasługuje również Tomasz Pondel..)

Tydzień temu pauzowała 1 liga, a więc teraz wraca i to z dawką ogromnych piłkarskich emocji. Szanse na rehabilitacje będą miały ekipy The Hornets i Tomtexu, które przed dwoma tygodniami przegrały oba mecze i spadły o kilka miejsc w tabeli. Bardziej martwić musi się jednak ekipa braci Pondel, która okupuje ostatnie miejsce w stawce i jak natychmiast nie zacznie zdobywać punktów, to może się z hukiem pożegnać z zapleczem Superligi. "Szerszenie" również w razie przegranej mogą pokrzyżować sobie plany awansu. Jedno jest pewne - tutaj emocji na pewno nie zabraknie, a każda ze stron zrobi wszystko, aby wygrać!

2' Pierwsza składna akcja Tomtexu, Fiedler zagrywa do Kopcia a ten posyła piłkę obok bramki.
4' (1:0) - "Szerszenie" obejmują prowadzenie, Młynarczyk uderzył z dystansu, piłka przeleciala obok Michała Pondla.
5' Indywidualna akcja Młynarczyka, zabawił się z rywalami w środkowej strefie boiska po czym oddał mocny strzał, poprzeczka uchroniła Tomtex przed utratą bramki.
7' Wspaniała interwencja Cichego między słupkami The Hornets, pewnie chwycił piłkę po strzale Studnickiego.
9' Strzał Kopcia bardzo niecelny, Cichy odprowadził piłkę wzrokiem.
11' Kolejna udana interwencja Cichego, broni strzał zza pola karnego Szymona Kopcia.
13' (1:1) - Błyskawiczna kontra Tomtex, Kopeć zagrywa do Barana a Piotr celnie trafia do siatki.
14' (2:1) - Szybka odpowiedź The Hornets, Młynarczyk wykłada piłkę Mikołajczykowi.
16' Cichy broni strzał Kopcia zza pola karnego.
18' - Czas dla Tomtex.
19' (2:2) - Tomasz Pondel doprowadza do wyrównania, kapitalna bramka zza pola karnego. Piła przełamała ręce bramkarzowi i wpadla do siatki.
21' Cichy z problemami odbija piłkę po strzale Fiedlera.
22' Kontra Tomtexu została przerwana przez Rybaka, stworzyła się z tego błyskawiczna akcja dla Szerszeni, Piotrek zagrał do Szydłowskiego a te chciał przerzucić piłkę nad Pondlem, niestety przerzucił futbolówkę nad poprzeczką.
23' (3:2) - Piotr Rybak zakręcił defensywa rywali i wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
25' Cichy broni strzał Pondla.
26' Studnicki wykłada piłkę na pustaka dla Semotiuka, ten nie trafia do pustej bramki.
27' Piłkę po strzale Studnickiego wybija w boczny sektor Tomasz Cichy.
28' Rzut wolny dla "Szerszeni" Rybak uderza prosto w mur.
29' (3:3) - Tomasz Pondel podaje piłke w pole karne, Fiedler piętka pakuje piłkę do siatki.
30' Kapitalna interwencja Michała Pondla, rzucił się jak lew i obronił groźny strzał Młynarczyka.
31' Egoistyczne zachowanie Kohuta, zamiast podać do lepiej ustawionego Kopcia zdecydował się na strzał, dobra akcja spaliła na panewce.
32' Piłka po strzale Młynarczyka przeleciała obok słupka.
33' Strzał z dystansu Fiedlera, piłka przeleciała obok bramki.
35' - Czas dla The Hornets.
36' - Kontuzja Fiedlera, Bartek leży poza boiskiem raczej już go nie ujrzymy na parkiecie.
37'  Fantastyczna interwencja Cichego, broni strzał z dystansu Kopcia oraz dobitkę Semiotuka.
38' - Czas dla Tomtex.
39' Rybak zagrywa do Dychusa, Alojzy trafia w boczną siatkę. Po chwili szybka kontra Tomtex 3 na 1, Baran trafia w boczną siatkę.
40' Rzut wolny dla The Hornets, Rybak fatalnie to rozegrał. Kontra Tomtexu, Pondel trafia w boczną siatkę.

Bardzo szalony mecz, jedni i drudzy pokazali otwarty futbol. Wynik remisowy jest sprawiedliwy.The Hornets w kolejnym swoim meczu podejmie Michałków, zaś Tomtex zagra ze spadkowiczem - RTV Euro AGD.