30.01 godz. 17:50, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
4 : 3
( 3 : 2 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Wielkopolski, Wach, Dembowski, Rogowski, Kucharek
Skład: Borczyński, Musielak, Kosma, Goguł, Garcarek, Zadworny, Placek, Ślusarczyk, Dudziak, Pietruszka
8' Jarosław Kucharek
19' Marcin Dembowski
37' Artur Rogowski
4' Maciej Kosma
9' Maciej Wach (Gol samobójczy)
13' Michał Goguł
31' Maciej Kosma
Zawodnik meczu: Michał Goguł (Zdobył gola i zanotował asystę, ponadto Michał był bardzo aktywny w tym spotkaniu. Nie dość, że świetnie bronił to jeszcze sprawiał mnóstwo zagrożenia pod bramką rywala.)

Na fali jest beniaminek - GM Roads, który lideruje w tabeli i od pierwszej kolejki - nie zaznał goryczy porażki. Tym razem "Abstynenci" podejmą nieprzewidywalne money4you, które już jednego lidera z samego szczytu ligowego piedestału - strąciło. Team Piotra Garcarka na pewno nie zlekceważy przeciwnika i będzie chciał obronić pozycję lidera. Czy im się to uda? Czy GM przejedzie się po ekipie Rafała Przybysławskiego jak walec, czy jednak dawny Interam skorzysta ze swojego doświadczenia i sprawi kolejną sensację? GM zagra dzisiaj bez nominalnego bramkarza - Tomasza Kinala. Jego miejsce zajmie Łukasz Ślusarczyk.

2' Łukasz Borczyński popędził lewą stroną i oddał strzał z dość ostrego kąta, który ofiarnie Marcin Wielkopolski zbija na rzut rożny.
4' (1:0) - Piotr Garcarek prostopadle zagrywa do Borczyńskiego, ten dostrzegł lepiej ustawionego, niekrytego pod bramką Macieja Kosmę, który strzałem z bliskiej odległości pokonuje Wielkopolskiego.
5' Jarosław Kucharek staje oko w oko z Łukaszem Ślusarczykiem i...górą bramkarz GM-u.
6' Michał Goguł huknął z dystansu i Wielkopolskiego od straty bramki ratuje poprzeczka.
7' Krzysztof Stachowski idealnie zagrywa do Marcina Dembowskiego, który z bliska uderza w świetnie ustawionego bramkarza.
8' (1:1) - Stachowski do Kucharka, a ten strzałem tuż przy słupku pokonuje Ślusarczyka. Mamy remis!
9' Jakub Pietruszka uderza z prawej strony i świetnie ten strzał broni Wielkopolski.
9' (2:1) - Maciej Wach chcąc przeciąć podanie od rywala - zrobił to na tyle niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza.
10' Artur Rogowski zagrywa na przedpole do Wacha, a ten strzałem z pierwszej piłki, przenosi ją obok dalszego słupka bramki GM-u.
12' Zamieszanie pod polem karnym money4you po rzucie wolnym wykonywanym przez Goguła.
13' (3:1) - Goguł ze skrzydła schodzi do środka i płaskim strzałem obok interweniującego Wielkopolskiego - podwyższa prowadzenie GM-u.
16' Rogowski uderza sprzed pola karnego i futbolówka przelatuje nieznacznie obok słupka.
17' Ślusarczyk wygrania piłkę spod nóg Rafałowi Przybysławskiemu!
19' (3:2) - Dembowski uderza sprzed pola karnego i piłka tuż przy słupku wpada do siatki.
24' Świetna interwencja Wielkopolskiego po strzale Borczyńskiego.
26' Dwie znakomite parady Wielkopolskiego po strzałach najpierw Dudały, a po chwili Garcarka.
27' Borczyński prostopadle zagrywa do Goguła, który przegrywa pojedynek z świetnie interweniującym Wielkopolskim.
28' Potężne uderzenie Goguła z prawej strony - tylko w boczną siatkę.
29' Dudała płasko strzela z dystansu i piłkę szczęśliwie przytula do siebie Wielkopolski.
30' - Czas dla money4you!
31' (4:2) - Szybka kontra GM-u. Goguł na skrzydło do Pietruszki, ten centruje piłkę w pole karne, a tam Kosma pewnie pakuje piłkę do pustej bramki.
32' Płaska centra w pole karne Kucharka, a tam z bliska strzał oddaje Stachowski, który jednak fatalnie kiksuje - uderzając nad poprzeczką.
34' Borczyński huknął z dystansu, ale przeniosł futbolówkę minimalnie nad poprzeczką.
36' Wach uderza z dystansu i piłkę przed siebie zbija Ślusarczyk. Po chwili dobija Michał Przybysławski, ale znowu dobrze interweniuje bramkarz.
37' Borczyński staje oko w oko z Wielkoposlkim i górą bramkarz money4you.
37' (4:3) - Rogowski oddaje precyzyjny strzał z dystansu, który przy słupku wpada do siatki. Dawny Interam łapie kontakt.
37' - Czas dla GM Roads!

Bardzo emocjonujące spotkanie, w którym sprawa ostatecznego wyniku toczyła się do końcowej syreny. Ostatetnie to "GM" zgarnął trzy punkty i nadal lideruje w tabeli pierwszej ligi, niestety dla money4you była to kolejna porażka, która sprawia, że nadal pozostają w strefie spadkowej. W nastepnym meczu GM Roads podejmie spadkowicza - Nokię, zaś money4you zmierzy się z innym beniaminkiem - Realem Compensacion.