30.01 godz. 21:10, Redeco, Sedzia: Damian Nowak
( 3 : 3 )
Skład: Bogusz, Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Schmidt, Ludwiczak, Dzwoniarski, Sobczyk
Skład: Ronczkowski, Szultk, Poznański, Tomaszewski, Cylny, Wójcik, Młynarczyk, Sidor, Kazimierczak, Siwek
9' Adrian Sobczyk
10' Włodzimierz Styczyński
19' Artur Komorowicz
23' Robert Olejniczak
27' Marek Ludwiczak
31' Włodzimierz Styczyński
36' Włodzimierz Styczyński
40' Adrian Sobczyk
2' Paweł Wójcik
8' Cezary Kazimierczak
12' Paweł Wójcik
15' Adam Cylny
24' Marcin Siwek
25' Adam Cylny
37' Paweł Wójcik
Zawodnik meczu: Adrian Sobczyk (Miał duży wkład w zwycięstwo swojego zespołu, zdobył dwie bramki. Na wyróżnienie zasługuje również Paweł Wójcik.)

Dwa tygodnie temu przełamały się Boty i teraz mają zamiar rozpocząć marsz w kierunku góry tabeli. Łatwo jednak nie będzie, bo na ich przeszkodzie staną doświadczone Michałki. Robert Olejniczak i spółka narazie grają w kratkę, ale wydają się drużyną, która jest zbyt silna, aby pożegnać się z 1 ligą, ale również zbyt słaba, aby awansować wyżej. Czy "Pomarańczowi" wyzbędą się takiej łatki i w tym sezonie wywalczą awans do najwyższej klasy rozgrywkowej? Nie wiadomo, ale wygrana z ekipą Krzysztofa Ronczkowskiego by to im nieco przybliżyła!

2' (1:0) - Boty obejmują prowadzenie, Paweł Wójcik przelobował Schmidta.
5' Na parkiecie mamy dość wyrównany pojedynek, okazji bramkowych jest jak na lekarstwo.
8' - Cezary Kazimierczak ukarany czerwoną kartką, zastrzymał wychodzącego na czystą pozycje napastnika rywali.
9' (1:1) -Sobczyk doprowadza do wyrównania.
10' (1:2) -  Styczyński uderza z dystansu w długi róg.
11' Styczyński zagrywa do Sobczyka a ten nie trafia do pustej bramki.
12' (2:2) - Remis !!! Paweł Wójcik po raz drugi pokonał Schmidta.
13' Sobczyk podaje przed pole karne do Komorowicza, ten uderza z pierwszej piłki, futbolówka przeleciała nad poprzeczką.
15' (3:2) - Indywidualna akcja prawą stroną Adama Cylnego, zauważył wychodzącego z bramki golkipera i lobem posłał piłkę do siatki.
16' Słupek uchronił Michałki przed utratą bramki, niepocieszony jest Młynarczyk.
17' Sidor uderza z dystansu, Schmidt pewnie chwyta futbolówkę.
18' Kolejny słupek !!! Boty nie maja dziś szczęścia. Pechowy strzał oddał Siwek.
19' (3:3) - Po podaniu Sobczyka bramkę zdobył Artur Komorowicz.
23' (3:4) - Michałki bardzo dobrze weszły w drugą połowę, bramkę zdobył Robert Olejniczak.
24' (4:4) - Szybko wykonany rzut wolny przez Boty, Marcin Siwek trafia do bramki rywali.
25' Piłka po strzale Ludwiczaka trafia w słupek.
25' - Niesportowe zachowanie Adama Cylnego, sędzia Nowak słusznie pokazuje zawodnikowi Botów żółtą kartkę.
27' (4:5) - Rzut wolny na bramkę zamienia Marek Ludwiczak.
28' Piłka po strzale Olejniczak ląduje w bocznej siatce.
29' Komorowicz wykłada piłkę Styczyńskiemu, ten nie trafia w światło bramki.
30' Rzut wolny dla Botów, Cylny trafia prosto w mur.
31' (4:6) - Komorowicz wymanewrował jednego z obrońców i wyłożył piłkę Styczyńskiemu, Włodek nie miał problemów z pokonaniem bramkarza.
32' - Czas dla Michałków.
33' Składa akcja Wójcika z Siwkiem, krótka wymiana podań i Marcin stanął oko w oko z Schmidtem, niestety trafił w poprzeczkę.
34' Schmidt wygrywa pojedynek sam na sam z Cylnym.
35' Dzwonarski zagrywa piłkę w pole karne, ani Olejniczak ani Ludwiczak nie zdołali sięgnać futbolówki.
36' (4:7) - Styczyński powiększa przewagę Michałków.
37' (5:7) - Boty nie składaja broni, jeszcze Paweł Wójcik daje nadzieje na korzystny wynik.
38' Groźnie na bramkę Michałków uderzał bramkarz Botów Poznański, Schmidt nogami wybija piłkę na rzut rożny.
40' (5:8) - Adrian Sobczyk trafia do pustej bramki.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu jednych i drugich. Michałki zachowały więcej zimnej krwi i to przyniosło im sukces. Zasłużenie zgarneli komplet oczek.Kolejny mecz Botów to starcie z Nokią. Michałki natomiast "skrzyżują rękawice" z The Hornets.