17.01 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 0 : 1 )
Skład: Jastrzębski, Waksmański, Gorszkowski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Kuta, Grobelny, Laskowski, Socki, Tobjasz, Urbaniec
Skład: Komorowicz, Olejniczak, Styczyński, Schmidt, Ludwiczak, Król, Dzwoniarski, Sobczyk
2' Grzegorz Bogacz
14' Przemysław Gorszkowski
26' Artur Urbaniec
35' Dominik Kaczmar
39' Andrzej Rudy
26' Robert Olejniczak
32' Robert Olejniczak
33' Damian Dzwoniarski
38' Damian Dzwoniarski
Zawodnik meczu: Łukasz Waksmański (Gdyby nie świetnie interwencje Łukasza, to Nokia przegrałby nawet dwucyfrówką. Waksmański długo utrzymywał swój zespół w grze. Obronił nawet rzut karny! )

Doświadczenie vs doświadczenie. Takie dwa określenia przychodzą do głowy przed starciem Michałków z Nokią. Obie te drużyny mają najbardziej zgrane kolektywy wśród pierwszoligowców i choć nie posiadają w swoich szeregach wybitnych indywiudalności, to jednak cechuje ich gra zespołowa. Spadkowicz z Superligi jeszcze tej zimy nie przegrał i nie będzie chciał zmieniać statusu po starciu z "Pomarańczowymi". Ci w miniony weekend doznali bolesnej klęski z GM Roads i teraz chcą, wyciągając wnioski - ugrać kolejne punkty. Czy ta sztuka im się uda? Czy team Wojciecha Jastrzębskiego straci pierwsze punkty w lidze? Czas pokaże!

2' Włodzimierz Styczyński uderza sprzed pola karnego - obok bramki.
2' (0:1) - Grzegorz Bogacz szybkim strzałem przy słupku zaskakuje Konrada Schmidta.
3' Słupek po strzale Styczyńskiego.
7' Daniel Król z bliska uderza w Łukasza Waksmańskiego.
11' Dzwonarski zagrywa do Sobczyka, a ten trafia wprost w dobrze wychodzącego bramkarza.
13' Schmidt broni mocne uderzenie Gorszkowskiego.
14' - Gorszkowski zostaje ukarany żółtą kartką, za grę na gwizdek...bez gwizdka.
17' Sobczyk staje oko w oko z Waskmańskim i trafia wprost w niego!
19' Krótko rozegrany rzut wolny przed polem karnym Nokii. Styczyński do Ludwiczaka, który przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
21' Styczyński uderza sprzed pola karnego i pewnie piłkę łapie Waksmański.
22' Styczyński prostopadle zagrywa do Sobczyka, który nie zamyka tej dobrej akcji - uderzając obok bramki.
23' Styczyński z bliska uderza w słupek!
24' Szybka akcja Michałków i Styczyński faulowany w polu karnym - rzut karny.
25' Artur Komorowicz kontra Łukasz Waksmański i górą...golkiper Nokii!
26' Styczyński z prawej strony uderza i piłkę nogami broni Waksmański.
26' - Źle wykonana zmiana i żółtą kartką ukarany Artur Urbaniec.
26' (1:1) - Michałki wykorzystują grę w przewadzę, a do remisu doprowadza Robert Olejniczak.
30' Król z bliska uderza wprost w koszyczek bramkarzowi.
31' Uderzenie Sobczyka świetnie broni bramkarz.
32' Komorowicz przegrywa pojedynek z Waksmański.
32' (2:1) - Po podaniu Sobczyka piłkę do pustej bramki pakuje Olejniczak!
33' (3:1) - Ludwiczak do Dzwoniarskiego zagrywa, a ten podwyższa prowadzenie Michałków - posypała się defensywa Nokii.
35' (3:2) - Odpowiedź Nokii - Tobjasz do Kaczmara, a ten strzałem z bliska - zdobywa gola kontaktowego!
38' (4:2) - Rozklepana defensywa Nokii. Dzwoniarski-Król-Dzwoniarski i ten ostatni pakuje piłkę do pustej bramki!
38' Olejniczak staje oko w oko z Waksmański i trafia wprost w niego!
39' (4:3) - Andrzej Rudy zmiejsza stratę do rywala!
39' Ludwiczak w sytuacji sam na sam z bramkarzem okazuje się gorszy od Waksmańskiego.
39' Piłkę meczową na nodze miał Tobjasz, który nie wykorzystał fantastycznego podania Sockiego.

Nokia i Michałki zaprezentowały nam świetnie widowisko. Do samego końca ważyły się losy spotkania i minimalnie wygrali je gracze Artura Komorowicza, którzy po ostatnim blamażu z GM Roads - się zrehabilitowali. Co do Nokii to doznała pierwszej porażki w sezonie i nie ma już na zapleczu Superligi - ekipy, która nie przegrałaby spotkania. Zarówno Michałki, jak i Nokia w swojej najbliższej kolejce zagrają z Botami.